1

dopóki Leo będzie grał w Barcelonie to on będzie liderem, czy to się komuś podoba czy nie, więc nie licz na to :D

0

może Zubi znajdzie przez przypadek 100 mln na ulicy :D

2

urzekła mnie twoja historia :D

0

może by było, ale w Barcelonie liderem jest Messi i to pod niego układana jest drużyna, więc wątpie żeby Suarez mógł strzelać więcej bramek niż Argentyńczyk i wszyscy byli z tego zadowoleni :D

0

jakoś nie widze Suareza na prawym skrzydle i obawiam się, że skończyłby jak Ibra. Ale w fifie byłby to atak nie do zatrzymania :P

0

a może oni chcą za Igłe 30 mln, a to drugie 30 mln za zabranie od nas Songa :P

0

dzisiaj prima aprilis we włoszech?

1

powinno być motywacją do założenia koszulki PSG :D

0

dziwne że go na 9 nie wystawił :D

0

wiem :d przecież się śmieje.

1

to jeszcze u nas nie jest tak źle, my robimy stoperów z defensywnych pomocników, a Mou ze wszystkich :D

0

widać, że dobrze im się współpracuje :P

11

*jednym z najlepiej jeżdżących na rowerze pomocników :D

1

i grać w 15?

0

masz racje trzeba wszystkich sprzedać :D

0

jak ma grać na skrzydle to wole Alexisa :d

2

ta szatnia do euro mocno się zmieni, sporo zawodników odejdzie, myśle też że powinni poszukać kogoś w miejsce Sfinksa, bo przydałby się ktoś ze świeżym spojrzeniem na tę kadre, a del Boske i tak już z nimi dokonał niemożliwego :D

0

urugwajskie radio ma zawsze pewne doniesienia transferowe, także możemy już oczekiwać Suareza w koszulce Barcy :D

0

może zawiesił oko na jakiejś kibicce :D

1

i tak wszyscy skończą mundial w ćwierćfinale, no może Kostaryka dojdzie do półfinału :D

0

na poprzednim mundialu też były niezłe jaja mistrzowie i wicemistrzowie świata zajęli ostatnie miejsca w swoich grupach :D po fazie grupowej tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo i ta dobrze wyglądająca Francja pewnie skończy mundial szybciej niż bezbarwna Argentyna :P

1

szkoda, że w reprezentacji gra strasznie cofnięty i nie może pokazać pełni swoich możliwości

4

ale ten mundial jest piękny :D

1

i tak go trzeba sprzedać, kupimy za to 5 zawodników i będziemy grać w 15 :D

4

wyluzuj troche z komentarzy na tej stronie trzeba się śmiać, bo inaczej zwariujesz :D ja tylko sobie drwie z ludzi, którzy skreślają drużyny po słabszym meczu :P

3

ja myśle że wszyscy odpadną w ćwierćfinale :D

3

Niemcy z taką grą max 1/4 :D

0

spokojnie, Argentyna oszczędza się na finał :D

0

nie wiadomo czy do 1/8 przejdą :D

1

przecież świetnie się rozumie, razem sobie spacerują :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?