Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
1
tylko żeby strzelili zanim Holendrzy się obudzą
1
Licze na kolejną niespodziankę na tym mundialu:)
1
wiem, ale wątpie żeby został w Fiorentinie mając oferty Barcy i Bayernu, a nie wiadomo czy u nich też nie grałby na obronie
2
ale wcale nie jest pewne, że Guardiola nie ma podobnych pomysłów co do niego, bo on lubi zmieniać pozycje zawodnikom
4
tak jak Bartra sezon wcześniej:P
0
ja napisałem, że w porównaniu do Rakiticia, a nie że jest drewnem. W Arsenalu grał dobrze, a u nas nie da się go oglądać.
1
tylko Song w porównaniu do Rakiticia to drewno
0
Suarez też kiedyś kosztował pare milionów
6
i dobrze mamy inne formacje do wzmocnienia, a na młodych też trzeba stawiać.
1
tylko nie do Arsenalu, bo nic nie wygra:)
0
ale nie dlatego, że jest tyle warty, tylko dlatego, że Real lubi przepłacać
1
przykro mi, ale wszystkich dziewięciu Alexisów mamy już rozdysponowanych:P
0
proponuje zatrudnić zamiast Zubiego kogoś szybkiego, bo wiadomo, że Zubi ma swoje lata i ciężko mu jest dogonić zawodników:P
0
ja też trafiłem:)
0
jak chcieliśmy go ściągnąć:) ale też uważam, że i Cuardado i Bale powinni grać na skrzydle
0
Bale akurat kiedyś grał na lewej obronie:)
0
Anglia grała radosny futbol na tych mistrzostwach, Kolumbia jest zdecydowanie bardziej zorganizowana, z Włochami był Suarez, a też długo nic nie mogli wymyślić, może z nim graliby coś lepiej, ale moim zdaniem Urugwaj jest po prostu słabszy od Kolumbii.
2
oni nawet z Suarezem nie daliby rady:)
0
Fiorentina by musiała dużo dopłacić, nie stać ich na to
0
zastanawiam się czy oni są tak mocni, czy ich rywale tak ogórkowi, ale jak przejdą Urugwaj to w 1/4 się przekonamy na co ich stać na tych mistrzostwach.
0
na dodatek Kolumbia przeszła eliminacje bez problemu, a Urugwaj ledwo się dostał, znafcy z tvp:)
0
Kolumbia!
4
wy się z nich śmiejecie, a przecież to wszystko wina sędziego
0
nie podoba mi sie poprostu
4
za 18 mln nawet bym się nie zastanawiał, jeszcze bym im Messiego dorzucił
0
Do bani jest ta drabinka, najpierw Chile wpadło na Brazylie, a następna Kolumbia jak przejdzie Urugwaj :/
4
po Polsku to by się akurat wymawiało "James":)
0
talent to on ma, tylko gra jakby miał narobione w gacie
22
ilu my mamy w klubie Alexisów?
0
to że na wp nie potrafią przetłumaczyć tego co jest na Daily Mirror, to nie znaczy że oni tak twierdzą. Ja to czytałem w orginale i tam jest tak jak pisałem wyżej.