0

Barca przez większą część meczu atakuje, więc DP ma mieć odpowiednie umiejętności, bo inaczej będzie tylko bicie głową w mur, a gry Sergio się nie docenia i pewnie nie będzie doceniać.

1

lepiej go w ogóle nie oglądać, niż oglądać na obronie :D

0

wiem, tylko Lucho chce grać 3 obrońcami i wtedy będzie przeszkadzało, choć nie jest to wykluczone :P

0

pewnie że Sergio będzie grał w podstawie, bo Masche nie ma techniki na drugą linię Barcy. A co do tych formacji 3-5-2 itp. to myślę że nie będzie to wyglądało tak jak piszą w gazetach, tylko będzie to bardziej płynne tak jak w meczach w presezonie, gdzie Busquets robił za ŚO a boczni obrońcy grali na skrzydłach, a Messi będzie grał coś jak Rafinha.

2

o Messim na skrzydle raczej możecie zapomnieć :D

0

Zubi out by wystarczyło :D

1

widziałeś nasze mecze w presezonie? boczni obrońcy grają jako skrzydłowi, więc myślę że się nadaje :D

0

przecież ja mówie o środku obrony...

0

dwóch lewonożnych? wątpie :D

1

myśle że Mathieu i Vermaelen zostali kupieni na lewą stronę, a Pique z Bartrą będą walczyć o prawą stronę :D

0

kogo będzie karał ten czas?

2

elegancko :D nareszcie koniec z pomocnikami na środku obrony :P czemu w ankiecie nie ma że za drogi? xD

2

kogo dzisiaj sprzedajemy? xD

0

może troche tak, ale jak się nie może to chęci też ubywa, myślę jednak że w tym sezonie będzie lepiej w końcówce :D

1

liga mistrzów w tym sezonie nasza! :D

0

rok temu w presezonie też biegali :D jak się baterie nie wyczerpią w połowie sezonu to powinno być dobrze :P

0

teraz na skrzydłach grają boczni obrońcy :D Messi będzie grał na pozycji Rafinhi, a Suarez - Munira.

0

jego wrzutki najczęściej kończą się na pierwszym obrońcy, więc nie wiem czy tak lepiej :D

0

trudno się nie zgodzić :)

4

z realem przejdzie :D trudniej z Atleti :P

28

z taką grą nic nie wygramy, idę kibicować Celtikowi :D

0

mi to bardziej 2-5-1-2 przypomina :D

0

pożyczmy im kilku graczy

0

rok temu w presezonie też strzelił :D

0

Roberto do Barcy B

0

przecież w ostatnich meczach tak graliśmy... w ofensywie 3-4-1-2 z Sergio na obronie, a w defensywie 4-3-3.

0

poważne argumenty :D przekonałeś mnie :P

0

chyba 1,5 ...

0

po co się z nim przegadujecie jak jego największym argumentem są "dzieciaki"? jałowa dyskusja na całą stronę...

0

myślisz że bym się nadawał do mycia podłogi? zawsze o tym marzyłem :) może jakieś wolne miejsce by się znalazło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?