0

@tomcias10 hehe, ona wie, że jak gra Barcelona to ja muszę zobaczyć, zwłaszcza przy El Clasico.
Spieszyła się z zakupami, ale już oglądam na spokojnie :)

13

Nie ma to jak chodzić po sklepach z dziewczyną gdy gra twoja drużna :(

0

@katalonczyk112 im nie braknie, to tam podniosą podatki

2

Co kraj to obyczaj, w Polsce musisz zakrywać nos i usta, nie jest określone czym dokładnie, mam komin i jest git. A w Belgii cieć się przypiera***a, że musi być maseczka bo to nie maseczka :D

0

@Kubix93 niektórzy jak widzą obrazek to klikają odpowiedź nie czytając pytania, a wiadomo jest dużo takich samych obrazków, lecz pytania inne, może za szybko i na pamięć robisz?

1

@Pogba a jak w ubiegłym roku były kolejki do lekarzy bo atak grypy był to co, niby korona? Chyba, że to wymysł "mediufff"
Jakoś podczas grypy też nie miałem węchu czy smaku, a do tego wysoka gorączka

0

@Jacu327 Leeds United, ja gram teraz Granada, nie jest źle

1

Jest błąd. Betis przegrał 3:0

0

@Coutinho007 ciężarówka jak coś :p

0

@VenoM Sevilla musi utrzymać, mam "02" więc dobry i remis

1

@okiemtypera_lucaxx95 wybrałem kilka i postawiłem, oby nam się! :)

0

@Zip groprinosin w tabletkach

0

@Zip weź coś na przeciwwirusowego, na noc aspirynka i będzie git.
Mnie miesiąc temu też tak wzięło

2

@Hosh wypożyczenie z obowiązkiem kupna, gdy jakaś drużyna chce od ciebie kupić zawodnika możesz wybrać sobie kogoś od nich, zaawansowane negocjacje "luźny, surowy" to pierwsze co mi przyszło na myśl. Mi się tryb kariery podoba, bo też tylko w to gram

3

Skoro trener planuje rotacje na mecz z "Fe" to Antek wskoczy na swoją pozycję

8

@YoungMan Szumowski w dobę :)
Spokojnie zaraz wyzdrowieje, test wyjdzie ujemny bo pojedynek dwóch najlepszych piłkarzy się zbliża

0

@patrykppp17 oraz ubój rytualny.

1

@MESSIah16 nie ma takiej opcji

0

@Deraxium są jakieś ustawienia do Fify w grze obronnej? Bo przeciwnicy wchodzą w moją obronę jak w masło

0

@NeroTFP a wiesz, że sanepid wydał pismo, w którym mówi, że nie mogą wystawiać kar pieniężnych?

2

@Striker nagrać Ci filmik jak zapina się siodlo? Bo zaraz na bazę jade :p

0

@Janiama po co każą siedzieć w domu? Aby włączyć TVP. A jak już włączysz to będą faszerować Cię takimi bredniami, że ludzie zaczną głupiec, a nie, już są głupi. To tym bardziej więcej osób zacznie się bać, robić testy itp. Ostatnio na fb czytałem, że strasi ludzie mają strach w oczach iż siedzą nawet w domu przed tv w maskach...

0

@ElTomas kup, ja nie żałuję kupna

0

@Nicko już wiem bo sam w to od dziś gram.
Słuchaj jest tutaj dużo treningów, musisz każdy jeden ręcznie sterować do wbicia najlepszej oceny "A"
Jeśli taką uda się się zgarnąć to wyskakuje ci następny trening. I robisz tak w kółko.
Przychodzi kolejny dzień i następne treningi, już są inne i z innymi graczami, możesz sobie zmienić po raz kolejny co chcesz i taka sama opcja jak za pierwszym razem. Gdy dojdziesz do końca treningów wtedy pojawia ci się poprzednie, bo Te nad tym myślałem, aż w końcu mi się udało :)

0

@msmsms to już ty musisz wiedzieć co jest dla was dobre, życzę powodzenia, niech ta miłość kwitnie z czasem :)

0

@msmsms miej wywalone, spróbuj tak, a zobaczysz, że będzie chciała wrócić,

1

@herbblaugrana no jak w ubiegłym roku była grypa w tv szum, że kolejki do lekarzy to masek nie wkładali ludzie. Mój znajomy miał wynik pozytywny na covida, miał gorączkę, dostał od lekarza antybiotyk i chłop po tygodniu jak nowy. Więc mamy lek,a państwa oczywiście szukają dziury w całym.

0

@Nicko wciśnij R3

0

@Nicko w 20 było trójkątem, więc tutaj też tak spróbuj

1

@Blanco16 pewnie trochę do góry będą podnosić, a później jaki ten PiS dobry, pokonali wirusa. Myślą, że kupią tym ludzi, emerytów tym bardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?