0

@SiSenior to nie musi być Polski sklep. Wozimy czasem towar do nich z Polski, właścicielami są Turcy, mają żony Polki, rzadko kiedy cala ekipa jest z Polski

0

@SiSenior Unikatowy 200cm :D Mogę rządzić chopy :p

2

@lucas/catalan Art. 32 konstytucji. . Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Tylko PiS ma to gdzieś i robi co chce

0

1

@DaPi trzeba było kupić auto z ogrzewaniem postojowym :P

0

Macie linka do losowania?

0

@Barca1992 ludzie zamienia się w zombie :D

3

@Mario96w jedź do elektryka, niech zmieni ci na prąd stały w zapalniczce, powiedz, że potrzebujesz mieć ciągle prąd, zamieni ci kilka kabli w stacycje.

0

@DaPi a przy jakiej drodze mieszkasz? Bo może ja przejeżdżałem :D

0

@karszun nie kolego, możesz śmiało jechać do Polski

0

@kiper09 ile metrów? Przy moim 220m2 na dole działa perfect

0

@nopasanada właśnie jadę na Hiszpanię, to możesz coś podrzucić :D

5

@Kusco15 włącz na danym urządzeniu łączność przez HDMI

0

@damianex10 ja oglądam :)
Zaczynam 5 sezon ,ale już widzę, że lektor się zmienił i dziwnie się przyzwyczaić, a co do serialu bo bardzo mi się podoba :) polecam

0

@NemeZis93 chyba żadne. Bo jak w cc się zalogowałem to nie znalazło mojego konta ^^

0

@Przemek2323 to zależy na jakim kanale, w TVP wszyscy nam zazdroszczą a w TVN współczują :p

0

@Nerazzurro nie możesz. Chyba, że zrobisz test, nie jestem pewny jak jest na Świecku z testami ale na Zgorzelcu możesz zrobić taki test właśnie na granicy, a dokładnie pierwszy parking w Niemczech

1

@Nerazzurro osobówka? Nie ma kontroli na granicach. Jeżdżę 4 razy w tygodniu przez Świecko i nigdy nie widziałem zamkniętych granic. Ale jeśli jedziesz do pracy w Niemczech to musisz mieć negatywny wynik lub kwarantanna u Niemca

0

Napoli to specjalnie psuje kupony

0

@justfootball właśnie Maka zjadłem :D

1

@VOne mój kolega, identycznie jak piszesz

1

@lucas/catalan lubi lubi :)

0

Panowie, który puchar w premier league daje awans do LE,
Carabao czy Emirates? Skłaniam się na Emirates, lecz do końca nie pamiętam

4

@FafitFCB aktualnie z mojego doświadczenia powiem Ci, że nie warto. Będzie dobrze tylko chwilę, później sam stwierdzisz " co ja zrobiłem"

0

@Hrzan kurde to żyła złota, założyć konto na zrzucie napisać bzdury, że zbieram na manife i obronę kobiet, a hajs sam wpada na konto :D

1

@dawka86 apka tvp sport

2

@justfootball Moja babcia, jej nigdy tak się dobrze nie żyło jak za Pisu :D

0

@wpwelement mam problem z reklamą kapitana. Cała biała strona i zero reakcji https://zapodaj.net/0599bea6aae08.jpg.html

1

@SiSenior ja to się boję, że granicę zamkną, znów będę stał 20h w korku do granicy :(
Ale mam nadzieję, że Niemcy znów zareagują jak poprzednio z tym i nasi "rządzący" otworzą na nowo granicę, tak jak miało to miejsce na początku "pandemi"

2

@ksobi mam również i polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?