0

widze że poprawiłeś tak, że da się zrozumieć, jeszcze poprawisz ortografa i może nie wyjdziesz na gimnazjalistę na wakacjach. A czego nie powiedziałeś?

0

pobudzić tutaj ekspresyjne dyskusje czytaj prowokować, jakby to powiedział GEJmar za to jest banik.

1

Isco się pewnie zmarnuje, bo on się bardziej do ataku pozycyjnego nadaje niż do tego co gra real

0

najlepszego obrońcę na świecie

0

ale to nie chodzi o to że krytykujesz Messiego, bo robi to wiele osób na tej stronie i nawet przez myśl mi nie przeszło że mogą być kibicami realu, natomiast twoje wypowiedzi wyraźnie na to wskazują

0

raczej nie jest moim problemem że tobie się coś wydaje, może ci się wydawać nawet że jesteś księżniczką, ale tylko cię informuje że to nie jest do końca normalne

3

bardzo się cieszę, że mogę poprawić ci humor. A skoro już ci wcześniej ktoś to zarzucał, znaczy, że słabo udajesz :D

7

powinieneś się cieszyć, a nie udawać kibica Barcy

2

ciekawe gdzie oni chcą go upchać, bo jak przychodzi za Khedirę to trochę dziwne, bo to nie defensywny pomocnik

17

na rusztowaniu

2

dobrze, że to tylko treningowe, bo by się meczów nie dało oglądać

18

Messi był niedawno w Brazylii podobno odchodzi do Santosu

0

tylko w Barcelona gra całkiem inaczej niż inne kluby i pewnie do innych klubów by się Sergio nie nadawał. Tak czy siak co będzie z Sergio zdecyduje Lucho i mam nadzieje że Busi wróci do formy i będzie grał ku twojemu niezadowoleniu w 1 składzie, jeśli będzie prezentował się lepiej od Masche oczywiście

2

złoty grzebień to swoją drogą, ale nie często zdarza się że ktoś pobija osiągnięcie Bosackiego w ilości bramek zdobytych na mundialach

4

no nie, a gdzie Cristiano?

0

może nie wiedzą że można grać inaczej

0

nawzajem

0

nie pisze argumentów, bo widze twoje nastawienie i wiem że zdania nie zmienisz, a poza tym guzik mnie to obchodzi co myślisz o Sergio:D

0

zacznij oglądać mecze to się dowiesz

0

no właśnie będzie grał Rafinha, żeby nie odszedł. A co do transferu pomocnika nie liczyłbym na to.

Zubizareta: "Signing another midfielder if Xavi would leave? As for midfielders, we have what we wanted to have."

1

proponuje bana dla wszystkich mówiących Kempes be. Zrób listę!

5

twój komentarz też przewidywalny. Messi be

0

też mi się od razu z nim skojarzył

0

zgadzam się! myślę, że Igła nie wykorzystał setki przez Messiego i że to Messi powinien kryć Götzego

0

a co jak wszyscy będą kontuzjowani...

0

jak ja lubie newsy o Mathieu

1

jeśli chodzi o fryzury to najlepszą ma Mathieu, ale on niestety nie grał na mundialu

8

miałem zagłosować na Cristiano, ale układający ankietę chyba go nie lubi, bo go w niej nie umieścił...

2

znalazł się znafca

3

co to znaczy "kąpletnego"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?