0

@kuz jeśli można zapytać ile przyjacielu za osobę płacicie?
Pytam że względu, że niedługo sam muszę się nad tym rozejrzeć :)

4

@Walker ja wczoraj zapomniałem o tym i cyk diesel do pełna za 6zl...

2

@Arkon chyba Atalanta

1

@Lionel_Messi10 najlepszego. Ale ta pucha... :/

0

@IronSanHybrid o co w tym wszystkim chodzi, ponieważ nie sledze informacji z kraju i świata

0

I cyk 17:00 a to nadal działa

0

@macio_944 pokonał 1.5mln kilometrów, a oni z ziemi potrafią nim sterować, dobrze mówię?

2

@Momals11 Ponieważ wśród moich znajomych widzę, że szczepienia nic nie dają. W mojej pracy na 60 osób z 10 jest zaszczepionych i tylko oni chorują najczęściej

0

Pracuje ktoś z was jako projektant mebli na wymiar?

1

Goooooooool.


Goool

4

To był bezobjawowy faul na kartkę

1

A Depay, co z nim?

1

@Zytko tak. Lewa manetka i przesuń na spalanie "1" lub "2"
Przytrzymaj guzik na końcówce manetki, aż do piknięcia. I masz reset spalania

0

@LS a ile masz ha? :d

1

@Ojciec5tkidzieci na gardło używam woda i sól. Panieeee, kilka dni i po problemie, nic tak nie działa jak płukanka sól i woda :)

2

Koledzy i koleżanki.
Oto żona mojego kolegi.
Macie opisany jej przypadek tutaj.
Jeśli ktoś mógłby chociaż złotówkę wpłacić.
https://www.siepomaga.pl/oddech-anny

0

Gdzie wam tak pada jak to popadało i już topnieje :(

0

@cules100pro on ma pecha do takich pustych dziewczyn, a jak ma być jeszcze więcej to mu współczuję

0

Co sądzicie o wróżkach?
Ja osobiście nie wierzę w to naciągnie ludzi. Moich dwóch znajomych dziś było i jeden dowiedział się, że dupeczki będą na niego lecieć jeszcze bardziej, a drugi aby nie otwierał swojej firmy w przeciągu dwóch lat, bo ma złe moce nad sobą czy coś tam.

1

@Fenelon moja babcia to się obraża na mnie jak mówię coś złego o rządzie. Przecież tyle dali ludziom, a ludzie ich nie szanują xD

0

@tomek8756 Blacklist

0

@barteggg08 awaryjny. A po drugie to strasznie śmierdzi, a czyściłem go bardzo często.

0

@barteggg08 tylko nie iqos. Nie polecam Ci tego

1

@GeFcIo jak blat jest cienki to kup płytę 18mm i sam możesz dorobić :)

0

Pełny obraz, biznes covidowy, tvp
Omg

0

@Azi@Azi nie odprowadzam podatków do Państwa bo po godzinach robię xd

0

@Azi ja na meblach do kuchni też mam opuścić? :d

0

@MesQueUnClub96 pozdro z domu teściów :D

2

@kazbychu od tylu lat rządzi PiS, a ci to tylko, że to wina Tuska. Nie jestem za żadnymi ale to jest chore...
A później babcia mi mówi jak to ona ma dobrze za PiS bo peło to ciągle podatki nakładało i przez nich jest wszystko drogie xd

1

@Comfortable_ mam i nie potrafię z tego nie korzystać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?