Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
przecież transfery są po to żeby pocieszać kibiców, a nie wzmacniać się, nie wiedziałeś? :D
0
cena też niestety, ale w tym przypadku różnica jest mała, więc zdecydują względy sportowe :D
0
byle tylko nie na podstawowego
6
nazwisko stopera: Mathieu
0
nie kupili tego kogo chciałeś, no przecież to zbrodnia natychmiast wywieźć ich na taczkach!
10
a jak kupili ter Stegena taniej niż wartość rynkowa to też narzekałeś?
19
rozumiem, że w fifie kupiłeś go taniej?
0
spinasz się nie wiadomo o co, czy ja mam pod każdym postem pisać, że żartuje żebyś mnie zrozumiał, myśle że przeciętny uczeń podstawówki by się zorientował :D
0
szczerze powiedziawszy dla mnie niespodzianką będzie awans Urugwaju :D
1
coś mi się wydaje, że już Kolumbia zakończy ich udział w turnieju.
0
długi coś ten następny sezon :D to że Alves zostanie to jeszcze można przewidzieć ale jak przewidziałeś że następny sezon będzie trwał 11 lat?
1
co ty, przecież oni wcale nie są monotematyczni, ani troche :D
1
a czy ktoś tu pisze że napisali nieprawdę?
40
powinien go pocieszać tak: od Messiego lepszy nie będziesz, ale ode mnie masz duże szanse :P
0
aż tak cię to boli, że MD nie pisze o piłkarzach Realu?
0
skoro to ma aż tak głębokie psychologiczne podłoże to myśle że można mu mówić co minute, że nie zagra 24 mecze i dawać nie wiadomo jakie kary, a on i tak kogoś ugryzie jak mu odbije.
1
z to w marce cały czas jest Fabregas, pewnie nie wiedzą, że już nie jest zawodnikiem Barcy :D
1
tylko tu jest strona Barcy, więc śmiejemy się z hipokryzji madryckich gazet :D
4
tu musi być coś nie tak, nie ufam ludziom, którzy mają taki avatar :D a tak poważnie to licytujcie, bo ja nie mam kasy:D
0
dobrze że żadnego Greka obok nie było i ugryzł trawę :D
8
cieszylibyśmy się jakby Gmoch zatańczył :D
0
na razie masa niespodzianek, ciekawe czy w fazie pucharowej będzie ich mniej czy czeka nas jakiś sensacyjny finalista, albo nawet zwycięzca
1
zwłaszcza na Kostarykę, przecież oni nie mieli prawa nawet punktu ugrać w tej grupie :D
0
tam i tak trzeba przełączyć na transmisje tvp teraz dopiero ogarnąłem :D naładują tych różnych transmisji że ciężko się połapać :D
0
oni będą najlepsi nawet jak wszystkie drużyny będą w fazie grupowej ligi mistrzów odpadały :P
0
na sport.tvp.pl jakieś wywiady puszczają zamiast studia, przez nich nie moge sobie analiz Jacka posłuchać :/
0
tylko nie moge znaleźć linka ze studiem
2
wiecie gdzie będzie można taniec Gmocha zobaczyć w necie, bo nie mam telewizora?
0
bierzemy do Barcy?
0
Kolumbia gra świetną piłkę na tym mundialu, oby daleko zaszli