Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
widze że poprawiłeś tak, że da się zrozumieć, jeszcze poprawisz ortografa i może nie wyjdziesz na gimnazjalistę na wakacjach. A czego nie powiedziałeś?
0
pobudzić tutaj ekspresyjne dyskusje czytaj prowokować, jakby to powiedział GEJmar za to jest banik.
1
Isco się pewnie zmarnuje, bo on się bardziej do ataku pozycyjnego nadaje niż do tego co gra real
0
najlepszego obrońcę na świecie
0
ale to nie chodzi o to że krytykujesz Messiego, bo robi to wiele osób na tej stronie i nawet przez myśl mi nie przeszło że mogą być kibicami realu, natomiast twoje wypowiedzi wyraźnie na to wskazują
0
raczej nie jest moim problemem że tobie się coś wydaje, może ci się wydawać nawet że jesteś księżniczką, ale tylko cię informuje że to nie jest do końca normalne
3
bardzo się cieszę, że mogę poprawić ci humor. A skoro już ci wcześniej ktoś to zarzucał, znaczy, że słabo udajesz :D
7
powinieneś się cieszyć, a nie udawać kibica Barcy
2
ciekawe gdzie oni chcą go upchać, bo jak przychodzi za Khedirę to trochę dziwne, bo to nie defensywny pomocnik
17
na rusztowaniu
2
dobrze, że to tylko treningowe, bo by się meczów nie dało oglądać
18
Messi był niedawno w Brazylii podobno odchodzi do Santosu
0
tylko w Barcelona gra całkiem inaczej niż inne kluby i pewnie do innych klubów by się Sergio nie nadawał. Tak czy siak co będzie z Sergio zdecyduje Lucho i mam nadzieje że Busi wróci do formy i będzie grał ku twojemu niezadowoleniu w 1 składzie, jeśli będzie prezentował się lepiej od Masche oczywiście
2
złoty grzebień to swoją drogą, ale nie często zdarza się że ktoś pobija osiągnięcie Bosackiego w ilości bramek zdobytych na mundialach
4
no nie, a gdzie Cristiano?
0
może nie wiedzą że można grać inaczej
0
nawzajem
0
nie pisze argumentów, bo widze twoje nastawienie i wiem że zdania nie zmienisz, a poza tym guzik mnie to obchodzi co myślisz o Sergio:D
0
zacznij oglądać mecze to się dowiesz
0
no właśnie będzie grał Rafinha, żeby nie odszedł. A co do transferu pomocnika nie liczyłbym na to.
Zubizareta: "Signing another midfielder if Xavi would leave? As for midfielders, we have what we wanted to have."
1
proponuje bana dla wszystkich mówiących Kempes be. Zrób listę!
5
twój komentarz też przewidywalny. Messi be
0
też mi się od razu z nim skojarzył
0
zgadzam się! myślę, że Igła nie wykorzystał setki przez Messiego i że to Messi powinien kryć Götzego
0
a co jak wszyscy będą kontuzjowani...
0
jak ja lubie newsy o Mathieu
1
jeśli chodzi o fryzury to najlepszą ma Mathieu, ale on niestety nie grał na mundialu
8
miałem zagłosować na Cristiano, ale układający ankietę chyba go nie lubi, bo go w niej nie umieścił...
2
znalazł się znafca
3
co to znaczy "kąpletnego"?