Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
1
tylko ile wygrał Messi z drużyną, a ile oni:D oczywiście piłkarz nie może być ważniejszy niż zespół, ale lepiej mieć DRUŻYNĘ z Messim, niż DRUŻYNĘ bez Messiego :P
0
popieram w 100% przecież w meczu liczy się bardziej to kto przebiegnie więcej, niż to kto więcej strzeli :P
0
spełniać się zawodowo w USA? przecież to dla takiego piłkarza jak gra na podwórku :P
0
bo to pan czepialski :D
0
4. R10 nie strzelał tyle bramek
1
ja to już dawno mówiłem, brać te 200 mln kupić 5 zawodników i grać w 15 xD
0
widze że ładne bajeczki na dobranoc dzisiaj mamy xD
1
mógł się tak odezwać, ale przecież nie poleciał z tym do gazety, ani nie powiedział tego publicznie, bo to by było nieprofesjonalne :D
0
edit. nie ogarnąłem :P
0
tylko Lucho go zna już długo, a Martino miał wejść do szatni i powiedzieć tak Xaviemu? poza tym jakoś nie chce mi się wierzyć, że Lucho to powiedział :P
0
ale jak to? to gazety kłamią? :P nie psuj pompowania balonika :P a raczej jaj :P
0
przecież to jest najważniejsze :P jak trener ma jaja to potrójna korona pewna :P
0
do 1 meczu w którym wystawi zły skład :P
0
myśle że wg tutejszych znafców szybko te jaja straci :D
1
już to widze jak Enrique mówi coś takiego publicznie Xaviemu :P jeszcze tak żeby dziennikarze słyszeli :D
1
widze ostatnio moda na Mascherano xD
0
przypomnę ci np. Milan na San Siro, ale fakt ten sezon miał słaby :D
2
a jak się zacznie sezon to będzie znowu, że gra za nazwisko i dlatego że jest wychowankiem :D
1
żebyś się nie zdziwił :D
4
czemu nie narzekacie? :D dzieje się coś niedobrego, ktoś podmienił nam użytkowników :D
2
dobrze się czujesz? jak można przestać narzekać? xD
0
już się nie mogę doczekać co tu się będzie działo jak Lucho go rzeczywiście tak ustawi :P znowu będzie trener bez jaj itd. :p
0
myśle że Lucho będzie na to bardziej odporny, bo raczej go ta presja nie zaskoczy i będzie mu łatwiej, bo nie jest "obcym" :D
3
nie znam :P ale w miejsce Alexisa przyszedł Suarez :D
22
kto to?
2
a nam pomoże sędzia :P nie mają szans :P
0
tyle wydajemy w tym okienku, boje się że może na sędziego braknąć :P
0
też bym nie miał nic przeciwko, ale nie do końca powtórka, bo jest jeszcze 1 kolejka później:D
0
18 kolejka z Atleti,w styczniu kiedyś :D
12
pierwszy autobus wylosowany :D