Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
Xavi w jego wieku był jeszcze gorszy :P
4
szkoda że sprzedali Luiza, bo wtedy spokojnie byśmy sobie poradzili :P
0
to też ankieta? :p
0
Kroos najlepiej grał na 10, jak go Pep zaczął ustawiać głębiej to sporo stracił na wartości :D
4
nawet teraz moglibyśmy wygrać :D
2
a co ma Ancelotti do gadania :D Perez musi dużo wydać :P
3
fajnie jakby doszedł do realu mieliby atak FCB :P
3
dobrze że Lucho jest trenerem, a nie ty :p
0
wiem widziałem, ale nie bardzo mi się chce w to wierzyć :D 3-4-3 tak ale wyobrażam sobie je troche inaczej niż tam jest :D
0
to tak jak Alves :P
2
wątpie żebyśmy przeszli na grę 2 DP, bo wtedy to 3-4-3 było by bardziej defensywne niż 4-3-3 a chyba nie o to w tym chodzi...
0
może to jedyna opcja żeby gdzieś opchnąć Songa :D bo już plotki o wymianie krążą :P
0
w tym sezonie jak tak grał to przegrywał, a jak się cofnął w pucharze to wygrał, wiadomo że Barca gra słabiej niż wtedy, ale jest w tym też duża zasługa przeciwników.
0
ten filmik idealnie pokazuje jak nie należy grać przeciwko Barcelonie :D gdyby Real postawił autobus zamiast biegać za piłką, Barca grałaby to co teraz :D
18
zdjęcie mistrzostwo świata :D
0
coś dużo tych kumatych :P a ten Messi to straszny dyktator jest i jeszcze najlepszego zawodnika sprzedaje :p
1
widocznie jak nie jest rudy, to może być stary i nie grać w reprezentacji :P
0
teraz będzie to robił Montoya xD
1
jak już wszyscy to piszą to ja też napiszę, powodzenia w nowym klubie :P a tak poważnie to nie wiem co Pedro niektórym zrobił że go tak hejtują, nawet pod newsem o urodzinach.
0
może też troche psychicznie wysiadł, bo mimo wszystko na pustaka powinien strzelać :D
2
tylko kogo my będziemy kontrować, jak wszyscy stoją na swojej połowie? :D
0
to ustawienie i tak nie będzie zawsze stosowane, pewnie w zależności od przeciwnika i sytuacji na boisku, pewnie to będzie takie 4-3-3 z różnymi kombinacjami, więc o Albę bym się nie martwił :D
0
nie drugi, bo w tamtym sezonie zaczął grać słabo jak miał problemy ze zdrowiem. Podaje częściej na boki, bo wszyscy pomocnicy w Barcy tak robią, a kilka ciekawych piłek nawet w tym słabszym sezonie by się znalazło. Nie twierdze oczywiście że Sergio ma grać i już, bo jeżeli Masche będzie wnosił więcej to on powinien grać, z resztą na każdej pozycji powinno tak być, ale ja mam nadzieje że Sergio będzie w formie i to on będzie grał :D
0
no właśnie niestety kosztem Alby, bo na lewym skrzydle mamy Neymara, a na prawym... nikogo, bo ani Messi, ani Suarez nie będą typowymi skrzydłowymi :D więc tam musi być ofensywny boczny obrońca :D
0
przerąbane :P chyba bym się wykończył w tym na takim upale :P
0
Hiszpania to grała raczej stylem polskim, a nie barcelońskim :P a to że Sergio miał słabszą formę to nie znaczy, że w kolejnym sezonie też tak będzie :D
2
3-4-3 graliśmy też z Milanem i się 4:0 skończyło :D zależy os przeciwnika i od tego jak Lucho to poukłada :D
0
myśle że to tylko wymysły MD, Lucho wie że Alves to nie obrońca :P
0
ale u nas DP jest nie tylko od odbierania piłek:D ale zgadzam się, w tym Masche jest lepszy :D
0
nie :D myśle że Argentyna gra całkiem inaczej niż Barca :D