Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
2
kupiliby Thiago Silvę, Kompanego, Boatenga i Benatie, bo przecież będą rotacje... :P
2
nareszcie kupujemy stoperów na obronę, a nie pomocników :D jeśli będą omijały go kontuzję to będzie dobry transfer :D
0
tak to jest jak się kupi w ogóle niepotrzebnego piłkarza, to potem ma się problem co z nim zrobić...
0
Wiesz, święte krowy itp. To by się nawet zgadzało :-)
2
a TAS to już całkiem co innego, ale hala dzieci o tym nie wiedzą więc uefalona całkiem możliwa :D
2
już nie mogę się doczekać jego występów w koszulce Barcelony i reakcji hala dzieci na zmniejszenie kary :D
0
ale cię boli ten Busquets :P
0
czemu nie można wybrać kapitanów za zasługi? na pewno mają poważanie w szatni. A Masche mógłby dostać, ale wydaje się że jego rola w zespole będzie mniejsza.
0
moim zdaniem świetny wybór :D Masche ma charakter to prawda, ale nie jest tak zasłużonym piłkarzem dla klubu jak ta czwórka, poza tym skoro nie będzie obrońcą to na boisku będzie spędzał mniej czasu niż w poprzednich sezonach.
2
będzie to pisał dopóki jego kapcie nie zostaną kapitanem :D
0
jak można było tak wybrać? przecież kibice wiedzą lepiej kto ma coś do powiedzenia w szatni, niż piłkarze...
1
Tello za Pedro i jedziemy!
0
lepiej rozgrywać? ja chyba inne mecze oglądam :P rozegranie w defensywnie grającej Argentynie leżało i Masche raczej się nie wyróżniał... i bardzo się ciesze z transferu Rakiticia, bo właśnie takiego partnera Sergio potrzebował, który pomoże mu w defensywie :D
0
pewnie :D podziwiam Masche za charakter, waleczność i najlepsze wślizgi na świecie, ale technicznie jest za słaby do drugiej linii Barcelony :D
30
oby go omijały kontuzje, to będzie niszczył tych angielskich drewniaków :P
0
oby nie :D
0
tak jako zmiennik Sergio :D
0
że będzie rywalizował z Pique, albo siedział na ławce :P
1
wydaje się że Lucho chce mieć obrońców prawo- i lewonożnego na boisku, więc ww nie będą konkurencją dla Pique...
1
Agger czy Vermaelen szczytem marzeń nie są, ale to solidni obrońcy, mam nadzieje, że któryś z nich przyjdzie i wydaje się że będzie walczył z Mathieu o LŚO, a Pique z Bartrą o PŚO
0
dawać go, lepszy on niż Mascherano! i brać się za Cuadrado :D
9
jaki Vermaelen!? na obronę trzeba jeszcze kupić Thiago Silvę, Benatie i Boatenga! :D
1
musisz nick zmienić
0
no to po pucharach w tym sezonie :D
1
dobrze że nie ma Neymara...
1
i tak jest słaby, sprzedać! albo coś w tym stylu :D
0
jeszcze jedno pytanie co bramkarz Napoli zrobił Munirowi, że w niego strzela?
1
myśle że jeszcze Messiego, Neymara i Suareza, bo nic nie grają...
24
jak się ekspertom podoba mecz? kogoś sprzedajemy?
4
jako że na co dzień przesiaduje w szatni Barcelony uważam, że kapitanami powinni zostać Mathieu, Montoya, Pedro i Sergi Roberto :D Dobranoc :D