0

tak trzeba wszystkich sprzedać, zaorać Camp Nou i zasadzić ogórki

jakby ktoś nie zauważył to był żart, a te wasze wyzwiska świadczą o was a nie o mnie

0

nawzajem

0

no a co, tak durnego komentarza na serio się chyba nie da napisać

3

z taką grą nic w tym sezonie nie wygramy, Lucho nie ma jaj, a wszystkim rządzi Messi

0

nie miało być śmieszne, nie znam takiego piłkarza

1

a kto to?

2

no nie odnosi się, więc po co go napisałeś?

3

pewnie dawno nic nie jadł, aż mi się żal zrobiło :)

1

dziękuje

2

tobie? nie wiem

2

bo to świetny interes realu

1

nie, nie wiesz takich podstawowych rzeczy?

2

Kaki...

0

wiem, dopisał po moim komentarzu

33

5 minut minęło i nikt nie napisał, że go odkupimy za 50 mln, coś słabo

7

z tymi piłkami jak w szkole rodzenia wyglądają

9

oficjalnie: Ronaldo w Realu

10

zwłaszcza united

1

może, zwłaszcza że mamy dość uniwersalnych zawodników praktycznie w każdej formacji, więc myślę że Lucho będzie coś kombinował i stosował różne warianty

0

albo Suarez z Neymarem jako dwaj napastnicy a za nimi Leo, albo tak jak piszesz boczny obrońca jako skrzydłowy

1

ciekawe czy chociaż jeden mecz o punkty zagra

2

a co to jakieś nowe zasady? ze średniaków można się śmiać, a ze świetnych piłkarzy już nie?

0

wszyscy:)

0

i liczę, że to się zmieni, jestem fanem Sergio ale przede wszystkim Barcelony i mam nadzieje, że będzie grał lepszy i na tej rywalizacji zyska zespół

0

bo ten sezon Busquest miał słaby jak zresztą wielu zawodników, a różnice w grze Barcy i innych klubów są na tyle widoczne, że nie będę ci tłumaczył dlaczego tak a nie inaczej, a przepychanki z rywalem nadrabia ustawianiem się itd.

poza tym ja nie mam żadnego celu w tym żeby przekonać cię do Sergio, bo to nie ja ani nie ty decydujemy o składzie, mam nadzieje że Busquets wróci do formy, ale oczywiście jeśli Masche będzie oferował drużynie więcej to on powinien grać.

0

pewnie tak będzie i znowu zacznie się gadanie że Sergio gra za nazwisko i za to że jest wychowankiem itp. jak Busi będzie w formie to możecie pomarzyć o Masche, bo defensywny pomocnik w Barcelonie ma inne zadania niż typowy defensywny pomocnik i w każdym innym klubie pewnie lepszy byłby Masche ale nie u nas.

0

pomocnik raczej nie przyjdzie, Zubi wczoraj mówił, że mają to co chcieli jeśli chodzi o pomocników

0

zaczynasz zadawać osobiste pytania nie odnoszące się do dyskusji, to strona o Barcelonie a nie o mnie i moich fobiach, a jak chcesz mnie poderwać to sobie daruj, wolę kobiety :P

0

ciągnę to bo mi się podoba jak się pogrąża :D

0

to że ty nazywasz to inaczej to nie znaczy, że nie miałeś tego na myśli, poza tym samym nickiem już prowokujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?