Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
2
czasami, ale jako jedyny z pomocników rozrzucał grę i odbierał sporo piłek, błędy popełniali wszyscy :D
2
na pewno nie większy niż Rakitić z Levante ;D tam Chorwat dostał 7.5 :P
7
Busquets 7 odbiorów, Rakitić 2, ale to Chorwatowi podnosi się ocenę za grę w defensywie o.O
2
mnie bardziej ciekawi co zjedli przed meczem :D
1
każdy ocenia jak chce i tak moje oceny są najlepsze :D ale skoro można oceniać grę piłkarzy, można również oceniać oceny użytkowników :)
3
fani na tej stronie uwzględnili współczynnik nazwiskowy, Iniesta +3, Busquets -3 :D
1
Wg mnie zawodnik meczu - Pedro, stworzył najciekawszą sytuację w meczu :P
1
Lucho szaleje :D
0
myślę że to jest właśnie problem, jak gra drużyny nie funkcjonuje jak należy to Busi nie będzie nadrabiał za wszystkich, wtedy Martinez grał świetnie, później przygasł, a Sergio nadal gra na wysokim poziomie. Problemy Sergio w ostatnich sezonach zaczynały się w drugiej części sezonu i mam nadzieje, że Lucho będzie lepiej dysponował jego siłami, żeby cały sezon grał dobrze. A w mojej opini nikt nie jest w stanie zbilżyć się do poziomu Sergio na DP w Barcelonie, oby tylko był w formie :)
4
ale on z mocnymi też gra świetnie i nic ci nie zamknie, bo po prostu tego nie dostrzegasz :P
2
a wczoraj czytałem komentarze, że Busi nic nie daje w ofensywie... hahahaha
33
nie ma nic o brutalnej murawie na Bernabeu, która prawie połamała nogi Ronaldowi i Marcelowi? o_O
1
nie powiedziałbym, że z Levante to była pełnia możliwości. Najsłabszy przeciwnik jakiego mieliśmy, grali fatalnie. Już ten "wymęczony" mecz z Bilbao zagraliśmy dużo lepiej.
2
faktycznie, gapa ze mnie :D
0
ja nie :) wole Sampera albo Rakiticia :)
5
Munir za Messiego, Roberto za Iniestę i Masip za Bravo.
0
jemu już nic nie pomoże :D
4
masz szczęście, że jesteś pierwszy :)
8
3
hala dzieci nie mają czasu oglądać meczów, bo siedzą tutaj :)
1
przecież był kontakt... z murawą :D
2
wystarczy podmuch wiatru :P
0
Marcelo był podobnie "faulowany" :d
3
0
za późno, już jestem podniecony :)
3
2
kogo prosisz?
3
0
Chicharito to fenomen jak to as dzisiaj pisał :)
0
również pozdrawiam:) twój komentarz jest na bardzo wysokim poziomie :) musiałem się do niego zniżyć :) przepraszam :(