Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
no ale u nas nie będzie, bo kto inny jest dyrygentem:D
1
co ty jak można nie hejtować, dzień bez hejtowania w internetach to dzień stracony :P
5
to oni stoją na półkach?
2
a Cesca stać na to żeby być mózgiem drużyny?
0
wszystkich do składu nie wciśniesz, też niechciałbym żeby sprzedawali Alexisa, ale jak przyjdzie Reus to nie będzie dla niego miejsca.
2
jak to gdzie, na fałszywej 9, nigdzie nie będzie mu lepiej :D
0
jak przyjdzie to pewnie za Alexisa, mam nadzieje że nasza gra się troche zmieni, bo jeśli nie, to nie wykorzystamy jego potencjału.
0
ale znaczek > mi bardziej do zjadania pasował niż wciąganie nosem, ale jakby go tak odwrócić to może by pasował :d
4
jak zwykle Xavi, a ile lat ma Xavi, a ile Fabregas? jakby Xavi grał w wieku Fabsa tak jak on to by go tu już dawno nie było :P
2
chodzi o ilość liter? czy że Rakitić zjada Fabregasa?
0
w czym słabszy?
0
cena Rakiticia też jest niska bo kończy mu się kontrakt :D
0
bo gra na 9 to ma lepsze staty czy to tak ciężko zrozumieć :D
0
i to pewnie przez Inieste, on nigdy nie był bramkostrzelny i jakoś to nikomu nie przeszkadzało, poprostu był w wielu meczach bez formy, poza tym Cesc grał dużo na 9 więc łatwiej mu było strzelać czy asystować. A z tymi granadami grał cały zespół słabo i nawet Cesc nie pomógł.
0
ja już wole Inieste, który błyszczy z Realem czy Atletico, niż Cesca błyszczącego z Celtą czy inną Granadą
1
pewnie nie dojdzie do liczb Cesca, bo nie będzie grał na 9, ale liczby Cesc z mocnymi zespołami nie powinny stanowić dla niego problemu:P
0
jak można zaufać gościowi, który od 3 lat w najważniejszych meczach zawodzi, Xavi i Iniesta nie mają już po 20 lat żeby ciągnąć cały czas ten wózek, a Cesc też się do tego nie pali.
0
mam nadzieje, że Xavi zostanie, już odszedł Puyol niech chociaż on zostanie przynajmniej jeszcze rok.
1
widze, że trzeba koniecznie dać Sevilli 50 mln, bo za 15 czy 20 to Rakitić się nie nadaje :P
2
z Fabsem kombinowali, bo Pepowi 3-4-3 nie wypaliło, a kasa wydana:D Myśle że Lucho ma na niego pomysł i nie skończy jako zapchajdziura jak Cesc
0
nie bo Sevilla gra klasyczną 9 a nie fałszywą u nas myśle by sobie na fałszywej poradził :P
2
Rakitić też grał na 2 różnych pozycjach w Sevilli i na obu wymiatał :P
1
w Sevilli grał i na 10 i na 6 i jakoś mu to nie przeszkadzało:D
2
a ile genialnych sezonów zagrał Fabregas i kiedy to było?
1
niech już wreszcie napiszą oficjalnie :D
3
pod jakim względem jest lepszy?
nie da się tego wytłumaczyć to trzeba zobaczyć, a tak w skrócie jest bardziej dynamiczny i ma lepszy warunki fizyczne :P
1
no właśnie dokładnie o tym pisałem Pogba gra w Juve to światowy top, a Rakitić jakiś średniak z Sevilli :D
blazko1999 akurat odpowiedź na twoje pytanie jest inna niż byś się spodziewał :P
6
Cesc też nie wypalił, a jakoś większość płacze żeby został :D
3
dokładnie i gra w Sevilli, a nie w Juve czy Atletico :P
2
to nie kupujmy nikogo, bo nie wiadomo czy się sprawdzi :D a tak poważnie nie widze żadnego pomocnika bardziej pasującego do Barcy niż Rakitić.