Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
może, co nie zmienia faktu, że po początku sezonu, który miał świetny, strasznie obniżył loty
1
i tak ich nie przelicytujemy, więc co za różnica :P
1
a Ozila po co? jak on gra dobrze przez pierwsze 2 miesiące sezonu, a potem już biegać nie może :P
5
prawie każdy gra inaczej w reprezentacji niż w klubie i nie ma tu żadnego problemu, po prostu w Brazylii liderem jest Neymar a u nas Leo. Ale z tym Pedro to dowaliłeś, jak zwykle zresztą :P
2
naprawde myślisz że Lucho nic nie wie o Bravo i tak poprostu Zubi mu go wciska?
0
ciekawe, może dzięki temu uda się wyciągnąć Koke :D
0
jak nie chcemy dać 30 mln za obrońce, to za bramkarza też nie przepłacimy :P
0
nie mogą, zmienianie bramkarza co mecz skończyło by się tragicznie
7
za hejtowanie zarządu dostaje się najwięcej plusów,więc nie bez przyczyny :D poza tym Benatia jest teraz modny, więc Marquinhos się nie nadaje :P
0
wszystkich napewno nie, ale da nam możliwość nowych rozwiązań w ataku
0
ja w sumie też, ewentualnie Inigo Martinez mógłby być zamiast kogoś z tej dwójki.
0
to chyba nie miało być do mnie? bo ja nic takiego nie napisałem.
0
Sakho bardzo dobry sezon? ile widziałeś meczy Live, przecież ich obrona to katastrofa.
2
oczywiście że na podstawie filmików z yt, a tu przykład ile na temat piłkarza mówią filmiki z yt:
3
jak mają być konkretne informacje o transferach jak jeszcze do nich nie doszło?
0
dla dzieci fify Xavi i Iniesta są zbędnym balastem, którego trzeba się pozbyć:/ ale co zrobić, można tylko współczuć
0
może kojarzy, ale w akcji pewnie nie widziała, a ilość straconych bramek to nie tylko zasługa obrońców, ale całej gry defensywnej zespołu:D
0
o co wam chodzi przecież Barca na obrońce nie chce 30 mln wyłożyć, więc za bramkarza na pewno tylke nie dadzą
0
myśle, że na czwartego obrońcę by się nadawał :D
1
logika jest raczej taka, że świetni piłkarze grają tylko w mocnych klubach :D
0
ta do pomocy nie potrzebujemy, ale skrzydłowych to nam stanowczo brakuje :P
1
ja bym Iniesty nie wymienił, ale Cesca bez zastanowienia :P
1
brać go jak najszybciej, nawet jeśli będzie trzeba sprzedać Cesca, jak Real go kupi za 25 mln to mnie chyba szlag trafi.
0
on truchta jak gra na 10, bo takie są założenia Emerego, jak gra w środku pola, to biega sporo, a u nas by tak grał :D za 25 mln to my lepszego pomocnika nie znajdziemy :D
2
miał na 2 sezony
0
Real tak tanio nie kupuje :P Luiz też byl z Barcą dogadany a skończył w PSG ;P
1
dawać jeszcze Rakiticia :D
0
pewnie się ucieszą, że będą mieli kogo hejtować następny sezon :D
2
jak chce to niech odejdzie, ale nie za 25 mln, wcale bym mu się nie dziwił, w Juve będzie doceniany, nie to co u nas w najważniejszych meczach ława, bo trzeba Cesca gdzieś wepchnąć.
0
oddajmy go najlepiej za darmo do Juve, a potem kupmy Pogbę za 60 mln :/