Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
1
a on w ogóle jest na boisku
0
za takie pieniądze pewnie by go sprzedali, a wszyscy się już cieszą że zostaje:D
0
"chyba że do klubu wpłynie oferta opiewająca na 50 milionów euro" czyli jednak nic pewnego
2
myśle że jego cena po tym mundialu wzrośnie do 100 mln nie będzie nas stać
0
pytanie co robi Żewłakow, jako komentator?
0
ale karnego też nie zmarnował, więc jak na niego to nieźle
1
wszyscy:P
0
źródło?:P
0
nie dadzą rady:D
0
Niespodziewanie Ronaldo nie zostanie królem strzelców tego mundialu, więc cała nadzieja w Karimie!
3
liczyłem że Kostaryka coś zagra patrząc na fazę grupową, ale jednak ogórki to ogórki i nie widze ich w meczu z Holendrami, ale kto wie może kolejna sensacja. Szkoda Meksyku:/
1
a ja napisałem, że napisałeś?
2
ta bo teraz grają lepszą?
0
ale to Grecy frajersko przegrali, jak nie oni:) mam nadzieje że Kostaryka w następnym meczu nie zagra tak ogórkowo jak dzisiaj:D
0
Ale fuksa ma Kostaryka
0
ale przecież Grecja się nie muruje, jakby się bronili to co innego.
2
jakim cudem ta Kostaryka wyszła z grupy śmierci, przecież dzisiaj nawet drewniani Grecy są od nich lepsi
0
ale Kostaryka gra jeszcze gorzej
0
ale pewnie słyszeli o tym:) może też za remis na Euro:) ale jak tego dzisiaj nie wygrają to będą frajerami.
0
to są spóźnione hejty za 2004:D
0
dokładnie, liczyłem że pokażą się z lepszej strony po fazie grupowej, ale dzisiaj grają dużo gorzej od Greków
0
też wole Kostarykę, ale w ogóle mi ich nie będzie szkoda, bo nic nie grają
0
od początku meczu grają padake
1
Kostaryka to jednak ogóry, w grupie potrafili zagrać, a teraz tragedia
1
ale kopanina, zero pomysłu na grę z obu stron
0
beznadziejnie gra dzisiaj ta Kostaryka i jeszcze to czerwo za głupote
0
najnudniejszy grają Holendrzy:)
1
brać go do Barcy
0
grają dużo lepiej niż Kostaryka:P
0
Kostaryka w ogóle nie przypomina drużyny z fazy grupowej, Grecja gra lepiej