2

czasami, ale jako jedyny z pomocników rozrzucał grę i odbierał sporo piłek, błędy popełniali wszyscy :D

2

na pewno nie większy niż Rakitić z Levante ;D tam Chorwat dostał 7.5 :P

7

Busquets 7 odbiorów, Rakitić 2, ale to Chorwatowi podnosi się ocenę za grę w defensywie o.O

2

mnie bardziej ciekawi co zjedli przed meczem :D

1

każdy ocenia jak chce i tak moje oceny są najlepsze :D ale skoro można oceniać grę piłkarzy, można również oceniać oceny użytkowników :)

3

fani na tej stronie uwzględnili współczynnik nazwiskowy, Iniesta +3, Busquets -3 :D

1

Wg mnie zawodnik meczu - Pedro, stworzył najciekawszą sytuację w meczu :P

1

Lucho szaleje :D

0

myślę że to jest właśnie problem, jak gra drużyny nie funkcjonuje jak należy to Busi nie będzie nadrabiał za wszystkich, wtedy Martinez grał świetnie, później przygasł, a Sergio nadal gra na wysokim poziomie. Problemy Sergio w ostatnich sezonach zaczynały się w drugiej części sezonu i mam nadzieje, że Lucho będzie lepiej dysponował jego siłami, żeby cały sezon grał dobrze. A w mojej opini nikt nie jest w stanie zbilżyć się do poziomu Sergio na DP w Barcelonie, oby tylko był w formie :)

4

ale on z mocnymi też gra świetnie i nic ci nie zamknie, bo po prostu tego nie dostrzegasz :P

2

a wczoraj czytałem komentarze, że Busi nic nie daje w ofensywie... hahahaha

33

nie ma nic o brutalnej murawie na Bernabeu, która prawie połamała nogi Ronaldowi i Marcelowi? o_O

1

nie powiedziałbym, że z Levante to była pełnia możliwości. Najsłabszy przeciwnik jakiego mieliśmy, grali fatalnie. Już ten "wymęczony" mecz z Bilbao zagraliśmy dużo lepiej.

2

faktycznie, gapa ze mnie :D

0

ja nie :) wole Sampera albo Rakiticia :)

5

Munir za Messiego, Roberto za Iniestę i Masip za Bravo.

0

jemu już nic nie pomoże :D

4

masz szczęście, że jesteś pierwszy :)

8

3

hala dzieci nie mają czasu oglądać meczów, bo siedzą tutaj :)

1

przecież był kontakt... z murawą :D

2

wystarczy podmuch wiatru :P

0

Marcelo był podobnie "faulowany" :d

3

0

za późno, już jestem podniecony :)

3

2

kogo prosisz?

3

0

Chicharito to fenomen jak to as dzisiaj pisał :)

0

również pozdrawiam:) twój komentarz jest na bardzo wysokim poziomie :) musiałem się do niego zniżyć :) przepraszam :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?