0

@PlanetFCB to byłeś niedaleko mnie, ja Szlachtowa.
Polecam Ci na początku "wysokie"
Ciężko tam się wchodziło ale za to ładne widoki :)

0

@PlanetFCB gdzie jedziesz dokładnie?
Byłem dwa tygodnie temu

0

"Pjanić: Włożenie tej koszulki to było moje marzenie od dziecka. Wówczas wydawało mi się to nierealne."

Im to chyba płacą za tą gadkę

1

@MaTt_BarcaFan coś przegapiłem? Nie widziałem aby już potwierdzone było

0

@AlicjaFCB to ja muszę przestać obgryzać :p

0

@MaFCB my mamy gokarty na początku, później wódeczka i ten prezent jakiś by się przydał do tego :)

0

@Jacu327 lepiej obgryzaj paznokcie niż usta

1

@masq motoryzacja :p

0

@masq kierowca ciężarówki, więc transport

0

@Triv44 tak tak, chyba malucha :)

1

Co kupić młodemu na wieczór kawalerski, byłby to prezent grupowy więc może być drogie, jakieś pomysły?

11

@ronni37 ja bym poszedł, to jednak był twój przyjeciel kiedyś

0

@kacperek2005letsgo nie sądzę, że Camavinga do nich przyjdzie bo obstawiam, że dołączy taetaz do PSG. Mbappe pewnie tak.
Tylko pamiętajmy, że oni mają sporo piłkarzy do sprzedania a też nie za bardzo chcą odchodzić

27

A po przegranym meczu Leo łeb w dół i do szatni

0

@l0Messini nie wiem, nie wnikam w ich szczegóły

1

@masq to jej były narzeczony. Byli razem 6 lat. Najgorsze, że ona coś rodzicom nie chce powiedzieć.
Ale jakiś postęp poczyniła, że chociaż rozmowę nagrała.

8

Ale niektórzy faceci są psychicznie chorzy. Kumpel pisze z dziewczyną, a jej były, że jak nie wróci do niego to się chłop rzuci pod samochód, oraz aby na pogrzeb nie przychodziła. A ona głupia nie wie co zrobić.

2

@justfootball znam bardo dobrze osobę która czeka do ślubu. Dziwię się jemu, że wytrzymuje, ale może kocha i czeka :)

4

@ObiektywnyKibic121 dla mnie Antek szybki nie musi być. Jak grałem mocnymi drużynami to Antonio grał jako ŚPO i te jego strzały to cud miód, mi grało się nim spoko, ale Barcą już nie, ciekawe jak będzie w 21

0

FIFA 21
Czy ktoś z was wie może czy będzie w niej Zenit?
Brakuje w 20 mi Malcoma :(

6

Dembele wraca i Dembele zaraz wyleci na kolejne kilka miesięcy.

0

@gurales ja mam lewego insta i co chwilę ktoś mi się z Kambodży loguje, czyli mogą mi w końcu zajemać konto?

0

@gontex nic nie czuć, miałem zdejmowane kilka razy i nic.

1

@Ricardinio14 Bądź sobą, pokaż jaki normalnie jesteś i nie udawaj nikogo innego. Zabierz ją na kawę, a później jakiś spacer, nie rób nic dziwnego, to kobieta jak każda inna

1

@FC1899Barca a skąd pewność, że Depay przyjdzie?

0

@DonMatteo901 czytałem gdzieś, że Depay niby powiedział, że do United nie wróci

0

@Tomek54321 i Antka

0

Dawać Poloniusze

9

@Janiama oo wrócił syn marnotrawny. Ten co opowiadał, że się wyloguje, a gdzie kolejna sonda o twoim powrocie?

0

Może zapił i śpij teraz, media tego nie przewidziały, że Leoo pije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?