Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
tak trzeba wszystkich sprzedać, zaorać Camp Nou i zasadzić ogórki
jakby ktoś nie zauważył to był żart, a te wasze wyzwiska świadczą o was a nie o mnie
0
nawzajem
0
no a co, tak durnego komentarza na serio się chyba nie da napisać
3
z taką grą nic w tym sezonie nie wygramy, Lucho nie ma jaj, a wszystkim rządzi Messi
0
nie miało być śmieszne, nie znam takiego piłkarza
1
a kto to?
2
no nie odnosi się, więc po co go napisałeś?
3
pewnie dawno nic nie jadł, aż mi się żal zrobiło :)
1
dziękuje
2
tobie? nie wiem
2
bo to świetny interes realu
1
nie, nie wiesz takich podstawowych rzeczy?
2
Kaki...
0
wiem, dopisał po moim komentarzu
33
5 minut minęło i nikt nie napisał, że go odkupimy za 50 mln, coś słabo
7
z tymi piłkami jak w szkole rodzenia wyglądają
9
oficjalnie: Ronaldo w Realu
10
zwłaszcza united
1
może, zwłaszcza że mamy dość uniwersalnych zawodników praktycznie w każdej formacji, więc myślę że Lucho będzie coś kombinował i stosował różne warianty
0
albo Suarez z Neymarem jako dwaj napastnicy a za nimi Leo, albo tak jak piszesz boczny obrońca jako skrzydłowy
1
ciekawe czy chociaż jeden mecz o punkty zagra
2
a co to jakieś nowe zasady? ze średniaków można się śmiać, a ze świetnych piłkarzy już nie?
0
wszyscy:)
0
i liczę, że to się zmieni, jestem fanem Sergio ale przede wszystkim Barcelony i mam nadzieje, że będzie grał lepszy i na tej rywalizacji zyska zespół
0
bo ten sezon Busquest miał słaby jak zresztą wielu zawodników, a różnice w grze Barcy i innych klubów są na tyle widoczne, że nie będę ci tłumaczył dlaczego tak a nie inaczej, a przepychanki z rywalem nadrabia ustawianiem się itd.
poza tym ja nie mam żadnego celu w tym żeby przekonać cię do Sergio, bo to nie ja ani nie ty decydujemy o składzie, mam nadzieje że Busquets wróci do formy, ale oczywiście jeśli Masche będzie oferował drużynie więcej to on powinien grać.
0
pewnie tak będzie i znowu zacznie się gadanie że Sergio gra za nazwisko i za to że jest wychowankiem itp. jak Busi będzie w formie to możecie pomarzyć o Masche, bo defensywny pomocnik w Barcelonie ma inne zadania niż typowy defensywny pomocnik i w każdym innym klubie pewnie lepszy byłby Masche ale nie u nas.
0
pomocnik raczej nie przyjdzie, Zubi wczoraj mówił, że mają to co chcieli jeśli chodzi o pomocników
0
zaczynasz zadawać osobiste pytania nie odnoszące się do dyskusji, to strona o Barcelonie a nie o mnie i moich fobiach, a jak chcesz mnie poderwać to sobie daruj, wolę kobiety :P
0
ciągnę to bo mi się podoba jak się pogrąża :D
0
to że ty nazywasz to inaczej to nie znaczy, że nie miałeś tego na myśli, poza tym samym nickiem już prowokujesz