0

rasista :P

0

za mało osób poleciło poprzednim razem :D

0

szkoda że w Polskich bukach nie ma takich ciekawych zakładów :D

0

i tak ma być!

0

może mu się udać, trzeba przyznać że jest w tym najlepszy :D

4

już wiadomo kto jutro będzie na okładce MD :D

0

no przecież to już dawno wiadomo, po co o tym znowu pisać

0

tylko woli Chielliniego niż snickersa

0

obiecanki cacanki, jutro znowu będą jakieś plotki transferowe w przeglądzie prasy

0

poza tym pogryzł by wszystkie autobusy w la liga i grałoby się łatwiej :)

0

mam nadzieje, że podobnie jak wczoraj po słabych meczach o 18 będą świetne o 22

2

pewnie mu jakieś dwuznaczne smsy wysyłałeś to teraz przestał czytać

3

można by im pocisnąć Alvesa, skoro P$G go nie chce :D

0

mam rozumieć że jak Barca nie będzie grała w LL, to innym klubom przybędzie pieniędzy?

1

niektórzy jeszcze nie mieli czytania ze zrozumieniem w szkole, trzeba ich zrozumieć :D

0

wiem, ale mówi tak tylko dlatego, że Katalonia się nie odłączyła, bo jakby się odłączyła to szybko by to odszczekiwał :P

0

widać że ten pan to kibic Realu, bo wypowiada się podobnie jak inni jego kibice w komentarzach poniżej :P

1

oczywiście to dobre zespoły, ale bez przesady do Realu czy Barcy nie mają startu

3

widze że wysoko cenisz swój klub, skoro Sevilla czy Valencia są dla niego konkurentami :P

0

jakby Barca grała w Ligue 1, to najwięcej straciłby na tym Real, bo jak Atletico się rozsprzeda, to mogliby zostać ze samymi średniakami w lidze :D

3

ja rozumiem, że Brazylia biedna i brakło im kasy na parkingi, ale naprawdę nie powinni wpuszczać autobusów na boisko

0

a jak mają grać w 10, jak Urugwaj tego nie wygra to będą frajerami :D

1

nie powinni wpuszczać autobusów na boisko, chyba że miejsca na parkingu nie było, to rozumiem.

2

a to że nikt u nas nie chce grać też jest w tych wiarygodnych źródłach :P

4

no wiesz, nie potrafimy rozpoznać co brałeś po 1 komentrzu

0

nie wiedziałem, że taka młodzież grała w Milanie :D

0

to zachowywanie sił najlepiej idzie chyba Argentynie, oni się na pewno nie zmęczyli :P

0

tylko Robben wychodził i strzelał :D

1

przynajmniej czasem wychodzą ze swojej połowy w przeciwieństwie do Holendrów wczoraj

0

tutaj wszyscy pamiętają jego strate w lidze mistrzów i myślą że jest cienki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?