0

jak to nie :D tych co zawsze :P

0

czemu sam tego nie zrobisz? :D

0

raczej po staremu :D

0

wątpię :D myślę że Alves główny kandydat :P

2

jak to Pedro nie zagra? to kogo będziemy sprzedawać? :D

1

skład i taktykę ustalają zarząd, Messi, Antonella i ojciec Neymara, trener nie ma nic do gadania (;

0

robi wrażenie, ale po filmikach graczy nie będą oceniał, bo coś takiego prawie o każdym można zrobić :D

0

a co to ma wspólnego z transferami gwiazdeczek Realu? :D

4

z tej trójki Alves, chyba że Montoya czymś zaskoczy, ale jakoś w to wątpię...

2

również popieram, ale też apeluje o nie odpisywanie takim trollom, widzicie jakiś durny komentarz to naciskacie zgłoś i nie śmiecicie dalej strony, a tu ktoś napisze coś durnego i się cieszy, bo mu 10 osób odpisało i mamy śmietnik na pół strony :D

0

no widzisz :D czyli się ze mną zgadzasz :D pogadać zawsze można jak masz coś ciekawego do powiedzenia :D

1

pewnie! :D zwłaszcza w kupowaniu drogich gwiazdeczek są lepsi :D a z twojej rady raczej nie skorzystam, mam lepsze zajęcia niż pukanie się w głowę :D

2

tylko real nie kupuje zawodników których potrzebuje :D w tym okienku go pewnie nie kupią, ale za rok za 100mln kto wie :P

2

według kogo? po jednym dobrym sezonie? w słabej defensywnej lidze włoskiej, zobaczymy co pokaże w lepszym zespole...

2

śmieszne 35mln? za przereklamowanego Marokańczyka? niech sobie go biorą :D

1

no to kolejny owocny sezon dla hejterów Alvesa się szykuje :D

1

i tak będą setki takich komentarzy :D ale zgadzam się że fajna opcja, a poziomem ocen się nie przejmuje, bo gorszy niż poziom niektórych komentarzy i tak nie będzie :P

1

wiadomo że są tu i ludzie inteligentni i tacy którym inteligencji brakuje :D jak wszędzie zresztą :D istnieje opcja zgłoś, jeśli uważasz że komentarz łamie regulamin to możesz z niej skorzystać, chyba że nie masz nic ciekawszego do roboty niż wklejanie cudzych komentarzy i pokazywanie że twój poziom jest wyższy, to miłej zabawy życzę :D Pozdrawiam :D

1

skoro to wg ciebie jest takie idiotyczne, że nie powinno się tu znaleźć to po co to wklejasz?

1

dokładnie Arsenal już może pożegnać się z dobrymi wynikami w tym sezonie, pozbyli się takiego cracka :P a Wolfsburg ma teraz szanse powalczyć z Bayernem o mistrzostwo :P

3

teraz to wiadomo że nie, ale chodzi mi o to żeby nie wywiał do jakiegoś Bayernu czy innej Chelsea, jak niektórzy, tylko żeby tak się rozwinął żeby grać u nas pierwsze skrzypce, bo strasznie mi się jego gra podoba :D

1

Samper musi w przyszłości grać w pierwszym zespole :D oby się odpowiednio rozwijał, bo stylem gry do naszej drugiej linii pasuje idealnie :D

0

ciesz się póki możesz :D

1

Perez musiał kupić drogą gwiazdkę, a nikogo lepszego nie było bo Suarez przyszedł do nas, więc kupił Jamesa :D

0

no to teraz Real sprzeda Jamesa, żeby zatrzymać di Marie :P

1

dokładnie tak będzie :P dlatego te oceny to raczej taka zabawa i będzie je trzeba traktować z przymrużeniem oka :D

1

spokojnie :D eksperci już po podani składu wiedzą czy wygramy i kto jak zagra :D

0

ja się śmieje i z kibiców realu i z tych na tej stronie, jak jest coś śmiesznego to nie widzę w tym nic złego :D Zastanawiałem się tylko czy pisząc o hipokryzji i patrzeniu w lustro sam to zrobiłeś :D

2

tak z ciekawości spojrzałeś już w lustro, że oceniasz innych?

1

właśnie, Lechia lepsza :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?