Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
no to chyba Atleti liderem po 1 kolejce :P
0
jeszcze nie :D
1
to nie wiesz że Zubi ustala skład :D ewentualnie po konsultacji z Messim lub Xavim :P
1
i co z tego, przecież to wina Zubiego, że ktoś nie chce nam sprzedać piłkarza :P
3
a Mathieu jest wyceniany na 12, i co z tego?
0
to i tak jest niczym w porównaniu z niektórymi "świetnymi" transferami :D
0
skąd wiesz?
1
dokładnie, nie wiem jak on z tym żyje :D
2
ciekawe kiedy Perez to pobije, bo nie wierze że sobie odpuści :P
1
dobra zmienię, bo jeszcze oślepniecie :P
1
ciekawe skąd oni wiedzą co Lucho Xaviemu powiedział :P
2
co tak mało? 10 powinni jeszcze kupić, bo jak nie to liga europy za rok...
2
przeszedł bo Mou do niego przyjechał :D poważny powód :P
1
jeszcze 5 pomocników trzeba kupić...
1
no i dobrze że już ten transfer dopięli, bo już mnie tak nie śmieszą te hejty na niego :P pewnie niedługo będzie nowy temat do narzekania i kolejna porcja śmiechu ze znafców :D
0
no i mamy upragnionego i długo wyczekiwanego obrońcę :P
0
ale propaganda :P jakby kontuzje na treningach to było coś dziwnego :P
0
żeby ich tylko nie wykończył :P
0
Xavi blokował Alexisa :P czego to ludzie nie wymyślą :P
3
jakby wierzyc komentarzom to 5 miejsce w lidze gwarantowane :P
0
ja myśle że on w ogóle tej umowy nie czytał, jak prawie każdy dyrektor :P
0
jak to głupio, przecież jest rudy :P to ty piszesz głupio, bo nie jestem łysy :P
1
ale mi pojechałeś :P gratuluję :D
0
i jest rudy :P
0
pewnie zostanie Song, a drugim transferem na obronę będzie Masche :P
0
Cuence tylko w kilku meczach widziałem, ale zrobił na mnie spore wrażenie, tylko przez te kontuzje to on się już pewnie nie pozbiera, a szkoda :(
0
właśnie też się zastanawiam o co chodzi z tym Afellayem :D i też wolę Cuencę :P
2
chyba w siedzeniu w szpitalu :P
0
19 goli się samo strzeliło? :D PR7 na ławkę nadaje się idealnie :D pozdrawiam hejtera :P buziaczaki :*
0
jak ktoś bierze wszystko na poważnie to tak :D ale spiny i tłumaczenie komuś w internetach, że nie ma racji jest zabawne :D