1

a on w ogóle jest na boisku

0

za takie pieniądze pewnie by go sprzedali, a wszyscy się już cieszą że zostaje:D

0

"chyba że do klubu wpłynie oferta opiewająca na 50 milionów euro" czyli jednak nic pewnego

2

myśle że jego cena po tym mundialu wzrośnie do 100 mln nie będzie nas stać

0

pytanie co robi Żewłakow, jako komentator?

0

ale karnego też nie zmarnował, więc jak na niego to nieźle

1

wszyscy:P

0

źródło?:P

0

nie dadzą rady:D

0

Niespodziewanie Ronaldo nie zostanie królem strzelców tego mundialu, więc cała nadzieja w Karimie!

3

liczyłem że Kostaryka coś zagra patrząc na fazę grupową, ale jednak ogórki to ogórki i nie widze ich w meczu z Holendrami, ale kto wie może kolejna sensacja. Szkoda Meksyku:/

1

a ja napisałem, że napisałeś?

2

ta bo teraz grają lepszą?

0

ale to Grecy frajersko przegrali, jak nie oni:) mam nadzieje że Kostaryka w następnym meczu nie zagra tak ogórkowo jak dzisiaj:D

0

Ale fuksa ma Kostaryka

0

ale przecież Grecja się nie muruje, jakby się bronili to co innego.

2

jakim cudem ta Kostaryka wyszła z grupy śmierci, przecież dzisiaj nawet drewniani Grecy są od nich lepsi

0

ale Kostaryka gra jeszcze gorzej

0

ale pewnie słyszeli o tym:) może też za remis na Euro:) ale jak tego dzisiaj nie wygrają to będą frajerami.

0

to są spóźnione hejty za 2004:D

0

dokładnie, liczyłem że pokażą się z lepszej strony po fazie grupowej, ale dzisiaj grają dużo gorzej od Greków

0

też wole Kostarykę, ale w ogóle mi ich nie będzie szkoda, bo nic nie grają

0

od początku meczu grają padake

1

Kostaryka to jednak ogóry, w grupie potrafili zagrać, a teraz tragedia

1

ale kopanina, zero pomysłu na grę z obu stron

0

beznadziejnie gra dzisiaj ta Kostaryka i jeszcze to czerwo za głupote

0

najnudniejszy grają Holendrzy:)

1

brać go do Barcy

0

grają dużo lepiej niż Kostaryka:P

0

Kostaryka w ogóle nie przypomina drużyny z fazy grupowej, Grecja gra lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?