54

ja bym sprzedał Messiego, był dzisiaj niewidoczny...

0

dobrze że Lucho i zawodnicy nie czytają waszych komentarzy, bo by umarli ze śmiechu

0

ogląda ktoś real? sędzia pomógł MU przy 1 bramce czy obu?

5

no nie, jak ja się jutro w szkole pokażę...

0

jakby była forma to i gra byłaby szybsza...

0

dzięki :D przynajmniej mam wolne :P

3

zwalniamy Lucho?

0

ja się tam ciesze, że słabo gramy :D lepiej żeby forma przyszła później :P

0

czy były już komentarze że nic w tym sezonie nie wygramy? i kogo sprzedajemy? bo nie jestem na bieżąco :P

2

dokładnie :D przecież wiadomo, że BPL będzie najlepsze nawet jak będą na poziomie polskiej ekstraklasy :P

4

prawdę mówiąc innego kandydata nie widzę, więc decyzję kapitana popieram :D

0

pewnie że lepiej :D jak ma przyjść ktoś za niego, to nie ma sensu go u nas trzymać, nawet jak wiele za niego nie dostaniemy :D

0

ciekawi mnie 2 punkt :D podczas posiłków nie można pić, a przed i po posiłku? :D

2

ze 3-4 mln :D

0

czemu? przecież jak graliśmy 3-4-3 np. z Milanem to Busquets asekurował prawą stronę obrony i przeżył :P

2

jeśli rzeczywiście gralibyśmy 2 DP to myśle że problemu by nie było bo jeden z nich schodziłby do boku, albo jeden ze ŚO schodziłby do boku a DP za niego do środka. Myślę też że zmiana formacji w niektórych meczach może przynieść duże korzyści, choć oczywiście będzie się wiązać z większym ryzykiem :D

3

z 3 obrońcami będzie lepiej :d bo teraz gramy 2 :D

1

hahaha :D mało kto go chciał w Barcy, a teraz wolą go niż Bartrę :D

1

zacznie się sezon, to dopiero będzie marudzenie :P

0

to już wolę kogoś za Alvesa :P

0

gorszy od Alvesa na PO nie będzie :D ale myśle, że albo zostanie Dani, albo kupią Cuadrado :D

2

i już nie zrozumieją :D jak widzą Pedro to od razu odruchowo myślą SPRZEDAĆ! napiszę komentarz dostanę masę poleceń :P

0

koniec karmienia :D idź szukać żywiciela gdzie indziej xD

0

raczej w MD robią kopiuj wklej, tylko nazwisko trenera zmieniają :P

0

najważniejsze co z tą piłką zrobią, po takim odbiorze w środku pola najłatwiej jest zaskoczyć przeciwnika, więc trzeba jak najszybciej po przejęciu piłki kończyć akcje :D

23

akurat Xavi ma zazwyczaj przebiegnięte najwięcej z całej drużyny znawco :P

0

wetrykalność, intensywność, pressing... jakbym gdzieś już to widział :D

0

nie słyszeliśmy :D

3

pewnie plota :D a jak nie, to dobrze że się nie zgodzili, bo by kasy na Cuadrado brakło ;P

0

no niestety teraz już tak będzie, że każdy młody pomocnik będzie porównywany do Xaviego lub Iniesty i będzie pompowany balonik, może też przez tą presję zawodnik później sobie nie radzi....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?