Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
1
dopóki Leo będzie grał w Barcelonie to on będzie liderem, czy to się komuś podoba czy nie, więc nie licz na to :D
0
może Zubi znajdzie przez przypadek 100 mln na ulicy :D
2
urzekła mnie twoja historia :D
0
może by było, ale w Barcelonie liderem jest Messi i to pod niego układana jest drużyna, więc wątpie żeby Suarez mógł strzelać więcej bramek niż Argentyńczyk i wszyscy byli z tego zadowoleni :D
0
jakoś nie widze Suareza na prawym skrzydle i obawiam się, że skończyłby jak Ibra. Ale w fifie byłby to atak nie do zatrzymania :P
0
a może oni chcą za Igłe 30 mln, a to drugie 30 mln za zabranie od nas Songa :P
0
dzisiaj prima aprilis we włoszech?
1
powinno być motywacją do założenia koszulki PSG :D
0
dziwne że go na 9 nie wystawił :D
0
wiem :d przecież się śmieje.
1
to jeszcze u nas nie jest tak źle, my robimy stoperów z defensywnych pomocników, a Mou ze wszystkich :D
0
widać, że dobrze im się współpracuje :P
11
*jednym z najlepiej jeżdżących na rowerze pomocników :D
1
i grać w 15?
0
masz racje trzeba wszystkich sprzedać :D
0
jak ma grać na skrzydle to wole Alexisa :d
2
ta szatnia do euro mocno się zmieni, sporo zawodników odejdzie, myśle też że powinni poszukać kogoś w miejsce Sfinksa, bo przydałby się ktoś ze świeżym spojrzeniem na tę kadre, a del Boske i tak już z nimi dokonał niemożliwego :D
0
urugwajskie radio ma zawsze pewne doniesienia transferowe, także możemy już oczekiwać Suareza w koszulce Barcy :D
0
może zawiesił oko na jakiejś kibicce :D
1
i tak wszyscy skończą mundial w ćwierćfinale, no może Kostaryka dojdzie do półfinału :D
0
na poprzednim mundialu też były niezłe jaja mistrzowie i wicemistrzowie świata zajęli ostatnie miejsca w swoich grupach :D po fazie grupowej tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo i ta dobrze wyglądająca Francja pewnie skończy mundial szybciej niż bezbarwna Argentyna :P
1
szkoda, że w reprezentacji gra strasznie cofnięty i nie może pokazać pełni swoich możliwości
4
ale ten mundial jest piękny :D
1
i tak go trzeba sprzedać, kupimy za to 5 zawodników i będziemy grać w 15 :D
4
wyluzuj troche z komentarzy na tej stronie trzeba się śmiać, bo inaczej zwariujesz :D ja tylko sobie drwie z ludzi, którzy skreślają drużyny po słabszym meczu :P
3
ja myśle że wszyscy odpadną w ćwierćfinale :D
3
Niemcy z taką grą max 1/4 :D
0
spokojnie, Argentyna oszczędza się na finał :D
0
nie wiadomo czy do 1/8 przejdą :D
1
przecież świetnie się rozumie, razem sobie spacerują :D