Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
54
ja bym sprzedał Messiego, był dzisiaj niewidoczny...
0
dobrze że Lucho i zawodnicy nie czytają waszych komentarzy, bo by umarli ze śmiechu
0
ogląda ktoś real? sędzia pomógł MU przy 1 bramce czy obu?
5
no nie, jak ja się jutro w szkole pokażę...
0
jakby była forma to i gra byłaby szybsza...
0
dzięki :D przynajmniej mam wolne :P
3
zwalniamy Lucho?
0
ja się tam ciesze, że słabo gramy :D lepiej żeby forma przyszła później :P
0
czy były już komentarze że nic w tym sezonie nie wygramy? i kogo sprzedajemy? bo nie jestem na bieżąco :P
2
dokładnie :D przecież wiadomo, że BPL będzie najlepsze nawet jak będą na poziomie polskiej ekstraklasy :P
4
prawdę mówiąc innego kandydata nie widzę, więc decyzję kapitana popieram :D
0
pewnie że lepiej :D jak ma przyjść ktoś za niego, to nie ma sensu go u nas trzymać, nawet jak wiele za niego nie dostaniemy :D
0
ciekawi mnie 2 punkt :D podczas posiłków nie można pić, a przed i po posiłku? :D
2
ze 3-4 mln :D
0
czemu? przecież jak graliśmy 3-4-3 np. z Milanem to Busquets asekurował prawą stronę obrony i przeżył :P
2
jeśli rzeczywiście gralibyśmy 2 DP to myśle że problemu by nie było bo jeden z nich schodziłby do boku, albo jeden ze ŚO schodziłby do boku a DP za niego do środka. Myślę też że zmiana formacji w niektórych meczach może przynieść duże korzyści, choć oczywiście będzie się wiązać z większym ryzykiem :D
3
z 3 obrońcami będzie lepiej :d bo teraz gramy 2 :D
1
hahaha :D mało kto go chciał w Barcy, a teraz wolą go niż Bartrę :D
1
zacznie się sezon, to dopiero będzie marudzenie :P
0
to już wolę kogoś za Alvesa :P
0
gorszy od Alvesa na PO nie będzie :D ale myśle, że albo zostanie Dani, albo kupią Cuadrado :D
2
i już nie zrozumieją :D jak widzą Pedro to od razu odruchowo myślą SPRZEDAĆ! napiszę komentarz dostanę masę poleceń :P
0
koniec karmienia :D idź szukać żywiciela gdzie indziej xD
0
raczej w MD robią kopiuj wklej, tylko nazwisko trenera zmieniają :P
0
najważniejsze co z tą piłką zrobią, po takim odbiorze w środku pola najłatwiej jest zaskoczyć przeciwnika, więc trzeba jak najszybciej po przejęciu piłki kończyć akcje :D
23
akurat Xavi ma zazwyczaj przebiegnięte najwięcej z całej drużyny znawco :P
0
wetrykalność, intensywność, pressing... jakbym gdzieś już to widział :D
0
nie słyszeliśmy :D
3
pewnie plota :D a jak nie, to dobrze że się nie zgodzili, bo by kasy na Cuadrado brakło ;P
0
no niestety teraz już tak będzie, że każdy młody pomocnik będzie porównywany do Xaviego lub Iniesty i będzie pompowany balonik, może też przez tą presję zawodnik później sobie nie radzi....