Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
Argentyna do swojej bramki próbuje :D
0
w poprzednim to przynajmniej Bośnia fajnie grała :D
0
trener się zastanawia kogo zdjąć. bo wszystkich nie może :D
0
ale strzelał będzie Iran :D
1
też się nad tym zastanawiam, poza tym Mou nie lubi stawiać na Hszpanów, dziwny ten transfer :D
0
Cesc zawsze bardziej pasował do ligi angielskiej niż do Barcy, więc myśle, że się tam odnajdzie. A co do Mou to widać, że może się dogadać z każdym, tylko prowadzi te swoje gierki, żeby było o nim głośno :P
0
pewnie kombinują jak z Songiem, że może grać na obronie, więc lepiej żeby nie przychodził.
0
niech go sprzedają gdziekolwiek, byle jak najszybciej, a Igłe można kupić, tylko nie za tyle ile chce Napoli :D
0
a czy ja gdzieś napisałem, że BBC nie było świetne? albo że Real nie był świetny? ja nie odpowiadam za twoją interpretacje moich słów, tylko za to co napisałem, a nie napisałem tego co mi zarzucasz i nawet tak nie pomyślałem :D
0
Duet Messi Neymar nie mógł wypalić, bo praktycznie ze sobą nie grali, a cała Barca grała padakę w ostatnich miesiącach, więc wstrzymałbym się jeszcze przynajmniej sezon z oceną tego duetu. Wiem że Suarez ma sporo asyst i lubi się cofnąć do rozegrania, ale trio z Ronaldo i Balem moim zdaniem może się udać tylko w fifie, choć mogę się mylić. Może będziemy mogli to zobaczyć w przyszłym sezonie, ale wolałbym żeby został w LFC. Też jestem za sprowadzeniem typowej 9, ale to wiązałoby się ze zmianą ustawienia, bo nie wyobrażam sobie Leo na skrzydle chyba, że skrzydłowym byłby boczny obrońca, Leo by sobie grał gdzie chce. Co do Alexisa przy tym stylu gry on już więcej niż w tym sezonie nie pokaże i byłbym skłonny go wymienić na jakąś 9, ale żeby była jeszcze kasa na obrońców, bo sam Suarez nas nie zbawi.
0
tak dostajesz 2 pkt, ja wczoraj typowałem 1:1 a było 0:0 i mam 2 pkt.
0
ale ten sezon to na razie wyjątek potwierdzający regułę :D Barca bez takich transferów przez ostatnie 10 lat wygrała dużo więcej :P
1
no kiedyś musieli coś wygrać :D
3
Real co roku po swoich transferach ma zdominować futbol, ale jakoś im to nie wychodzi :D
4
będą grać na obronie :D
0
A ja tam marze żeby został w Liverpoolu, tam mu będzie najlepiej :D
4
a wiesz, że na skrzydle trzeba biegać?
0
Zubi go przekona żeby wrócił :D
0
ale musiałby więcej biegać i miałby dalej do bramki.
0
oczywiście masz 100% racji :P
0
żeby tylko nie obudziła się z Masche na obronie :D
0
Thiago Silva!
12
"Barcelona rzekomo skreśliła innych kandydatów m.in. Reusa, Agüero, Higuaína czy van Persiego" dobrze im idzie to skreślanie, Suarez będzie następny :P
0
okazało się, że Neymar jest realny, a transferem na obrone był Puyol, a tym razem będzie Mathieu lub Masche :P
0
to się tak zawsze mówi, a potem się i tak stawia to co pewniejsze :P
4
szkoda, że jest taki szklany, bo ciekawie się zapowiadał i dla wszystkich będzie lepiej jak odejdzie
0
to by było ciekawe :D byłaby analiza na bieżąco :)
0
najgorszy jest zdecydowanie Żewłakow, on nawet przy dobrym meczu potrafi zamulać :D
4
nie wiem co tak wszyscy na tych komentatorów jadą, przynajmniej można się pośmiać :P
0
jak ryzykuje to ma straty, każdy piłkarz ofensywny ma sporo strat i lepiej że ryzykuje i ma te straty, niż by miał ciągnąć klepanie w kółko żeby nie stracić