1

no co ty przecież od 8 lat jesteśmy niepokonani na mundialu

8

jedni od drugich nie lepsi

0

wrócił Rafinia, nie liczyłbym na transfer w pomocy

0

może całkiem się nie murowała, bo wychodziła z kontrami, ale grała mocno defensywnie, wątpie że Francja aż tak cofnięta zagra

0

z Francuzami będą mieli łatwiej, bo się nie zamurują

2

nie można było tak od razu

0

no jeszcze Igła:P

0

chcą wygrać złotą piłką to biorą przykład z jej zdobywcy:D

0

ale komentarze dotyczą meczu:D

3

*do domu

2

złota piłka dla Mullera

0

uczył się nurkować:D

0

jeszcze by się zapomniał i łapał piłkę rękami:P

0

może to i dobrze że Algieria nic jeszcze nie strzeliła, bo by Niemcy się obudzili i ich roznieśli, jak strzelą w końcówce to Niemcy już mogą nie zdążyć

4

tak samo:)

0

na mundialach to tak często bywa, w większości przypadków decyduje dyspozycja dnia

0

Niemcy w obronie grają to co w eliminacjach i towarzyskich, też się masakrycznie gubili

1

jak będą tak kończyć akcje to Niemcy ich rozwalą

0

kiedyś im ta kontra wyjdzie

1

tylko Bodzio pisał o wypowiedzi zawodnika realu, a nie o zwycięstwie w lidze mistrzów, więc troche nie na temat ta twoja odpowiedź

5

chyba dwie Algierii:)

1

3:0 dla Niemiec, hattrick Khediry

1

widocznie im się znudziło

1

ja nic nie wklejam

3

to strona o Barcelonie to po co mają sobie głowę zawracać Realem:P

11

a my go tak drogo chcemy kupić:P

4

to niesprawiedliwe James miał przewagę, powinni równe zespoły brać

2

Francja wygrała, kupujemy Benzeme

0

jakby nie zdjął Giroud to by nie strzelili

3

Benzema sprytnie chowa się na boisku, żeby czasem mu nie podali i nie zmarnował setki. Edit: jednak się odnalazł i zmarnował:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?