Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SiSenior to nie musi być Polski sklep. Wozimy czasem towar do nich z Polski, właścicielami są Turcy, mają żony Polki, rzadko kiedy cala ekipa jest z Polski
0
@SiSenior Unikatowy 200cm :D Mogę rządzić chopy :p
2
@lucas/catalan Art. 32 konstytucji. . Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Tylko PiS ma to gdzieś i robi co chce
0
@wojopancer tak
1
@DaPi trzeba było kupić auto z ogrzewaniem postojowym :P
0
Macie linka do losowania?
0
@Barca1992 ludzie zamienia się w zombie :D
3
@Mario96w jedź do elektryka, niech zmieni ci na prąd stały w zapalniczce, powiedz, że potrzebujesz mieć ciągle prąd, zamieni ci kilka kabli w stacycje.
0
@DaPi a przy jakiej drodze mieszkasz? Bo może ja przejeżdżałem :D
0
@karszun nie kolego, możesz śmiało jechać do Polski
0
@kiper09 ile metrów? Przy moim 220m2 na dole działa perfect
0
@nopasanada właśnie jadę na Hiszpanię, to możesz coś podrzucić :D
5
@Kusco15 włącz na danym urządzeniu łączność przez HDMI
0
@damianex10 ja oglądam :)
Zaczynam 5 sezon ,ale już widzę, że lektor się zmienił i dziwnie się przyzwyczaić, a co do serialu bo bardzo mi się podoba :) polecam
0
@NemeZis93 chyba żadne. Bo jak w cc się zalogowałem to nie znalazło mojego konta ^^
0
@Przemek2323 to zależy na jakim kanale, w TVP wszyscy nam zazdroszczą a w TVN współczują :p
0
@Nerazzurro nie możesz. Chyba, że zrobisz test, nie jestem pewny jak jest na Świecku z testami ale na Zgorzelcu możesz zrobić taki test właśnie na granicy, a dokładnie pierwszy parking w Niemczech
1
@Nerazzurro osobówka? Nie ma kontroli na granicach. Jeżdżę 4 razy w tygodniu przez Świecko i nigdy nie widziałem zamkniętych granic. Ale jeśli jedziesz do pracy w Niemczech to musisz mieć negatywny wynik lub kwarantanna u Niemca
0
Napoli to specjalnie psuje kupony
0
@justfootball właśnie Maka zjadłem :D
1
@VOne mój kolega, identycznie jak piszesz
1
@lucas/catalan lubi lubi :)
0
Panowie, który puchar w premier league daje awans do LE,
Carabao czy Emirates? Skłaniam się na Emirates, lecz do końca nie pamiętam
4
@FafitFCB aktualnie z mojego doświadczenia powiem Ci, że nie warto. Będzie dobrze tylko chwilę, później sam stwierdzisz " co ja zrobiłem"
0
@Hrzan kurde to żyła złota, założyć konto na zrzucie napisać bzdury, że zbieram na manife i obronę kobiet, a hajs sam wpada na konto :D
1
@dawka86 apka tvp sport
2
@justfootball Moja babcia, jej nigdy tak się dobrze nie żyło jak za Pisu :D
0
@wpwelement mam problem z reklamą kapitana. Cała biała strona i zero reakcji https://zapodaj.net/0599bea6aae08.jpg.html
1
@SiSenior ja to się boję, że granicę zamkną, znów będę stał 20h w korku do granicy :(
Ale mam nadzieję, że Niemcy znów zareagują jak poprzednio z tym i nasi "rządzący" otworzą na nowo granicę, tak jak miało to miejsce na początku "pandemi"
2
@ksobi mam również i polecam