Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
2
ale przecież to skrzydłowy, jemu bramki liczą sie razy 3 :D
hmm ale w sumie nawet to nic mu nie da
0
do niczego nie dokłada, źle to przetłumaczyłeś
2
co z tego że Messi i Neymar przodują w klasyfikacji strzelców jak i tak królem strzelców mundialu będzie Ronaldo, zobaczycie :D
0
50 mln funtów + Alexis to i tak strasznie dużo, mam nadzieje że tyle nie wyłożą za niego, bo obrońcy nie zobaczymy
1
w życiu tyle za niego nie damy
0
sam się ugryzł, a potem na Suareza zwala :P
4
wtorek 18.00
1
30 mln plus Alexis :D
2
Ramos :D
0
nie może tak dużo strzelać, bo jego kolega z Realu będzie smutny, że tylko on nie strzela
0
Szwajcaria koniec strzelania 3:0 ma zostać
3
to kogo teraz dorzucimy do tych 70 mln Neymara? :D
0
na to wygląda
0
ale ci Francuzi przymulają
0
nie tańczył, niestety
0
on wie lepiej jak to się wymawia niż sam zawodnik :D
1
tak przedłużył ktoś o tym już pisał :D
0
Francja aż tyle nie strzeli, bo Benzemie gola nie uznają
2
no jak się poznał z Messim na lotnisku, to rzeczywiście poważna sprawa, już jest nasz.
0
to co Argentyna z taką grą max 1/4?
4
co to sie dzieje najpierw nalot kibiców Realu, a teraz jakiś wróżbita, masakra
0
za bardzo sie rozpanoszyli niektórzy nawet nas stąd wyrzucają
3
za to pewien skrzydłowy wymiata zawsze :D
4
skoro Napoli chce teraz 70 mln za Igłe to po mistrzostwach będą chcieli 120 mln, to co on gra to jest magia :D
5
do czego to doszło że kibice Realu wyrzucają nas ze strony
3
dokładnie, jeszcze bym Alexisa dorzucił.
2
od Igły ciężko być gorszy
0
wiecie co, nie ładnie ze strony Brazylijczyków, że nie ogarnęli parkingu dla Iranu i co mecz muszą parkować autobus na boisku, naprawdę się nie popisali
0
ciekawe czy kibice Benfiki piszą na swojej stronie FC Biedronka :D
0
dokładnie, a nie długo jeszcze dołączy rudy z Valencii :D