Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
schodzi Ramires on wogóle był przy piłce?
0
nawet jedno świetne zagranie/obrona wystarczy :D
0
raz na 1000 mu wychodzi :D
0
Cesc sam chciał odejść, ja tam raczej nie moge zrozumieć jak mogli sprzedać Thiago, a przynajmniej za grosze, trzeba bylo mu dać pogać tyle minut ile trzeba i nawet jakby chciał odejść to byłoby na dobrego pomocnika, a teraz albo nikt za Xaviego nie przyjdzie, albo nie będzie na napastnika i kupimy jakieś drewno.
1
na pewno masz dużo racji, może też nie potrafił odnaleść się w drużynie pełnej gwiazd, mam nadzieje że Lucho wie co robi zostawiając go w zespole.
2
w presezonie grał bardzo fajnie, tylko potem nie wiadomo co się z nim stało i grał jakby miał narobione w gacie, może się jeszcze ogarnie :D
1
a tam tragedia Bartra rok temu też potykał się o własne nogi, może jeszcze coś z niego będzie :P
0
nie będzie wiadomo czy przekręcił :P
0
ten jest gorszy :D
0
a jakby tak jeszcze strzelił decydującą bramkę w Gran Derbi, to by dopiero było piękne :P
0
płaczecie jakby miał wrzutki gorsze od Alvesa :D
0
pocisnąć im jakiegoś Songa, dopłacić i brać, a nie jakieś drewno na ławke kupować, nie wiem czemu wszyscy pamiętają mu zmarnowane setki, a przecież mimo to strzela sporo bramek. Moim zdaniem 9 jest potrzebna, oczywiście może być ktoś inny, ale Igła też jest ok :D
1
nie oszukujmy się, nie kosztował 60 mln, nie da rady :P
1
w następnej fifie będzie miał już lepsze umiejętności :D
17
zapomniałeś dodać orgii w Londynie :D
4
a Mathieu też się liczy? :D
0
Argentyna zagrała słaby mecz a i tak wygrała, a to raczej pokazuje ich siłę, a nie słabość :D po 1 meczu nie ma co wyrokować, bo jakie to będzie miało znaczenie w dalszych meczach i często jest tak, że drużyny które prześlizgły się przez grupę potem grają lepiej :D
0
akurat Xavi raczej na pensje w Barcelonie nie może narzekać :D
0
choć z drugiej strony drugoplanowa rola w Barcy, to i tak większe wyzwanie, niż gra na jakimś zadupiu :D
0
żeby na nim nie stracić trzeba go było nie kupować :D teraz trzeba go sprzedać nawet za te 12 mln, bo niedługo to on nawet 5 nie będzie warty
0
Chile na drugą połowe chyba nie wyszło
0
przede wszystkim to oni muszą się w defensywie ogarnąć, bo dzisiaj jest tragedia
0
mam nadzieje że oni tylko tak z Australią grają bez głowy, bo z Hiszpanią i Holandią jak tak zagrają to się źle skończy
2
Chile z taką radosną grą daleko nie zajdzie ;/
0
ale będzie miazga :D
0
ale faul tak czy inaczej był
0
akurat tą bramkę zawalił sędzia :D
2
przecież żaden bramkarz nie stoi na lini bramkowej w takiej sytuacji
0
nie da się grać gorzej niż Song w Barcy :D
1
pewnie, my zawsze chwalimy graczy Realu, np. Marcelo zagrał wczoraj świetny mecz :P