0

no ale u nas nie będzie, bo kto inny jest dyrygentem:D

1

co ty jak można nie hejtować, dzień bez hejtowania w internetach to dzień stracony :P

5

to oni stoją na półkach?

2

a Cesca stać na to żeby być mózgiem drużyny?

0

wszystkich do składu nie wciśniesz, też niechciałbym żeby sprzedawali Alexisa, ale jak przyjdzie Reus to nie będzie dla niego miejsca.

2

jak to gdzie, na fałszywej 9, nigdzie nie będzie mu lepiej :D

0

jak przyjdzie to pewnie za Alexisa, mam nadzieje że nasza gra się troche zmieni, bo jeśli nie, to nie wykorzystamy jego potencjału.

0

ale znaczek > mi bardziej do zjadania pasował niż wciąganie nosem, ale jakby go tak odwrócić to może by pasował :d

4

jak zwykle Xavi, a ile lat ma Xavi, a ile Fabregas? jakby Xavi grał w wieku Fabsa tak jak on to by go tu już dawno nie było :P

2

chodzi o ilość liter? czy że Rakitić zjada Fabregasa?

0

w czym słabszy?

0

cena Rakiticia też jest niska bo kończy mu się kontrakt :D

0

bo gra na 9 to ma lepsze staty czy to tak ciężko zrozumieć :D

0

i to pewnie przez Inieste, on nigdy nie był bramkostrzelny i jakoś to nikomu nie przeszkadzało, poprostu był w wielu meczach bez formy, poza tym Cesc grał dużo na 9 więc łatwiej mu było strzelać czy asystować. A z tymi granadami grał cały zespół słabo i nawet Cesc nie pomógł.

0

ja już wole Inieste, który błyszczy z Realem czy Atletico, niż Cesca błyszczącego z Celtą czy inną Granadą

1

pewnie nie dojdzie do liczb Cesca, bo nie będzie grał na 9, ale liczby Cesc z mocnymi zespołami nie powinny stanowić dla niego problemu:P

0

jak można zaufać gościowi, który od 3 lat w najważniejszych meczach zawodzi, Xavi i Iniesta nie mają już po 20 lat żeby ciągnąć cały czas ten wózek, a Cesc też się do tego nie pali.

0

mam nadzieje, że Xavi zostanie, już odszedł Puyol niech chociaż on zostanie przynajmniej jeszcze rok.

1

widze, że trzeba koniecznie dać Sevilli 50 mln, bo za 15 czy 20 to Rakitić się nie nadaje :P

2

z Fabsem kombinowali, bo Pepowi 3-4-3 nie wypaliło, a kasa wydana:D Myśle że Lucho ma na niego pomysł i nie skończy jako zapchajdziura jak Cesc

0

nie bo Sevilla gra klasyczną 9 a nie fałszywą u nas myśle by sobie na fałszywej poradził :P

2

Rakitić też grał na 2 różnych pozycjach w Sevilli i na obu wymiatał :P

1

w Sevilli grał i na 10 i na 6 i jakoś mu to nie przeszkadzało:D

2

a ile genialnych sezonów zagrał Fabregas i kiedy to było?

1

niech już wreszcie napiszą oficjalnie :D

3

pod jakim względem jest lepszy?

nie da się tego wytłumaczyć to trzeba zobaczyć, a tak w skrócie jest bardziej dynamiczny i ma lepszy warunki fizyczne :P

1

no właśnie dokładnie o tym pisałem Pogba gra w Juve to światowy top, a Rakitić jakiś średniak z Sevilli :D

blazko1999 akurat odpowiedź na twoje pytanie jest inna niż byś się spodziewał :P

6

Cesc też nie wypalił, a jakoś większość płacze żeby został :D

3

dokładnie i gra w Sevilli, a nie w Juve czy Atletico :P

2

to nie kupujmy nikogo, bo nie wiadomo czy się sprawdzi :D a tak poważnie nie widze żadnego pomocnika bardziej pasującego do Barcy niż Rakitić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?