0

przecież wiem, jaja sobie robie :D

0

ciekawe czy o nim kiedyś ktoś tak nie mówił :P

0

Reus może przyjść tylko to nie pozycja Xaviego :P

0

w reprezentacji tak, ale w klubie może być różnie, a 2 defensywnymi pomocnikami raczej nie będziemy grać :D

0

wątpie :PP

0

Mascherano z ławki będzie miał ciężko kapitanować :P

8

teraz większość Xavi zostań :D a niedługo święta krowa :D

0

Messiego to co roku sprzedają, tylko to by się wszystko kupy nie trzymało jakby go teraz sprzedali :D

0

porównanie Pirlo i Rakiticia? może od razu porównywać Busquetsa do Iniesty :D przecież oni na innych pozycjach grają :D

0

da głupie komentarze na tej stronie np :P

0

chyba że każdy co innego mówi :D ale w sumie wątpie żeby mieli siano na dobrego pomocnika, a średniaka szkoda kupowac :D

0

najśmieszniejsze to są komentarze pod tym newsem :P

0

ostatnio Zubi na konferencji coś wspominał, że pomocników mają jakich chcieli, więc raczej nikogo nie kupią

1

nareszcie kupujemy długo wyczekiwanego, wymarzonego obrońcę :P a wy płaczecie:P

0

Składam CV do Barcy :D jak mnie przyjmą to kupie Benatie, Silve, Pogbe, Vidala, Koke i wszystkich których tu polecacie :D a Mathieu pocisnę Realowi :P

0

tak to na pewno wymysł Bartomeu :D nie od dziś wiadomo że to jego ulubieniec :D grają razem w fifę :P a Lucho nie ma nic do gadania :P

0

jaki ten zarząd jest straszny :D Lucho na pewno go nie chciał :D chyba że za transferem stoi Messi :D

0

wiedziałem, że ktoś się doczepi :P

0

pomijając czy transfer Mathieu to dobra opcja czy nie, to w Valencii są ładne ***** (gwiazdki) :P gość gra dla nich tyle lat, jest solidnym zawodnikiem, a jak na starość :P trafiła mu się oferta z najlepszej drużyny na świecie, to robią mu problemy, a za tą kasę kupiliby sobie kogoś młodszego na obronę

0

LEO17 :P

0

w ataku tak, tylko jak trzeba się bronić, to z Messim w pomocy byłaby dziura w środku pola :D

10

Bartra nie goni Robbena :D

0

i zostaniemy z 3 pomocnikami?

0

właśnie i jak go olejesz to mu się znudzi, a jak wszyscy mu odpisują to ma z was bekę

0

piszecie że słaby troll, a sami nie lepsi, bo go karmicie

5

Bartrę też rok temu wszyscy w presezonie odsyłali do rezerw

0

lepiej pisz że żarcik, bo ja jak nie napisałem to mnie prawie tu przed chwilą zjedli :)

3

ten co jeździ AudiA4

2

Roman

0

ale cię nakarmili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?