0

może, co nie zmienia faktu, że po początku sezonu, który miał świetny, strasznie obniżył loty

1

i tak ich nie przelicytujemy, więc co za różnica :P

1

a Ozila po co? jak on gra dobrze przez pierwsze 2 miesiące sezonu, a potem już biegać nie może :P

5

prawie każdy gra inaczej w reprezentacji niż w klubie i nie ma tu żadnego problemu, po prostu w Brazylii liderem jest Neymar a u nas Leo. Ale z tym Pedro to dowaliłeś, jak zwykle zresztą :P

2

naprawde myślisz że Lucho nic nie wie o Bravo i tak poprostu Zubi mu go wciska?

0

ciekawe, może dzięki temu uda się wyciągnąć Koke :D

0

jak nie chcemy dać 30 mln za obrońce, to za bramkarza też nie przepłacimy :P

0

nie mogą, zmienianie bramkarza co mecz skończyło by się tragicznie

7

za hejtowanie zarządu dostaje się najwięcej plusów,więc nie bez przyczyny :D poza tym Benatia jest teraz modny, więc Marquinhos się nie nadaje :P

0

wszystkich napewno nie, ale da nam możliwość nowych rozwiązań w ataku

0

ja w sumie też, ewentualnie Inigo Martinez mógłby być zamiast kogoś z tej dwójki.

0

to chyba nie miało być do mnie? bo ja nic takiego nie napisałem.

0

Sakho bardzo dobry sezon? ile widziałeś meczy Live, przecież ich obrona to katastrofa.

2

oczywiście że na podstawie filmików z yt, a tu przykład ile na temat piłkarza mówią filmiki z yt:

3

jak mają być konkretne informacje o transferach jak jeszcze do nich nie doszło?

0

dla dzieci fify Xavi i Iniesta są zbędnym balastem, którego trzeba się pozbyć:/ ale co zrobić, można tylko współczuć

0

może kojarzy, ale w akcji pewnie nie widziała, a ilość straconych bramek to nie tylko zasługa obrońców, ale całej gry defensywnej zespołu:D

0

o co wam chodzi przecież Barca na obrońce nie chce 30 mln wyłożyć, więc za bramkarza na pewno tylke nie dadzą

0

myśle, że na czwartego obrońcę by się nadawał :D

1

logika jest raczej taka, że świetni piłkarze grają tylko w mocnych klubach :D

0

ta do pomocy nie potrzebujemy, ale skrzydłowych to nam stanowczo brakuje :P

1

ja bym Iniesty nie wymienił, ale Cesca bez zastanowienia :P

1

brać go jak najszybciej, nawet jeśli będzie trzeba sprzedać Cesca, jak Real go kupi za 25 mln to mnie chyba szlag trafi.

0

on truchta jak gra na 10, bo takie są założenia Emerego, jak gra w środku pola, to biega sporo, a u nas by tak grał :D za 25 mln to my lepszego pomocnika nie znajdziemy :D

2

miał na 2 sezony

0

Real tak tanio nie kupuje :P Luiz też byl z Barcą dogadany a skończył w PSG ;P

1

dawać jeszcze Rakiticia :D

0

pewnie się ucieszą, że będą mieli kogo hejtować następny sezon :D

2

jak chce to niech odejdzie, ale nie za 25 mln, wcale bym mu się nie dziwił, w Juve będzie doceniany, nie to co u nas w najważniejszych meczach ława, bo trzeba Cesca gdzieś wepchnąć.

0

oddajmy go najlepiej za darmo do Juve, a potem kupmy Pogbę za 60 mln :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?