0

i bardzo dobrze jak można murzyna nazwać murzynem, czego ci ludzie nie wymyślą :D

1

szkoda, że Szpaku nie komentuje Chile, bo nie będzie piosenki :/

0

najpierw trzeba sprzedać tego, który jest :D

0

wczoraj był Igła za 60 mln + Song, więc chyba codzienny żart :P

0

świetny pomysł! proponuje jeszcze dopłacić ze 20 mln, żeby się Juventus nie rozmyślił :D

0

nie wiem jak ty, ale ja uważam, że do twarzy mu w niebieskim :P

0

podobno ostatnio jak Zubi z Perezem grali razem w fife pokłócili się, bo obaj chcieli mieć Suareza w swojej drużynie, nieoficjalnie mówi się, że dogadali się w ten sposób, że jeden kupuje Urugwajczyka w fifie, a drugi na prawdę.

10

Pique ma stać na aucie?

2

i jest skrzydłowym

0

nikt nie zasłużył na mistrza, wszyscy odpadną w 1/4

2

proponuje jurorów z tańca z gwiazdami

0

pewnie ma od tego ludzi :)

0

widze spina o Ronalda jak na rm.pl :P

4

ciekawe jaki Zubi ma skład w fifie :P

0

przecież trzeba pocieszyć kibiców transferem Suareza, po nieudanym sezonie, a nie wzmocnić skład :D nie wiesz takich podstawowych rzeczy, przecież MD już o tym pisało :P

3

wtedy też tak miało być :D

0

tym co uważają, że Suarez jest konieczny, przypominam transfer Ibry :D Suarez też nie jest prawoskrzydłowym :P

0

no nie wiem czy Alexisa interesuje tylko gra w lidze. Mówie tu o sytuacji gdyby przyszedł napastnik do podstawowego składu, bo jeśli kupią rezerwowego to oczywiście Alexis powinien zostać

0

lepiej posadzić Alexisa, żeby się marnował?

0

próbują mistrzów świata dogonić, ale jeszcze 1 straconej brakuje.

0

z Ghaną 3 sytuacje 2 gole, a z Portugalią nie mogą strzelić :D

0

jeszcze remis będzie

0

jeszcze obrońcy Korei i skład marzenie :P

0

jak będziemy klepać po obwodzie to nawet 3 Suarezów nie pomoże, zobaczymy co to będzie :d

1

dzida do przodu i gol :D Korea gra jak dzieci w podstawówce :D

0

nie wyszło to, że szybko z Ibrą się rozstaliśmy i raczej tego transferu do udanych nie można zaliczyc :D

0

po prostu widze sporą analogie pomiędzy tym rzekomym transferem, a transferem Ibry, wtedy też Leo nie grał typowo na 9, a jakoś to nie wyszło

0

tak tylko wtedy Leo był wschodzącą gwiazdą, a nie liderem drużyny i miał więcej zadań defensywnych niż teraz, poza tym na skrzydle trzeba więcej biegać, nie widzę obecnie Messiego w tej roli.

0

Messi na skrzydle? bujną masz wyobraźnie :P

5

Alba- Mathieu- Mascherano- Alves: obrona nie do przejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?