Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
18
wychodzimy z grupy z Ajaxem, Apoel liga europy, a P$G 4 miejsce :)
0
i P$G
3
Bayern nie wyjdzie
1
no to real tylko liga europy w tym roku :D
1
real jak zwykle...
0
jak to losują ;) same powtórki;/
0
to Busquets się ściera z Masche?
9
pewnie dlatego że mają Younga :D
1
nie będą go chwalić, bo teraz Mascherano jest jedyną słuszną opcją na DP :) ciekawe kiedy im przejdzie, bo mundial już dawno się skończył :)
0
czyli o obronę podczas zakazu transferowego nie musimy się martwić :D
0
po przeczytaniu tytułu dalszą część sobie odpuściłem :D ale mam nadzieje, że Lucho poradzi sobie lepiej niż Tata :D
1
kończy się okienko, nie znaleźli frajera, który da więcej to zmiękli :D
1
wątpię :D na początku byłem za tym żeby bronił Bravo, ale po meczach w pre-sezonie wydaje mi się, że MATS będzie grał w pierwszym składzie, bo lepiej gra nogami (:
5
nie ma być przerobiony, tylko Orłowski naoglądał się mundialu i bredzi :P
2
od kiedy oni grają w la liga?
5
najlepiej tak w 93 minucie :D
1
chyba "mężczyzną" powinno być na końcu :P
1
Vamos Cordoba! po 3 punkty na dobry początek przygody z la liga :D
23
jak piłkarsko nie może mu dorównać to kto wie :D Godin już dostał :P
1
no właśnie 1 błąd :D Busquets popełnił jeden błąd, a Masche zamiast go naprawić to jeszcze dołożył do pieca, tego że Sergio świetnie przeciął piłkę przy pierwszej bramce i że miał najwięcej odbiorów nikt nie widział, ale każdy widział 1 błąd :P
5
nasłuchali się Orłowskiego i takie są efekty :D
2
najgorsze- komentarz Orłowskiego :) chyba zacznę oglądać zagraniczne transmisje...
0
radzę nie brać komentarzy na poważnie tylko się pośmiać, a jak nie potrafisz tego brać z dystansem to rzeczywiście daj sobie spokój, bo na prawdę można zwariować :D
0
ja chce Aguero za Pedro i trenera z nazwiskiem :/
0
0
0
wiesz liczyłem że niektórzy eksperci będą wiedzieć po składzie tak jak było z Martino :D
1
2
0
możesz zobaczyć od razu :D proszę:)