0

przecież transfery są po to żeby pocieszać kibiców, a nie wzmacniać się, nie wiedziałeś? :D

0

cena też niestety, ale w tym przypadku różnica jest mała, więc zdecydują względy sportowe :D

0

byle tylko nie na podstawowego

6

nazwisko stopera: Mathieu

0

nie kupili tego kogo chciałeś, no przecież to zbrodnia natychmiast wywieźć ich na taczkach!

10

a jak kupili ter Stegena taniej niż wartość rynkowa to też narzekałeś?

19

rozumiem, że w fifie kupiłeś go taniej?

0

spinasz się nie wiadomo o co, czy ja mam pod każdym postem pisać, że żartuje żebyś mnie zrozumiał, myśle że przeciętny uczeń podstawówki by się zorientował :D

0

szczerze powiedziawszy dla mnie niespodzianką będzie awans Urugwaju :D

1

coś mi się wydaje, że już Kolumbia zakończy ich udział w turnieju.

0

długi coś ten następny sezon :D to że Alves zostanie to jeszcze można przewidzieć ale jak przewidziałeś że następny sezon będzie trwał 11 lat?

1

co ty, przecież oni wcale nie są monotematyczni, ani troche :D

1

a czy ktoś tu pisze że napisali nieprawdę?

40

powinien go pocieszać tak: od Messiego lepszy nie będziesz, ale ode mnie masz duże szanse :P

0

aż tak cię to boli, że MD nie pisze o piłkarzach Realu?

0

skoro to ma aż tak głębokie psychologiczne podłoże to myśle że można mu mówić co minute, że nie zagra 24 mecze i dawać nie wiadomo jakie kary, a on i tak kogoś ugryzie jak mu odbije.

1

z to w marce cały czas jest Fabregas, pewnie nie wiedzą, że już nie jest zawodnikiem Barcy :D

1

tylko tu jest strona Barcy, więc śmiejemy się z hipokryzji madryckich gazet :D

4

tu musi być coś nie tak, nie ufam ludziom, którzy mają taki avatar :D a tak poważnie to licytujcie, bo ja nie mam kasy:D

0

dobrze że żadnego Greka obok nie było i ugryzł trawę :D

8

cieszylibyśmy się jakby Gmoch zatańczył :D

0

na razie masa niespodzianek, ciekawe czy w fazie pucharowej będzie ich mniej czy czeka nas jakiś sensacyjny finalista, albo nawet zwycięzca

1

zwłaszcza na Kostarykę, przecież oni nie mieli prawa nawet punktu ugrać w tej grupie :D

0

tam i tak trzeba przełączyć na transmisje tvp teraz dopiero ogarnąłem :D naładują tych różnych transmisji że ciężko się połapać :D

0

oni będą najlepsi nawet jak wszystkie drużyny będą w fazie grupowej ligi mistrzów odpadały :P

0

na sport.tvp.pl jakieś wywiady puszczają zamiast studia, przez nich nie moge sobie analiz Jacka posłuchać :/

0

tylko nie moge znaleźć linka ze studiem

2

wiecie gdzie będzie można taniec Gmocha zobaczyć w necie, bo nie mam telewizora?

0

bierzemy do Barcy?

0

Kolumbia gra świetną piłkę na tym mundialu, oby daleko zaszli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?