Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
rasista :P
0
za mało osób poleciło poprzednim razem :D
0
szkoda że w Polskich bukach nie ma takich ciekawych zakładów :D
0
i tak ma być!
0
może mu się udać, trzeba przyznać że jest w tym najlepszy :D
4
już wiadomo kto jutro będzie na okładce MD :D
0
no przecież to już dawno wiadomo, po co o tym znowu pisać
0
tylko woli Chielliniego niż snickersa
0
obiecanki cacanki, jutro znowu będą jakieś plotki transferowe w przeglądzie prasy
0
poza tym pogryzł by wszystkie autobusy w la liga i grałoby się łatwiej :)
0
mam nadzieje, że podobnie jak wczoraj po słabych meczach o 18 będą świetne o 22
2
pewnie mu jakieś dwuznaczne smsy wysyłałeś to teraz przestał czytać
3
można by im pocisnąć Alvesa, skoro P$G go nie chce :D
0
mam rozumieć że jak Barca nie będzie grała w LL, to innym klubom przybędzie pieniędzy?
1
niektórzy jeszcze nie mieli czytania ze zrozumieniem w szkole, trzeba ich zrozumieć :D
0
wiem, ale mówi tak tylko dlatego, że Katalonia się nie odłączyła, bo jakby się odłączyła to szybko by to odszczekiwał :P
0
widać że ten pan to kibic Realu, bo wypowiada się podobnie jak inni jego kibice w komentarzach poniżej :P
1
oczywiście to dobre zespoły, ale bez przesady do Realu czy Barcy nie mają startu
3
widze że wysoko cenisz swój klub, skoro Sevilla czy Valencia są dla niego konkurentami :P
0
jakby Barca grała w Ligue 1, to najwięcej straciłby na tym Real, bo jak Atletico się rozsprzeda, to mogliby zostać ze samymi średniakami w lidze :D
3
ja rozumiem, że Brazylia biedna i brakło im kasy na parkingi, ale naprawdę nie powinni wpuszczać autobusów na boisko
0
a jak mają grać w 10, jak Urugwaj tego nie wygra to będą frajerami :D
1
nie powinni wpuszczać autobusów na boisko, chyba że miejsca na parkingu nie było, to rozumiem.
2
a to że nikt u nas nie chce grać też jest w tych wiarygodnych źródłach :P
4
no wiesz, nie potrafimy rozpoznać co brałeś po 1 komentrzu
0
nie wiedziałem, że taka młodzież grała w Milanie :D
0
to zachowywanie sił najlepiej idzie chyba Argentynie, oni się na pewno nie zmęczyli :P
0
tylko Robben wychodził i strzelał :D
1
przynajmniej czasem wychodzą ze swojej połowy w przeciwieństwie do Holendrów wczoraj
0
tutaj wszyscy pamiętają jego strate w lidze mistrzów i myślą że jest cienki :P