1

będą narzekać że nie 4 ;D

0

a nie w 8?

0

może się pomylić, ale to nie znaczy, że ty wiesz lepiej...

17

tylu mamy na stronie wybitnych ekspertów, a trenerem został jakiś Enrique, co się dzieje w tej Barcelonie ;(

0

masz rację ;) szkoda że nie zostałeś trenerem tylko jakiś Enrique ;(

1

Masche na stoperze, trener nie ma jaj, Busquets pupilek, Pedro gra piach od 5 lat ;) - skrót komentarzy :)

0

i Pedro :) .......................................

0

małe szanse :) zresztą ja tam w czasie meczu wolę oglądać mecz, niż czytać komentarze...

0

dokładnie, a w ten weekend sporo niespodzianek :) ale Barca grała rezerwami w LM, więc myślę, że to dziś przyniesie efekt :)

0

będzie ciężko, Levante też chce poprawić skuteczność ;P ale pewnie coś bliżej 0:1 się skończy :D

0

dzisiaj będzie 8:2 :D

0

jak już tak wszyscy marzą o Masche na defensywnym pomocniku,
to ja bym chciał żeby Masche zagrał na środku obrony :) będzie niezły ubaw z komentarzy :D

0

czego to ludzie nie wymyślą :P

0

pewnie z fusów to wywróżyli ;D Bravo nie puścił bramki, bo nie miał za bardzo ku temu okazji ;) i nie ma wszystkiego, żeby jutro wystąpić - słabo gra nogami ;) myślę, że Lucho znów zaskoczy dziennikarzy MD, choć oczywiście mogę się mylić i to ja będę tym zaskoczonym :)

2

jakieś takie śmieszne są :) wczoraj na BVB - Arsenal to się sędzia prawie z piłkarzami Arsenalu mieszał ;d

0

tak trochę odbiegając od tematu, jak wam się podobają te nowe stroje sędziów? :)

1

zwalniamy Lucho?

5

Komentarz nie odnosi się w żaden sposób do tematu dyskusji.

3

dzisiaj akurat twoje marzenie się spełni :D

3

słabo ci idzie :D Alba i Busquets nie powołani ;)

0

myślę że jednak ter Stegen ;) Bravo nie potrafi grać nogami, a to prawie jego jedyna aktywność, bo za wiele do bronienia piłek nie miał i z Apoelem powinno być podobnie ;) no i liczę na Xaviego, może za Busquetsa?... dobra koniec zabawy w trenera, czekam co zdecyduje Lucho ;p

0

a ja myślę, że dlatego, że Sport i MD mają takie widzimisie ;)

0

nie wiem czy takie głupie, widocznie to odpowiada trenerom, Masche jako obrońca ma dużo wad i popełnia błędy, ale oprócz tego wnosi to czego nie dają inni obrońcy :D

0

bo w Barcelonie jego nominalna pozycja to środek obrony :D

0

co oni odwalają?

0

raczej że nie zostawili Afellaya :P

2

Liverpool zwycięstwo w stylu Realu :P

3

w podawaniu do Ronalda, żeby ten mógł sobie strzelić na pustaka :P

1

ogląda ktoś Real? czemu CR7 tylko jedna bramka? gra z kontuzją?

0

to straszne, jak ja z tym będę teraz żył? ;( całe szczęście ty zrozumiałeś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?