0

no i wywołałeś spine o Bala :P

0

człowiek kontuzja :D szkoda go...

0

wydaje mi się że Pep trochę odpłynął z tą swoją filozofią, ale może się mylę i w tym sezonie Bayern będzie wyglądał lepiej :P

2

dokładnie Pep już swoje u nas zrobił :D ja życzę powodzenia Lucho :D

0

o Claudio też były newsy, że ile to Barca za niego nie zapłaci, a dali 12 mln :D

0

nie dadzą tyle za niego, nie ma szans :D

0

zastanawiam się czy płaczecie, bo lubicie, czy myślicie że to coś da? :P

0

tak :P

0

wróci :P

1

jak się na niego nie postawi to nigdy nie będzie :P

2

znowu hejt na zarząd i Mathieu :D ale moglibyście wymyślić coś nowego, bo powoli to przestaje być śmieszne :P

0

Barcy jest lepsza :D stracili mniej bramek :D

1

przecież Xavi blokuje wszystkich Bartre, Montoye, itd. blokował Tello, a teraz jeszcze Deulofeu i Rafinhie :P

0

Arsenal? zaraz do Legii będzie przechodził :P

1

pewnie pozwolili mu odejść :P

1

w Barcy boczni obrońcy to prawie skrzydłowi, Alves rzadko bywa na swojej połowie :D

0

taki wstyd :D jak ty się teraz w szkole pokażesz? :P

0

wiem że nasza strona jest dużo lepsza :D i nam jej zazdroszczą :D ale mógłby chociaż coś na temat napisać :D

0

a jak ktoś nie kocha? :P

0

dobrze, że się go pozbyliśmy :D ale szkoda chłopa, strasznie mi się jego gra podobała...

2

tu też :P

0

sobą :P i o niczym nie decyduję :P umiesz czytać? :P

1

piękna historia :D ale chyba pomyliłeś strony :P

0

dla realu na pewno dla nas raczej nie :D on się w tym sezonie cofnął w rozwoju :D

1

50 mln za Isco? :D może 100 od razu :D

0

samych dziadków mamy, wszyscy po 30 :D drugi Milan murowany :P

5

rozdajmy od razy puchary, po co grać :D

0

za pare lat większość pewnie nie będzie grała w Realu, bo Perez kupi kolejne gwiazdki :D

2

liga europejska czeka? :D

1

wystarczy jeden :D a najlepsze było jak rok temu we wrześniu wszyscy sprzedawali Bartre, a 3 miesiące później wybrali go najlepszym obrońcą roku :P komedia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?