0

pierwszy raz w internetach?

0

i tak odejdzie

0

a po co Liverpoolowi Song i Tello?

0

miejsce dla Alexisa podobno w Arsenalu..

0

jeszcze 1 pytanie dodam nie strzelaliśmy goli, bo mamy słaby atak, czy przez to że wszyscy stawiają przed nami autobusy?

5

podobno Zubi dostał 100 mln na dzień dziecka to teraz można szaleć

0

ale u nas pewnie grałby tak jak w tym sezonie w Bayernie, więc byłoby to samo, poza tym tylko potwierdziłeś to co napisałem, że ludzie pamiętają jego grę za Yupa, a nie obecną:D

0

tym Kroosem bym się tak nie podniecał, opinie kibiców Bayernu są raczej takie, że podaje tylko do najbliższego, a kibice pamiętają jego grę głównie z przed 2 lat.

0

Athleti?

2

bo nie masz:P

1

podobno Alexis woli Arsenal...

1

rok temu miał być T. Silva, a nie obrońcy...

0

czemu? przecież u nich to normalne :P

0

zaraz przyjdzie cię ktoś poprawić, że w tym roku przegraliśmy atakiem:P

0

to się zdziwisz

2

a Krossowi się nie kończy?

0

nie powiedziałbym, zależy jak kto na to patrzy, nie wiem czy oglądasz mecze Bayernu, bo ja niezbyt często, ale opinie kibiców Bayernu na temat Krossa nie są tak dobre jak się tu wszystkim wydaje

3

my kupiliśmy Rakiticia za około 20...

10

wrzutki Alvesa miałby sens jakbyśmy kupili żyrafę, a nie Suareza

0

takiego newsa to ja też mogę napisać:P

0

skąd wiesz że Alexis zostaje?

0

będzie kasa sprzedadzą Alexisa

0

bo to nie ty jesteś trenerem

0

Alexis woli Arsenal...

4

a ten ?????? na obronie to jakiś dobry, bo nie znam gościa?

0

jesteś wróżką?

2

zapomniałeś dodać sto razy

0

dożywocie powinien dostać

3

przecież wiadomo, że będą się wzmacniać, zawsze to robią, więc nie wiem czym się tu martwić

5

ale masz zmartwienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?