Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
1
no co ty przecież od 8 lat jesteśmy niepokonani na mundialu
8
jedni od drugich nie lepsi
0
wrócił Rafinia, nie liczyłbym na transfer w pomocy
0
może całkiem się nie murowała, bo wychodziła z kontrami, ale grała mocno defensywnie, wątpie że Francja aż tak cofnięta zagra
0
z Francuzami będą mieli łatwiej, bo się nie zamurują
2
nie można było tak od razu
0
no jeszcze Igła:P
0
chcą wygrać złotą piłką to biorą przykład z jej zdobywcy:D
0
ale komentarze dotyczą meczu:D
3
*do domu
2
złota piłka dla Mullera
0
uczył się nurkować:D
0
jeszcze by się zapomniał i łapał piłkę rękami:P
0
może to i dobrze że Algieria nic jeszcze nie strzeliła, bo by Niemcy się obudzili i ich roznieśli, jak strzelą w końcówce to Niemcy już mogą nie zdążyć
4
tak samo:)
0
na mundialach to tak często bywa, w większości przypadków decyduje dyspozycja dnia
0
Niemcy w obronie grają to co w eliminacjach i towarzyskich, też się masakrycznie gubili
1
jak będą tak kończyć akcje to Niemcy ich rozwalą
0
kiedyś im ta kontra wyjdzie
1
tylko Bodzio pisał o wypowiedzi zawodnika realu, a nie o zwycięstwie w lidze mistrzów, więc troche nie na temat ta twoja odpowiedź
5
chyba dwie Algierii:)
1
3:0 dla Niemiec, hattrick Khediry
1
widocznie im się znudziło
1
ja nic nie wklejam
3
to strona o Barcelonie to po co mają sobie głowę zawracać Realem:P
11
a my go tak drogo chcemy kupić:P
4
to niesprawiedliwe James miał przewagę, powinni równe zespoły brać
2
Francja wygrała, kupujemy Benzeme
0
jakby nie zdjął Giroud to by nie strzelili
3
Benzema sprytnie chowa się na boisku, żeby czasem mu nie podali i nie zmarnował setki. Edit: jednak się odnalazł i zmarnował:D