Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PlanetFCB to byłeś niedaleko mnie, ja Szlachtowa.
Polecam Ci na początku "wysokie"
Ciężko tam się wchodziło ale za to ładne widoki :)
0
@PlanetFCB gdzie jedziesz dokładnie?
Byłem dwa tygodnie temu
0
"Pjanić: Włożenie tej koszulki to było moje marzenie od dziecka. Wówczas wydawało mi się to nierealne."
Im to chyba płacą za tą gadkę
1
@MaTt_BarcaFan coś przegapiłem? Nie widziałem aby już potwierdzone było
0
@AlicjaFCB to ja muszę przestać obgryzać :p
0
@MaFCB my mamy gokarty na początku, później wódeczka i ten prezent jakiś by się przydał do tego :)
0
@Jacu327 lepiej obgryzaj paznokcie niż usta
1
@masq motoryzacja :p
0
@masq kierowca ciężarówki, więc transport
0
@Triv44 tak tak, chyba malucha :)
1
Co kupić młodemu na wieczór kawalerski, byłby to prezent grupowy więc może być drogie, jakieś pomysły?
11
@ronni37 ja bym poszedł, to jednak był twój przyjeciel kiedyś
0
@kacperek2005letsgo nie sądzę, że Camavinga do nich przyjdzie bo obstawiam, że dołączy taetaz do PSG. Mbappe pewnie tak.
Tylko pamiętajmy, że oni mają sporo piłkarzy do sprzedania a też nie za bardzo chcą odchodzić
27
A po przegranym meczu Leo łeb w dół i do szatni
0
@l0Messini nie wiem, nie wnikam w ich szczegóły
1
@masq to jej były narzeczony. Byli razem 6 lat. Najgorsze, że ona coś rodzicom nie chce powiedzieć.
Ale jakiś postęp poczyniła, że chociaż rozmowę nagrała.
8
Ale niektórzy faceci są psychicznie chorzy. Kumpel pisze z dziewczyną, a jej były, że jak nie wróci do niego to się chłop rzuci pod samochód, oraz aby na pogrzeb nie przychodziła. A ona głupia nie wie co zrobić.
2
@justfootball znam bardo dobrze osobę która czeka do ślubu. Dziwię się jemu, że wytrzymuje, ale może kocha i czeka :)
4
@ObiektywnyKibic121 dla mnie Antek szybki nie musi być. Jak grałem mocnymi drużynami to Antonio grał jako ŚPO i te jego strzały to cud miód, mi grało się nim spoko, ale Barcą już nie, ciekawe jak będzie w 21
0
FIFA 21
Czy ktoś z was wie może czy będzie w niej Zenit?
Brakuje w 20 mi Malcoma :(
6
Dembele wraca i Dembele zaraz wyleci na kolejne kilka miesięcy.
0
@gurales ja mam lewego insta i co chwilę ktoś mi się z Kambodży loguje, czyli mogą mi w końcu zajemać konto?
0
@gontex nic nie czuć, miałem zdejmowane kilka razy i nic.
1
@Ricardinio14 Bądź sobą, pokaż jaki normalnie jesteś i nie udawaj nikogo innego. Zabierz ją na kawę, a później jakiś spacer, nie rób nic dziwnego, to kobieta jak każda inna
1
@FC1899Barca a skąd pewność, że Depay przyjdzie?
0
@DonMatteo901 czytałem gdzieś, że Depay niby powiedział, że do United nie wróci
0
@Tomek54321 i Antka
0
Dawać Poloniusze
9
@Janiama oo wrócił syn marnotrawny. Ten co opowiadał, że się wyloguje, a gdzie kolejna sonda o twoim powrocie?
0
Może zapił i śpij teraz, media tego nie przewidziały, że Leoo pije