0

a co ma gra w reprezentacji do gry w klubie?

0

i byłby mistrzem świata :D

0

to dla kogo jest? nikt nie lubi autobusów

0

czyli niemożliwe :D

0

a woleliśmy kupić Songa

0

prawie jak 3 środkowy obrońca

1

fajny mecz na początku Chorwaci lepiej, teraz Meksyk się obudził

0

ogląda ktoś Brazylię? dzieje się coś?

0

Nic dodać nic ująć, popieram tego pana!

7

myśle że o 100 też powalczy, Cesar musi być czujny :D

2

Marcelo :D

0

mąż

0

kwestia godzin

2

mam nadzieje że Zubi złoży ofertę Alexis + Messi + 20 mln i jeszcze go wyciągniemy

10

zastanawiam się jak Fabregas z Brazylii do Londynu dojedzie rowerem

0

Ancelotti to raczej pokazał jak blokować taktykę Pepa, a nie Robbena :D

0

Holandia z taką grą max 1/4 takie Chile to 5:0 powinni rozwalić :D

0

przejażdżka na rowerze dobrze mu zrobiła :P

0

mi nie chodzi o jego grę tylko o to że ten transfer nie wyszedł nam na dobre, bo nie mógł się z Pepem dogadać. Co nie zmienia faktu, że transfer Suareza nie jest koniecznością.

0

przecież Australii sie nie chce :D

1

o widze po komentarzach, że Holandia wreszcie z połowy wyszła, szkoda Chile

0

bo wole go w niebieskiej koszulce niż naszej :D poza tym widze że za judasza można dostać tyle plusów co za zjechanie Zubiego :P

1

przerzucam się na Hiszpanie, bo mnie ci Holendrzy wykończą :D

3

i mam nadzieje, że ta gra na 0:0 źle się dla nich skończy :P

0

Holandia już zaczyna grać to co na poprzednim mundialu, a liczyłem, że z van Gaalem nie będzie murowania bramki

0

trzeba przyznać, że Bayern potrafi robić zakupy :D

1

Sfinks chce dać szanse Australii, dlatego gra Torres :D

0

mogliby w końcu Holendrzy wyjść ze swojej połowy, bo na razie tylko Robben wychodzi :D

1

Holandia zaczyna grać to co 4 lata temu, byle nie stracić ;/

1

wolał jechać na wakacje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?