Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
jak to nie :D tych co zawsze :P
0
czemu sam tego nie zrobisz? :D
0
raczej po staremu :D
0
wątpię :D myślę że Alves główny kandydat :P
2
jak to Pedro nie zagra? to kogo będziemy sprzedawać? :D
1
skład i taktykę ustalają zarząd, Messi, Antonella i ojciec Neymara, trener nie ma nic do gadania (;
0
robi wrażenie, ale po filmikach graczy nie będą oceniał, bo coś takiego prawie o każdym można zrobić :D
0
a co to ma wspólnego z transferami gwiazdeczek Realu? :D
4
z tej trójki Alves, chyba że Montoya czymś zaskoczy, ale jakoś w to wątpię...
2
również popieram, ale też apeluje o nie odpisywanie takim trollom, widzicie jakiś durny komentarz to naciskacie zgłoś i nie śmiecicie dalej strony, a tu ktoś napisze coś durnego i się cieszy, bo mu 10 osób odpisało i mamy śmietnik na pół strony :D
0
no widzisz :D czyli się ze mną zgadzasz :D pogadać zawsze można jak masz coś ciekawego do powiedzenia :D
1
pewnie! :D zwłaszcza w kupowaniu drogich gwiazdeczek są lepsi :D a z twojej rady raczej nie skorzystam, mam lepsze zajęcia niż pukanie się w głowę :D
2
tylko real nie kupuje zawodników których potrzebuje :D w tym okienku go pewnie nie kupią, ale za rok za 100mln kto wie :P
2
według kogo? po jednym dobrym sezonie? w słabej defensywnej lidze włoskiej, zobaczymy co pokaże w lepszym zespole...
2
śmieszne 35mln? za przereklamowanego Marokańczyka? niech sobie go biorą :D
1
no to kolejny owocny sezon dla hejterów Alvesa się szykuje :D
1
i tak będą setki takich komentarzy :D ale zgadzam się że fajna opcja, a poziomem ocen się nie przejmuje, bo gorszy niż poziom niektórych komentarzy i tak nie będzie :P
1
wiadomo że są tu i ludzie inteligentni i tacy którym inteligencji brakuje :D jak wszędzie zresztą :D istnieje opcja zgłoś, jeśli uważasz że komentarz łamie regulamin to możesz z niej skorzystać, chyba że nie masz nic ciekawszego do roboty niż wklejanie cudzych komentarzy i pokazywanie że twój poziom jest wyższy, to miłej zabawy życzę :D Pozdrawiam :D
1
skoro to wg ciebie jest takie idiotyczne, że nie powinno się tu znaleźć to po co to wklejasz?
1
dokładnie Arsenal już może pożegnać się z dobrymi wynikami w tym sezonie, pozbyli się takiego cracka :P a Wolfsburg ma teraz szanse powalczyć z Bayernem o mistrzostwo :P
3
teraz to wiadomo że nie, ale chodzi mi o to żeby nie wywiał do jakiegoś Bayernu czy innej Chelsea, jak niektórzy, tylko żeby tak się rozwinął żeby grać u nas pierwsze skrzypce, bo strasznie mi się jego gra podoba :D
1
Samper musi w przyszłości grać w pierwszym zespole :D oby się odpowiednio rozwijał, bo stylem gry do naszej drugiej linii pasuje idealnie :D
0
ciesz się póki możesz :D
1
Perez musiał kupić drogą gwiazdkę, a nikogo lepszego nie było bo Suarez przyszedł do nas, więc kupił Jamesa :D
0
no to teraz Real sprzeda Jamesa, żeby zatrzymać di Marie :P
1
dokładnie tak będzie :P dlatego te oceny to raczej taka zabawa i będzie je trzeba traktować z przymrużeniem oka :D
1
spokojnie :D eksperci już po podani składu wiedzą czy wygramy i kto jak zagra :D
0
ja się śmieje i z kibiców realu i z tych na tej stronie, jak jest coś śmiesznego to nie widzę w tym nic złego :D Zastanawiałem się tylko czy pisząc o hipokryzji i patrzeniu w lustro sam to zrobiłeś :D
2
tak z ciekawości spojrzałeś już w lustro, że oceniasz innych?
1
właśnie, Lechia lepsza :P