Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
a co ma gra w reprezentacji do gry w klubie?
0
i byłby mistrzem świata :D
0
to dla kogo jest? nikt nie lubi autobusów
0
czyli niemożliwe :D
0
a woleliśmy kupić Songa
0
prawie jak 3 środkowy obrońca
1
fajny mecz na początku Chorwaci lepiej, teraz Meksyk się obudził
0
ogląda ktoś Brazylię? dzieje się coś?
0
Nic dodać nic ująć, popieram tego pana!
7
myśle że o 100 też powalczy, Cesar musi być czujny :D
2
Marcelo :D
0
mąż
0
kwestia godzin
2
mam nadzieje że Zubi złoży ofertę Alexis + Messi + 20 mln i jeszcze go wyciągniemy
10
zastanawiam się jak Fabregas z Brazylii do Londynu dojedzie rowerem
0
Ancelotti to raczej pokazał jak blokować taktykę Pepa, a nie Robbena :D
0
Holandia z taką grą max 1/4 takie Chile to 5:0 powinni rozwalić :D
0
przejażdżka na rowerze dobrze mu zrobiła :P
0
mi nie chodzi o jego grę tylko o to że ten transfer nie wyszedł nam na dobre, bo nie mógł się z Pepem dogadać. Co nie zmienia faktu, że transfer Suareza nie jest koniecznością.
0
przecież Australii sie nie chce :D
1
o widze po komentarzach, że Holandia wreszcie z połowy wyszła, szkoda Chile
0
bo wole go w niebieskiej koszulce niż naszej :D poza tym widze że za judasza można dostać tyle plusów co za zjechanie Zubiego :P
1
przerzucam się na Hiszpanie, bo mnie ci Holendrzy wykończą :D
3
i mam nadzieje, że ta gra na 0:0 źle się dla nich skończy :P
0
Holandia już zaczyna grać to co na poprzednim mundialu, a liczyłem, że z van Gaalem nie będzie murowania bramki
0
trzeba przyznać, że Bayern potrafi robić zakupy :D
1
Sfinks chce dać szanse Australii, dlatego gra Torres :D
0
mogliby w końcu Holendrzy wyjść ze swojej połowy, bo na razie tylko Robben wychodzi :D
1
Holandia zaczyna grać to co 4 lata temu, byle nie stracić ;/
1
wolał jechać na wakacje :D