2

ale przecież to skrzydłowy, jemu bramki liczą sie razy 3 :D

hmm ale w sumie nawet to nic mu nie da

0

do niczego nie dokłada, źle to przetłumaczyłeś

2

co z tego że Messi i Neymar przodują w klasyfikacji strzelców jak i tak królem strzelców mundialu będzie Ronaldo, zobaczycie :D

0

50 mln funtów + Alexis to i tak strasznie dużo, mam nadzieje że tyle nie wyłożą za niego, bo obrońcy nie zobaczymy

1

w życiu tyle za niego nie damy

0

sam się ugryzł, a potem na Suareza zwala :P

4

wtorek 18.00

1

30 mln plus Alexis :D

2

Ramos :D

0

nie może tak dużo strzelać, bo jego kolega z Realu będzie smutny, że tylko on nie strzela

0

Szwajcaria koniec strzelania 3:0 ma zostać

3

to kogo teraz dorzucimy do tych 70 mln Neymara? :D

0

na to wygląda

0

ale ci Francuzi przymulają

0

nie tańczył, niestety

0

on wie lepiej jak to się wymawia niż sam zawodnik :D

1

tak przedłużył ktoś o tym już pisał :D

0

Francja aż tyle nie strzeli, bo Benzemie gola nie uznają

2

no jak się poznał z Messim na lotnisku, to rzeczywiście poważna sprawa, już jest nasz.

0

to co Argentyna z taką grą max 1/4?

4

co to sie dzieje najpierw nalot kibiców Realu, a teraz jakiś wróżbita, masakra

0

za bardzo sie rozpanoszyli niektórzy nawet nas stąd wyrzucają

3

za to pewien skrzydłowy wymiata zawsze :D

4

skoro Napoli chce teraz 70 mln za Igłe to po mistrzostwach będą chcieli 120 mln, to co on gra to jest magia :D

5

do czego to doszło że kibice Realu wyrzucają nas ze strony

3

dokładnie, jeszcze bym Alexisa dorzucił.

2

od Igły ciężko być gorszy

0

wiecie co, nie ładnie ze strony Brazylijczyków, że nie ogarnęli parkingu dla Iranu i co mecz muszą parkować autobus na boisku, naprawdę się nie popisali

0

ciekawe czy kibice Benfiki piszą na swojej stronie FC Biedronka :D

0

dokładnie, a nie długo jeszcze dołączy rudy z Valencii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?