Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Breakdrowser więcej czasu na seriale ze wschodu
0
@ArterkHD Danza kuduro, przy tym utworze, pierwszy raz tańczyłem ze swoją ex, to przykre wspomnienie, żal, że ją poznałem :d
1
@Mario96w równe 200cm,ale wymarzonego nie mam xD
0
@ShinobiQWE wiem, lepiej kupię teraz już miałbym to samo kupić ale połowę mniej
1
@ShinobiQWE w ziemię, szukam działki pod dom
2
@Peszko07 to jest trutka na myszy a nie cukierki xD
0
@zmiter912576 zamiast pianki to wlej pianoklej, jest bardzo mocny, mysza nie powinna tego przegryźć
0
@michal26 niemożliwe
0
@BarcaSupporter Barca 6 straconych a 0 strzelonych
Legia 2:0
1
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi nie, nie damy rady, a w lidze Europy odpadniemy w ćwierćfinale
0
@Czarny19 strims World d legancko działa
0
@MSN1998 słyszałem pozytywne opinie
1
@marcin62 co to za gów**
Xd
0
@Janas11224 mi na orlenie więcej pali auto, różnica między Orlenem a BP lub shellem to 0,5l,mowa o ON
0
Nasi już myślami w ciepłym łóżku
5
@JANEK777 zaraz będzie podatek za to, że żyjesz.
Ale jak to mówi moja babcia "PiS to daje ale chociaż nie zabiera, a PO to tylko zabierali"
Kurna ci są jeszcze gorsi
0
Granada wygra czy jednak będzie remis? Bo nie wiem co postawić xD
0
@DaPidejpi o 5 rano też tyle było
0
@Emhyr wstawaj, zesrales się
4
@kuz ty dopiero teraz się obudziłeś? Przecież to jest od bardzo dawna
0
@Bogan mi zostało PSG i do wyjecia 600zl za postawione 20 :(
3
@Rust_Cohle nauczyć Cię jak się kopiuję itemki?
1
@Qlewer ja to kocham xd
0
@Kwiatek67 przerwa na %
2
Pozdrowienia Lr z świetnego wesela!!!
1
@donleo12 hahaha już widzę jak pracodawca będzie zwalniał, ciągle brakuje pracowników, a tu mowa o zwolnieniach, na szczęście mój prezes jest anty PiS
3
@SzkodniKuss gratulacje :)
Zdrówka dla córeczki i witaj w gronie niewyspanych :p
0
@joloskyy dziewczyna ma note 10, posiada go ok miesiąca i najchętniej by go wymieniła, notorycznie się to wiesza
2
@Slazzy jeśli będziesz pracował zarobkowo to musisz zrobić przewóz rzeczy, czyli wpis do prawka kodu 95