0

schodzi Ramires on wogóle był przy piłce?

0

nawet jedno świetne zagranie/obrona wystarczy :D

0

raz na 1000 mu wychodzi :D

0

Cesc sam chciał odejść, ja tam raczej nie moge zrozumieć jak mogli sprzedać Thiago, a przynajmniej za grosze, trzeba bylo mu dać pogać tyle minut ile trzeba i nawet jakby chciał odejść to byłoby na dobrego pomocnika, a teraz albo nikt za Xaviego nie przyjdzie, albo nie będzie na napastnika i kupimy jakieś drewno.

1

na pewno masz dużo racji, może też nie potrafił odnaleść się w drużynie pełnej gwiazd, mam nadzieje że Lucho wie co robi zostawiając go w zespole.

2

w presezonie grał bardzo fajnie, tylko potem nie wiadomo co się z nim stało i grał jakby miał narobione w gacie, może się jeszcze ogarnie :D

1

a tam tragedia Bartra rok temu też potykał się o własne nogi, może jeszcze coś z niego będzie :P

0

nie będzie wiadomo czy przekręcił :P

0

ten jest gorszy :D

0

a jakby tak jeszcze strzelił decydującą bramkę w Gran Derbi, to by dopiero było piękne :P

0

płaczecie jakby miał wrzutki gorsze od Alvesa :D

0

pocisnąć im jakiegoś Songa, dopłacić i brać, a nie jakieś drewno na ławke kupować, nie wiem czemu wszyscy pamiętają mu zmarnowane setki, a przecież mimo to strzela sporo bramek. Moim zdaniem 9 jest potrzebna, oczywiście może być ktoś inny, ale Igła też jest ok :D

1

nie oszukujmy się, nie kosztował 60 mln, nie da rady :P

1

w następnej fifie będzie miał już lepsze umiejętności :D

17

zapomniałeś dodać orgii w Londynie :D

4

a Mathieu też się liczy? :D

0

Argentyna zagrała słaby mecz a i tak wygrała, a to raczej pokazuje ich siłę, a nie słabość :D po 1 meczu nie ma co wyrokować, bo jakie to będzie miało znaczenie w dalszych meczach i często jest tak, że drużyny które prześlizgły się przez grupę potem grają lepiej :D

0

akurat Xavi raczej na pensje w Barcelonie nie może narzekać :D

0

choć z drugiej strony drugoplanowa rola w Barcy, to i tak większe wyzwanie, niż gra na jakimś zadupiu :D

0

żeby na nim nie stracić trzeba go było nie kupować :D teraz trzeba go sprzedać nawet za te 12 mln, bo niedługo to on nawet 5 nie będzie warty

0

Chile na drugą połowe chyba nie wyszło

0

przede wszystkim to oni muszą się w defensywie ogarnąć, bo dzisiaj jest tragedia

0

mam nadzieje że oni tylko tak z Australią grają bez głowy, bo z Hiszpanią i Holandią jak tak zagrają to się źle skończy

2

Chile z taką radosną grą daleko nie zajdzie ;/

0

ale będzie miazga :D

0

ale faul tak czy inaczej był

0

akurat tą bramkę zawalił sędzia :D

2

przecież żaden bramkarz nie stoi na lini bramkowej w takiej sytuacji

0

nie da się grać gorzej niż Song w Barcy :D

1

pewnie, my zawsze chwalimy graczy Realu, np. Marcelo zagrał wczoraj świetny mecz :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?