Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
przecież wiem, jaja sobie robie :D
0
ciekawe czy o nim kiedyś ktoś tak nie mówił :P
0
Reus może przyjść tylko to nie pozycja Xaviego :P
0
w reprezentacji tak, ale w klubie może być różnie, a 2 defensywnymi pomocnikami raczej nie będziemy grać :D
0
wątpie :PP
0
Mascherano z ławki będzie miał ciężko kapitanować :P
8
teraz większość Xavi zostań :D a niedługo święta krowa :D
0
Messiego to co roku sprzedają, tylko to by się wszystko kupy nie trzymało jakby go teraz sprzedali :D
0
porównanie Pirlo i Rakiticia? może od razu porównywać Busquetsa do Iniesty :D przecież oni na innych pozycjach grają :D
0
da głupie komentarze na tej stronie np :P
0
chyba że każdy co innego mówi :D ale w sumie wątpie żeby mieli siano na dobrego pomocnika, a średniaka szkoda kupowac :D
0
najśmieszniejsze to są komentarze pod tym newsem :P
0
ostatnio Zubi na konferencji coś wspominał, że pomocników mają jakich chcieli, więc raczej nikogo nie kupią
1
nareszcie kupujemy długo wyczekiwanego, wymarzonego obrońcę :P a wy płaczecie:P
0
Składam CV do Barcy :D jak mnie przyjmą to kupie Benatie, Silve, Pogbe, Vidala, Koke i wszystkich których tu polecacie :D a Mathieu pocisnę Realowi :P
0
tak to na pewno wymysł Bartomeu :D nie od dziś wiadomo że to jego ulubieniec :D grają razem w fifę :P a Lucho nie ma nic do gadania :P
0
jaki ten zarząd jest straszny :D Lucho na pewno go nie chciał :D chyba że za transferem stoi Messi :D
0
wiedziałem, że ktoś się doczepi :P
0
pomijając czy transfer Mathieu to dobra opcja czy nie, to w Valencii są ładne ***** (gwiazdki) :P gość gra dla nich tyle lat, jest solidnym zawodnikiem, a jak na starość :P trafiła mu się oferta z najlepszej drużyny na świecie, to robią mu problemy, a za tą kasę kupiliby sobie kogoś młodszego na obronę
0
LEO17 :P
0
w ataku tak, tylko jak trzeba się bronić, to z Messim w pomocy byłaby dziura w środku pola :D
10
Bartra nie goni Robbena :D
0
i zostaniemy z 3 pomocnikami?
0
właśnie i jak go olejesz to mu się znudzi, a jak wszyscy mu odpisują to ma z was bekę
0
piszecie że słaby troll, a sami nie lepsi, bo go karmicie
5
Bartrę też rok temu wszyscy w presezonie odsyłali do rezerw
0
lepiej pisz że żarcik, bo ja jak nie napisałem to mnie prawie tu przed chwilą zjedli :)
3
ten co jeździ AudiA4
2
Roman
0
ale cię nakarmili