0

no to chyba Atleti liderem po 1 kolejce :P

0

jeszcze nie :D

1

to nie wiesz że Zubi ustala skład :D ewentualnie po konsultacji z Messim lub Xavim :P

1

i co z tego, przecież to wina Zubiego, że ktoś nie chce nam sprzedać piłkarza :P

3

a Mathieu jest wyceniany na 12, i co z tego?

0

to i tak jest niczym w porównaniu z niektórymi "świetnymi" transferami :D

0

skąd wiesz?

1

dokładnie, nie wiem jak on z tym żyje :D

2

ciekawe kiedy Perez to pobije, bo nie wierze że sobie odpuści :P

1

dobra zmienię, bo jeszcze oślepniecie :P

1

ciekawe skąd oni wiedzą co Lucho Xaviemu powiedział :P

2

co tak mało? 10 powinni jeszcze kupić, bo jak nie to liga europy za rok...

2

przeszedł bo Mou do niego przyjechał :D poważny powód :P

1

jeszcze 5 pomocników trzeba kupić...

1

no i dobrze że już ten transfer dopięli, bo już mnie tak nie śmieszą te hejty na niego :P pewnie niedługo będzie nowy temat do narzekania i kolejna porcja śmiechu ze znafców :D

0

no i mamy upragnionego i długo wyczekiwanego obrońcę :P

0

ale propaganda :P jakby kontuzje na treningach to było coś dziwnego :P

0

żeby ich tylko nie wykończył :P

0

Xavi blokował Alexisa :P czego to ludzie nie wymyślą :P

3

jakby wierzyc komentarzom to 5 miejsce w lidze gwarantowane :P

0

ja myśle że on w ogóle tej umowy nie czytał, jak prawie każdy dyrektor :P

0

jak to głupio, przecież jest rudy :P to ty piszesz głupio, bo nie jestem łysy :P

1

ale mi pojechałeś :P gratuluję :D

0

i jest rudy :P

0

pewnie zostanie Song, a drugim transferem na obronę będzie Masche :P

0

Cuence tylko w kilku meczach widziałem, ale zrobił na mnie spore wrażenie, tylko przez te kontuzje to on się już pewnie nie pozbiera, a szkoda :(

0

właśnie też się zastanawiam o co chodzi z tym Afellayem :D i też wolę Cuencę :P

2

chyba w siedzeniu w szpitalu :P

0

19 goli się samo strzeliło? :D PR7 na ławkę nadaje się idealnie :D pozdrawiam hejtera :P buziaczaki :*

0

jak ktoś bierze wszystko na poważnie to tak :D ale spiny i tłumaczenie komuś w internetach, że nie ma racji jest zabawne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?