Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
no skoro grał na DP to co miał czarować i ryzykować strate, zobaczcie sobie mecze jak gra wyżej, a nie na DP
13
Manchester niech nie nalega tylko płaci i jest ich:D
5
powinni wysłać CV do TVP, bo na ekspertów się nadają :P
0
był bardziej widoczny, bo grał wyżej poza tym to Rakitić rozpoczął akcje bramkową, a wczoraj grał strasznie cofnięty to nie mógł pokazać na co go stać
0
ja wiem co chciałeś powiedzieć, ale widze że dalej nie rozumiesz o co mi chodzi :D
0
od wczoraj :D Rakitić to nie DP, ale wczoraj tak grał.A co takiego zrobił Modrić?
19
no nie tym brutalem, po tym co zrobił Fredowi:D
0
no bo ja w ogóle nie dyskutuje, tylko się śmieje ze znaczków, jak chcesz podyskutować, to napisz coś inteligentniejszego, niż działanie matematyczne, które nie ma żadnego sensu :)
6
no przecież on przyjdzie tylko za około 20mln, to jak może się sprawdzić, na dodatek z Sevilli to pewnie jakiś średniak, a i w fifie ma dużo gorsze umiejętności od Fabregasa, jakby przyszedł Koke czy Pogba za 60mln to na pewno by się sprawdzili :P
0
Ale Illaramendi nie jest tyle wart, tylko Real lubi przepłacać :D
0
tak bo DP ma ryzykować strate piłki, ja za nim są już tylko obrońcy :D
0
oczywiście, ja też jasno określam o co mi chodzi i jeśli ktoś z nas tutaj czegoś nie rozumie to tym kimś jesteś ty :D
0
brakuje ustawienia 4-6-0, Raul stwierdził, że Villa i Torres mogą nie być w formie, a Costa nie wiadmo co będzie grał po kontuzji i bez napastnika może być łatwiej o bramki
0
przecież wiem, tylko sobie jaja robie, bo mnie śmieszą te znaczki :D też sobie moge napisać np. Rasiak > Lewy :P
3
kiedyś już kogoś pytałem czy z tym znaczkiem > chodzi o ilość liter? czy że Rakitić zjada Cesca? nikt mi nie odpowiedział, więc może od ciebie się dowiem :P
2
tylko żeby z Australią czegoś nie odwalili :D jak dzisiaj wpadną 3 punkty to myśle że awans zdołają wywalczyć
4
moim zdaniem nawet jak jest Pedro to Alba robi większą różnice swoimi wejściami w tej statycznej grze hiszpanów :D a co do szans Hiszpani to mim zdaniem mogą zarówno wygrać te mistrzostwa jak i nie wyjść z grupy :D
1
a co meczu nie widziałeś, po tak brutalnym faulu chyba nikt by nie był w stanie kontynuować mistrzostw.
0
to ja chyba inny mecz oglądałem, Chorwaci większość meczu się bronili, Rakitić grał najbardziej cofnięty z 3 pomocników i zamiast rozgrywać musiał biegać za Brazylijczykami, to on zapoczątkował akcje bramkową, więc wcale bym nie powiedział że Modrić był dużo lepszy, bo też nic wielkiego nie pokazał, poza tym w Barcelonie będzie więcej przy piłce to będzie się mógł wykazać :D
7
Modrić wcale lepiej nie grał, to co nie nadaje się do Realu?
1
to już nawet przeciwnika dotknąć nie można, bo będzie karny?
0
w Sevilli to akurat grał różnie w końcówce częściej na 10, ale na DP też grał.
0
akurat Chorwacja mało co jest przy piłce, to Rakitić głównie w obronie gra, w Barcy tego problemu miał nie będzie :P
0
widać goal line sie sprawdza :P
0
co gra Brazylia teraz to masakra, ciekawe czy cały turniej tak wytrzymają
0
ale fajny meczyk jest sporo się dzieje :P
0
Brazylijczycy całą energie chyba przed rozpoczęciem wykorzystali :P
0
akurat jakieś 10 lat temu wydawało się że wogóle nie będzie bramek np. taka Grecja czy defensywnie grający Liverpool, a jednak to nie poszło aż w tak złym kierunku, teraz jest lepiej :D
0
on sobie już dzisiaj będzie język łamał :P
1
będzie