Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
no i wywołałeś spine o Bala :P
0
człowiek kontuzja :D szkoda go...
0
wydaje mi się że Pep trochę odpłynął z tą swoją filozofią, ale może się mylę i w tym sezonie Bayern będzie wyglądał lepiej :P
2
dokładnie Pep już swoje u nas zrobił :D ja życzę powodzenia Lucho :D
0
o Claudio też były newsy, że ile to Barca za niego nie zapłaci, a dali 12 mln :D
0
nie dadzą tyle za niego, nie ma szans :D
0
zastanawiam się czy płaczecie, bo lubicie, czy myślicie że to coś da? :P
0
tak :P
0
wróci :P
1
jak się na niego nie postawi to nigdy nie będzie :P
2
znowu hejt na zarząd i Mathieu :D ale moglibyście wymyślić coś nowego, bo powoli to przestaje być śmieszne :P
0
Barcy jest lepsza :D stracili mniej bramek :D
1
przecież Xavi blokuje wszystkich Bartre, Montoye, itd. blokował Tello, a teraz jeszcze Deulofeu i Rafinhie :P
0
Arsenal? zaraz do Legii będzie przechodził :P
1
pewnie pozwolili mu odejść :P
1
w Barcy boczni obrońcy to prawie skrzydłowi, Alves rzadko bywa na swojej połowie :D
0
taki wstyd :D jak ty się teraz w szkole pokażesz? :P
0
wiem że nasza strona jest dużo lepsza :D i nam jej zazdroszczą :D ale mógłby chociaż coś na temat napisać :D
0
a jak ktoś nie kocha? :P
0
dobrze, że się go pozbyliśmy :D ale szkoda chłopa, strasznie mi się jego gra podobała...
2
tu też :P
0
sobą :P i o niczym nie decyduję :P umiesz czytać? :P
1
piękna historia :D ale chyba pomyliłeś strony :P
0
dla realu na pewno dla nas raczej nie :D on się w tym sezonie cofnął w rozwoju :D
1
50 mln za Isco? :D może 100 od razu :D
0
samych dziadków mamy, wszyscy po 30 :D drugi Milan murowany :P
5
rozdajmy od razy puchary, po co grać :D
0
za pare lat większość pewnie nie będzie grała w Realu, bo Perez kupi kolejne gwiazdki :D
2
liga europejska czeka? :D
1
wystarczy jeden :D a najlepsze było jak rok temu we wrześniu wszyscy sprzedawali Bartre, a 3 miesiące później wybrali go najlepszym obrońcą roku :P komedia :P