Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBKUBANO podziel się :D
0
@VeB 1899 haha, nie jest dane nam wygrać :d
2
@FC1899Barca mi Roma 700 zł ujeba*a
0
@RobiS niee :) nie wtrysk, wtrysk nie ma nic wspólnego z najechaniem na dziurę, amortyzator szybciej, bije ci kierownicą jak jedziesz na prostej drodze? Obstawiam krzywą felgę, nie zobaczysz tego gołym okiem, u wulkanizatora kierowniku, on ci idealnie wymierzy i powie czy felga ok :)
0
West Ham 1 - 0 Tottenham
1
@RobiS jeśli był znak to nic ci się nie należy, jeśli nie było a była dziura to ciężko będziesz miał.
Pewnie felga do prostowania
1
@Reiv111 akurat do transportu bym się nie przyczepił, pracuje w tym. Na chłodzenie towaru jest duże ciśnienie ze strony Biedronki.
Bardziej może magazynowanie tego. Teraz też wiozę pomarańcz z Hiszpanii do biedry to na rozładunku pilnują temperatury, a jeśli jest za ciepły to odsyłają bo oni tego nie chcą, ciężko określić gdzie leży ten problem
1
@Reiv111 kurde, a ja dużo rzeczy kupuje w bierze, przede wszystkim kasza, ryż. Czas przestawić się na Kaufland.
A co do mięsa to znajomi znajomych pracują w tych ubojniach i jak mięso idzie do biedry to musi być wysokiej jakości, a tu takie rzeczy się dzieją :(
1
@Maniek9444 nie będziesz miał problemu z wypłatą, jeśli masz wygrany kupon to kasę masz np w "STS" na koncie i kolejny kupon możesz znów zrobić. Jeśli uzbierasz wybrana przez Ciebię kwotę to wypłacasz na dany rachunek bankowy który dodałeś do konta.
0
@pt9 czwarty sezon masz na Player. Niestety ale na netflixie szybko go nie będzie :(
0
@Encore targam pomarańcz do Polski z Hiszpanii aby La Rambla głodna nie była
0
@D10SLEO Czarna lista jeszcze lepszy :p
4
@JordiElNino jeśli odszedłby Leo to lepiej aby Antek został
0
@Tabi9 jasne, ale poniedziałek lub wtorek. Bo dopiero wrócę do Polski :)
0
@Tabi9 zawsze gram 4-2-3-1 i gra mi się świetnie, natomiast ostatnio gram taktyką Sevilli i jestem miło zaskoczony, spróbuj :)
1
@capm uwielbiam kawę, zawsze staram się kupić coś z zagranicy aby posmakować wielu kaw, to jak założysz firmę to chętnie kupię :)
0
@Matheo1899 tak jak mówi kolega wyżej, liczy się hajs, wtedy covid zostaje za drzwiami. U mnie tata też nie mógł się dostać do rodzinnego bo kolejki, a prywatnie to od razu
9
A w Portugalii proszę Państwa +15 stopni :)
0
@bari_94 ciekawe skąd weźmiesz na to pieniążki :)
1
@jacobFCB zazdroszczę 3008 :)
Citroen Grand c4 picasso, wujo ma i jest mega zadowolony, właśnie w diesel, spalanie oraz pojemność auta na plusik
2
@Alberto1031 idź spać
0
@Jacu327 widziałem misia z róż, lecz go nie zamówiłem z braku czasu i dostanie bukiet róż :d
1
@dawidor9 pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania
2
@Cariones flipsy czekoladowe są w Kauflandzie :)
0
@MSN1998 przyjacielu, skoro mieszkasz w Niemczech to wiesz może czy jest dziś zakaz wjazdu do Niemiec ciężarówka przez trudne warunki pogodowe? Może coś w niemieckim radiu mówią?
1
@Mareeek2050 @Mareeek2050 minimum 7
0
@LeoMessi1994 już za późno, dziecko w drodze :p
1
@clyde jakby moja dziewczyna była tak zainteresowana piłka jak ty to ja byłbym w niebie :D
4
Odriozola i Militão z problemami mięśniowymi.
U sąsiada problemy
0
@BorzyKrzys mi to pomogło to może jemu też.