0

Xavi w jego wieku był jeszcze gorszy :P

4

szkoda że sprzedali Luiza, bo wtedy spokojnie byśmy sobie poradzili :P

0

to też ankieta? :p

0

Kroos najlepiej grał na 10, jak go Pep zaczął ustawiać głębiej to sporo stracił na wartości :D

4

nawet teraz moglibyśmy wygrać :D

2

a co ma Ancelotti do gadania :D Perez musi dużo wydać :P

3

fajnie jakby doszedł do realu mieliby atak FCB :P

3

dobrze że Lucho jest trenerem, a nie ty :p

0

wiem widziałem, ale nie bardzo mi się chce w to wierzyć :D 3-4-3 tak ale wyobrażam sobie je troche inaczej niż tam jest :D

0

to tak jak Alves :P

2

wątpie żebyśmy przeszli na grę 2 DP, bo wtedy to 3-4-3 było by bardziej defensywne niż 4-3-3 a chyba nie o to w tym chodzi...

0

może to jedyna opcja żeby gdzieś opchnąć Songa :D bo już plotki o wymianie krążą :P

0

w tym sezonie jak tak grał to przegrywał, a jak się cofnął w pucharze to wygrał, wiadomo że Barca gra słabiej niż wtedy, ale jest w tym też duża zasługa przeciwników.

0

ten filmik idealnie pokazuje jak nie należy grać przeciwko Barcelonie :D gdyby Real postawił autobus zamiast biegać za piłką, Barca grałaby to co teraz :D

18

zdjęcie mistrzostwo świata :D

0

coś dużo tych kumatych :P a ten Messi to straszny dyktator jest i jeszcze najlepszego zawodnika sprzedaje :p

1

widocznie jak nie jest rudy, to może być stary i nie grać w reprezentacji :P

0

teraz będzie to robił Montoya xD

1

jak już wszyscy to piszą to ja też napiszę, powodzenia w nowym klubie :P a tak poważnie to nie wiem co Pedro niektórym zrobił że go tak hejtują, nawet pod newsem o urodzinach.

0

może też troche psychicznie wysiadł, bo mimo wszystko na pustaka powinien strzelać :D

2

tylko kogo my będziemy kontrować, jak wszyscy stoją na swojej połowie? :D

0

to ustawienie i tak nie będzie zawsze stosowane, pewnie w zależności od przeciwnika i sytuacji na boisku, pewnie to będzie takie 4-3-3 z różnymi kombinacjami, więc o Albę bym się nie martwił :D

0

nie drugi, bo w tamtym sezonie zaczął grać słabo jak miał problemy ze zdrowiem. Podaje częściej na boki, bo wszyscy pomocnicy w Barcy tak robią, a kilka ciekawych piłek nawet w tym słabszym sezonie by się znalazło. Nie twierdze oczywiście że Sergio ma grać i już, bo jeżeli Masche będzie wnosił więcej to on powinien grać, z resztą na każdej pozycji powinno tak być, ale ja mam nadzieje że Sergio będzie w formie i to on będzie grał :D

0

no właśnie niestety kosztem Alby, bo na lewym skrzydle mamy Neymara, a na prawym... nikogo, bo ani Messi, ani Suarez nie będą typowymi skrzydłowymi :D więc tam musi być ofensywny boczny obrońca :D

0

przerąbane :P chyba bym się wykończył w tym na takim upale :P

0

Hiszpania to grała raczej stylem polskim, a nie barcelońskim :P a to że Sergio miał słabszą formę to nie znaczy, że w kolejnym sezonie też tak będzie :D

2

3-4-3 graliśmy też z Milanem i się 4:0 skończyło :D zależy os przeciwnika i od tego jak Lucho to poukłada :D

0

myśle że to tylko wymysły MD, Lucho wie że Alves to nie obrońca :P

0

ale u nas DP jest nie tylko od odbierania piłek:D ale zgadzam się, w tym Masche jest lepszy :D

0

nie :D myśle że Argentyna gra całkiem inaczej niż Barca :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?