1

tylko żeby strzelili zanim Holendrzy się obudzą

1

Licze na kolejną niespodziankę na tym mundialu:)

1

wiem, ale wątpie żeby został w Fiorentinie mając oferty Barcy i Bayernu, a nie wiadomo czy u nich też nie grałby na obronie

2

ale wcale nie jest pewne, że Guardiola nie ma podobnych pomysłów co do niego, bo on lubi zmieniać pozycje zawodnikom

4

tak jak Bartra sezon wcześniej:P

0

ja napisałem, że w porównaniu do Rakiticia, a nie że jest drewnem. W Arsenalu grał dobrze, a u nas nie da się go oglądać.

1

tylko Song w porównaniu do Rakiticia to drewno

0

Suarez też kiedyś kosztował pare milionów

6

i dobrze mamy inne formacje do wzmocnienia, a na młodych też trzeba stawiać.

1

tylko nie do Arsenalu, bo nic nie wygra:)

0

ale nie dlatego, że jest tyle warty, tylko dlatego, że Real lubi przepłacać

1

przykro mi, ale wszystkich dziewięciu Alexisów mamy już rozdysponowanych:P

0

proponuje zatrudnić zamiast Zubiego kogoś szybkiego, bo wiadomo, że Zubi ma swoje lata i ciężko mu jest dogonić zawodników:P

0

ja też trafiłem:)

0

jak chcieliśmy go ściągnąć:) ale też uważam, że i Cuardado i Bale powinni grać na skrzydle

0

Bale akurat kiedyś grał na lewej obronie:)

0

Anglia grała radosny futbol na tych mistrzostwach, Kolumbia jest zdecydowanie bardziej zorganizowana, z Włochami był Suarez, a też długo nic nie mogli wymyślić, może z nim graliby coś lepiej, ale moim zdaniem Urugwaj jest po prostu słabszy od Kolumbii.

2

oni nawet z Suarezem nie daliby rady:)

0

Fiorentina by musiała dużo dopłacić, nie stać ich na to

0

zastanawiam się czy oni są tak mocni, czy ich rywale tak ogórkowi, ale jak przejdą Urugwaj to w 1/4 się przekonamy na co ich stać na tych mistrzostwach.

0

na dodatek Kolumbia przeszła eliminacje bez problemu, a Urugwaj ledwo się dostał, znafcy z tvp:)

0

Kolumbia!

4

wy się z nich śmiejecie, a przecież to wszystko wina sędziego

0

nie podoba mi sie poprostu

4

za 18 mln nawet bym się nie zastanawiał, jeszcze bym im Messiego dorzucił

0

Do bani jest ta drabinka, najpierw Chile wpadło na Brazylie, a następna Kolumbia jak przejdzie Urugwaj :/

4

po Polsku to by się akurat wymawiało "James":)

0

talent to on ma, tylko gra jakby miał narobione w gacie

22

ilu my mamy w klubie Alexisów?

0

to że na wp nie potrafią przetłumaczyć tego co jest na Daily Mirror, to nie znaczy że oni tak twierdzą. Ja to czytałem w orginale i tam jest tak jak pisałem wyżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?