Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
1
będą narzekać że nie 4 ;D
0
a nie w 8?
0
może się pomylić, ale to nie znaczy, że ty wiesz lepiej...
17
tylu mamy na stronie wybitnych ekspertów, a trenerem został jakiś Enrique, co się dzieje w tej Barcelonie ;(
0
masz rację ;) szkoda że nie zostałeś trenerem tylko jakiś Enrique ;(
1
Masche na stoperze, trener nie ma jaj, Busquets pupilek, Pedro gra piach od 5 lat ;) - skrót komentarzy :)
0
i Pedro :) .......................................
0
małe szanse :) zresztą ja tam w czasie meczu wolę oglądać mecz, niż czytać komentarze...
0
dokładnie, a w ten weekend sporo niespodzianek :) ale Barca grała rezerwami w LM, więc myślę, że to dziś przyniesie efekt :)
0
będzie ciężko, Levante też chce poprawić skuteczność ;P ale pewnie coś bliżej 0:1 się skończy :D
0
dzisiaj będzie 8:2 :D
0
jak już tak wszyscy marzą o Masche na defensywnym pomocniku,
to ja bym chciał żeby Masche zagrał na środku obrony :) będzie niezły ubaw z komentarzy :D
0
czego to ludzie nie wymyślą :P
0
pewnie z fusów to wywróżyli ;D Bravo nie puścił bramki, bo nie miał za bardzo ku temu okazji ;) i nie ma wszystkiego, żeby jutro wystąpić - słabo gra nogami ;) myślę, że Lucho znów zaskoczy dziennikarzy MD, choć oczywiście mogę się mylić i to ja będę tym zaskoczonym :)
2
jakieś takie śmieszne są :) wczoraj na BVB - Arsenal to się sędzia prawie z piłkarzami Arsenalu mieszał ;d
0
tak trochę odbiegając od tematu, jak wam się podobają te nowe stroje sędziów? :)
1
zwalniamy Lucho?
5
Komentarz nie odnosi się w żaden sposób do tematu dyskusji.
3
dzisiaj akurat twoje marzenie się spełni :D
3
słabo ci idzie :D Alba i Busquets nie powołani ;)
0
myślę że jednak ter Stegen ;) Bravo nie potrafi grać nogami, a to prawie jego jedyna aktywność, bo za wiele do bronienia piłek nie miał i z Apoelem powinno być podobnie ;) no i liczę na Xaviego, może za Busquetsa?... dobra koniec zabawy w trenera, czekam co zdecyduje Lucho ;p
0
a ja myślę, że dlatego, że Sport i MD mają takie widzimisie ;)
0
nie wiem czy takie głupie, widocznie to odpowiada trenerom, Masche jako obrońca ma dużo wad i popełnia błędy, ale oprócz tego wnosi to czego nie dają inni obrońcy :D
0
bo w Barcelonie jego nominalna pozycja to środek obrony :D
0
co oni odwalają?
0
raczej że nie zostawili Afellaya :P
2
Liverpool zwycięstwo w stylu Realu :P
3
w podawaniu do Ronalda, żeby ten mógł sobie strzelić na pustaka :P
1
ogląda ktoś Real? czemu CR7 tylko jedna bramka? gra z kontuzją?
0
to straszne, jak ja z tym będę teraz żył? ;( całe szczęście ty zrozumiałeś...