Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
Barca przez większą część meczu atakuje, więc DP ma mieć odpowiednie umiejętności, bo inaczej będzie tylko bicie głową w mur, a gry Sergio się nie docenia i pewnie nie będzie doceniać.
1
lepiej go w ogóle nie oglądać, niż oglądać na obronie :D
0
wiem, tylko Lucho chce grać 3 obrońcami i wtedy będzie przeszkadzało, choć nie jest to wykluczone :P
0
pewnie że Sergio będzie grał w podstawie, bo Masche nie ma techniki na drugą linię Barcy. A co do tych formacji 3-5-2 itp. to myślę że nie będzie to wyglądało tak jak piszą w gazetach, tylko będzie to bardziej płynne tak jak w meczach w presezonie, gdzie Busquets robił za ŚO a boczni obrońcy grali na skrzydłach, a Messi będzie grał coś jak Rafinha.
2
o Messim na skrzydle raczej możecie zapomnieć :D
0
Zubi out by wystarczyło :D
1
widziałeś nasze mecze w presezonie? boczni obrońcy grają jako skrzydłowi, więc myślę że się nadaje :D
0
przecież ja mówie o środku obrony...
0
dwóch lewonożnych? wątpie :D
1
myśle że Mathieu i Vermaelen zostali kupieni na lewą stronę, a Pique z Bartrą będą walczyć o prawą stronę :D
0
kogo będzie karał ten czas?
2
elegancko :D nareszcie koniec z pomocnikami na środku obrony :P czemu w ankiecie nie ma że za drogi? xD
2
kogo dzisiaj sprzedajemy? xD
0
może troche tak, ale jak się nie może to chęci też ubywa, myślę jednak że w tym sezonie będzie lepiej w końcówce :D
1
liga mistrzów w tym sezonie nasza! :D
0
rok temu w presezonie też biegali :D jak się baterie nie wyczerpią w połowie sezonu to powinno być dobrze :P
0
teraz na skrzydłach grają boczni obrońcy :D Messi będzie grał na pozycji Rafinhi, a Suarez - Munira.
0
jego wrzutki najczęściej kończą się na pierwszym obrońcy, więc nie wiem czy tak lepiej :D
0
trudno się nie zgodzić :)
4
z realem przejdzie :D trudniej z Atleti :P
28
z taką grą nic nie wygramy, idę kibicować Celtikowi :D
0
mi to bardziej 2-5-1-2 przypomina :D
0
pożyczmy im kilku graczy
0
rok temu w presezonie też strzelił :D
0
Roberto do Barcy B
0
przecież w ostatnich meczach tak graliśmy... w ofensywie 3-4-1-2 z Sergio na obronie, a w defensywie 4-3-3.
0
poważne argumenty :D przekonałeś mnie :P
0
chyba 1,5 ...
0
po co się z nim przegadujecie jak jego największym argumentem są "dzieciaki"? jałowa dyskusja na całą stronę...
0
myślisz że bym się nadawał do mycia podłogi? zawsze o tym marzyłem :) może jakieś wolne miejsce by się znalazło...