Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz jeśli można zapytać ile przyjacielu za osobę płacicie?
Pytam że względu, że niedługo sam muszę się nad tym rozejrzeć :)
4
@Walker ja wczoraj zapomniałem o tym i cyk diesel do pełna za 6zl...
2
@Arkon chyba Atalanta
1
@Lionel_Messi10 najlepszego. Ale ta pucha... :/
0
@IronSanHybrid o co w tym wszystkim chodzi, ponieważ nie sledze informacji z kraju i świata
0
I cyk 17:00 a to nadal działa
0
@macio_944 pokonał 1.5mln kilometrów, a oni z ziemi potrafią nim sterować, dobrze mówię?
2
@Momals11 Ponieważ wśród moich znajomych widzę, że szczepienia nic nie dają. W mojej pracy na 60 osób z 10 jest zaszczepionych i tylko oni chorują najczęściej
0
Pracuje ktoś z was jako projektant mebli na wymiar?
1
Goooooooool.
Goool
4
To był bezobjawowy faul na kartkę
1
A Depay, co z nim?
1
@Zytko tak. Lewa manetka i przesuń na spalanie "1" lub "2"
Przytrzymaj guzik na końcówce manetki, aż do piknięcia. I masz reset spalania
0
@LS a ile masz ha? :d
1
@Ojciec5tkidzieci na gardło używam woda i sól. Panieeee, kilka dni i po problemie, nic tak nie działa jak płukanka sól i woda :)
2
Koledzy i koleżanki.
Oto żona mojego kolegi.
Macie opisany jej przypadek tutaj.
Jeśli ktoś mógłby chociaż złotówkę wpłacić.
https://www.siepomaga.pl/oddech-anny
0
Gdzie wam tak pada jak to popadało i już topnieje :(
0
@cules100pro on ma pecha do takich pustych dziewczyn, a jak ma być jeszcze więcej to mu współczuję
0
Co sądzicie o wróżkach?
Ja osobiście nie wierzę w to naciągnie ludzi. Moich dwóch znajomych dziś było i jeden dowiedział się, że dupeczki będą na niego lecieć jeszcze bardziej, a drugi aby nie otwierał swojej firmy w przeciągu dwóch lat, bo ma złe moce nad sobą czy coś tam.
1
@Fenelon moja babcia to się obraża na mnie jak mówię coś złego o rządzie. Przecież tyle dali ludziom, a ludzie ich nie szanują xD
0
@tomek8756 Blacklist
0
@barteggg08 awaryjny. A po drugie to strasznie śmierdzi, a czyściłem go bardzo często.
0
@barteggg08 tylko nie iqos. Nie polecam Ci tego
1
@GeFcIo jak blat jest cienki to kup płytę 18mm i sam możesz dorobić :)
0
Pełny obraz, biznes covidowy, tvp
Omg
0
@Azi@Azi nie odprowadzam podatków do Państwa bo po godzinach robię xd
0
@Azi ja na meblach do kuchni też mam opuścić? :d
0
@MesQueUnClub96 pozdro z domu teściów :D
2
@kazbychu od tylu lat rządzi PiS, a ci to tylko, że to wina Tuska. Nie jestem za żadnymi ale to jest chore...
A później babcia mi mówi jak to ona ma dobrze za PiS bo peło to ciągle podatki nakładało i przez nich jest wszystko drogie xd
1
@Comfortable_ mam i nie potrafię z tego nie korzystać :)