Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
i bardzo dobrze jak można murzyna nazwać murzynem, czego ci ludzie nie wymyślą :D
1
szkoda, że Szpaku nie komentuje Chile, bo nie będzie piosenki :/
0
najpierw trzeba sprzedać tego, który jest :D
0
wczoraj był Igła za 60 mln + Song, więc chyba codzienny żart :P
0
świetny pomysł! proponuje jeszcze dopłacić ze 20 mln, żeby się Juventus nie rozmyślił :D
0
nie wiem jak ty, ale ja uważam, że do twarzy mu w niebieskim :P
0
podobno ostatnio jak Zubi z Perezem grali razem w fife pokłócili się, bo obaj chcieli mieć Suareza w swojej drużynie, nieoficjalnie mówi się, że dogadali się w ten sposób, że jeden kupuje Urugwajczyka w fifie, a drugi na prawdę.
10
Pique ma stać na aucie?
2
i jest skrzydłowym
0
nikt nie zasłużył na mistrza, wszyscy odpadną w 1/4
2
proponuje jurorów z tańca z gwiazdami
0
pewnie ma od tego ludzi :)
0
widze spina o Ronalda jak na rm.pl :P
4
ciekawe jaki Zubi ma skład w fifie :P
0
przecież trzeba pocieszyć kibiców transferem Suareza, po nieudanym sezonie, a nie wzmocnić skład :D nie wiesz takich podstawowych rzeczy, przecież MD już o tym pisało :P
3
wtedy też tak miało być :D
0
tym co uważają, że Suarez jest konieczny, przypominam transfer Ibry :D Suarez też nie jest prawoskrzydłowym :P
0
no nie wiem czy Alexisa interesuje tylko gra w lidze. Mówie tu o sytuacji gdyby przyszedł napastnik do podstawowego składu, bo jeśli kupią rezerwowego to oczywiście Alexis powinien zostać
0
lepiej posadzić Alexisa, żeby się marnował?
0
próbują mistrzów świata dogonić, ale jeszcze 1 straconej brakuje.
0
z Ghaną 3 sytuacje 2 gole, a z Portugalią nie mogą strzelić :D
0
jeszcze remis będzie
0
jeszcze obrońcy Korei i skład marzenie :P
0
jak będziemy klepać po obwodzie to nawet 3 Suarezów nie pomoże, zobaczymy co to będzie :d
1
dzida do przodu i gol :D Korea gra jak dzieci w podstawówce :D
0
nie wyszło to, że szybko z Ibrą się rozstaliśmy i raczej tego transferu do udanych nie można zaliczyc :D
0
po prostu widze sporą analogie pomiędzy tym rzekomym transferem, a transferem Ibry, wtedy też Leo nie grał typowo na 9, a jakoś to nie wyszło
0
tak tylko wtedy Leo był wschodzącą gwiazdą, a nie liderem drużyny i miał więcej zadań defensywnych niż teraz, poza tym na skrzydle trzeba więcej biegać, nie widzę obecnie Messiego w tej roli.
0
Messi na skrzydle? bujną masz wyobraźnie :P
5
Alba- Mathieu- Mascherano- Alves: obrona nie do przejścia.