2

kupiliby Thiago Silvę, Kompanego, Boatenga i Benatie, bo przecież będą rotacje... :P

2

nareszcie kupujemy stoperów na obronę, a nie pomocników :D jeśli będą omijały go kontuzję to będzie dobry transfer :D

0

tak to jest jak się kupi w ogóle niepotrzebnego piłkarza, to potem ma się problem co z nim zrobić...

0

Wiesz, święte krowy itp. To by się nawet zgadzało :-)

2

a TAS to już całkiem co innego, ale hala dzieci o tym nie wiedzą więc uefalona całkiem możliwa :D

2

już nie mogę się doczekać jego występów w koszulce Barcelony i reakcji hala dzieci na zmniejszenie kary :D

0

ale cię boli ten Busquets :P

0

czemu nie można wybrać kapitanów za zasługi? na pewno mają poważanie w szatni. A Masche mógłby dostać, ale wydaje się że jego rola w zespole będzie mniejsza.

0

moim zdaniem świetny wybór :D Masche ma charakter to prawda, ale nie jest tak zasłużonym piłkarzem dla klubu jak ta czwórka, poza tym skoro nie będzie obrońcą to na boisku będzie spędzał mniej czasu niż w poprzednich sezonach.

2

będzie to pisał dopóki jego kapcie nie zostaną kapitanem :D

0

jak można było tak wybrać? przecież kibice wiedzą lepiej kto ma coś do powiedzenia w szatni, niż piłkarze...

1

Tello za Pedro i jedziemy!

0

lepiej rozgrywać? ja chyba inne mecze oglądam :P rozegranie w defensywnie grającej Argentynie leżało i Masche raczej się nie wyróżniał... i bardzo się ciesze z transferu Rakiticia, bo właśnie takiego partnera Sergio potrzebował, który pomoże mu w defensywie :D

0

pewnie :D podziwiam Masche za charakter, waleczność i najlepsze wślizgi na świecie, ale technicznie jest za słaby do drugiej linii Barcelony :D

30

oby go omijały kontuzje, to będzie niszczył tych angielskich drewniaków :P

0

oby nie :D

0

tak jako zmiennik Sergio :D

0

że będzie rywalizował z Pique, albo siedział na ławce :P

1

wydaje się że Lucho chce mieć obrońców prawo- i lewonożnego na boisku, więc ww nie będą konkurencją dla Pique...

1

Agger czy Vermaelen szczytem marzeń nie są, ale to solidni obrońcy, mam nadzieje, że któryś z nich przyjdzie i wydaje się że będzie walczył z Mathieu o LŚO, a Pique z Bartrą o PŚO

0

dawać go, lepszy on niż Mascherano! i brać się za Cuadrado :D

9

jaki Vermaelen!? na obronę trzeba jeszcze kupić Thiago Silvę, Benatie i Boatenga! :D

1

musisz nick zmienić

0

no to po pucharach w tym sezonie :D

1

dobrze że nie ma Neymara...

1

i tak jest słaby, sprzedać! albo coś w tym stylu :D

0

jeszcze jedno pytanie co bramkarz Napoli zrobił Munirowi, że w niego strzela?

1

myśle że jeszcze Messiego, Neymara i Suareza, bo nic nie grają...

24

jak się ekspertom podoba mecz? kogoś sprzedajemy?

4

jako że na co dzień przesiaduje w szatni Barcelony uważam, że kapitanami powinni zostać Mathieu, Montoya, Pedro i Sergi Roberto :D Dobranoc :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?