0

@FCB24 wczoraj rozmawiałem z moją ciotką, z którą dawno się nie widziałem, jest lekarzem, ma samych znajomych lekarzy, oni każą się nie szczepić 3 dawką i wyżej bo twoja odporność robi się coraz gorsza, a później wcale jej nie masz, tylko mają siedzieć cicho i dostają swoje wynagrodzenia

7

@Keriox do mojego rodzinnego domu przyjechała rodzina, był też wujek 82 latka, przy alkoholu zaczęła się rozmowa o polityce, jak zacząłem delikatnie mówić negatywnie o partii rządzącej to zostałem zjechany od góry do dołu, nie jestem wyborcą Tuska, ale skoro nie jestem za Kaczyńskim to muszę być za Tuskiem, jaki to trzeba mieć mózg wyprany. Tvp to najlepsza telewizja, no ale co zrobisz. Czasem lepiej się nic nie odzywać niż się kłócić z rodziną

1

Pieką go cztery litery bo oni nie kupują kogo chcą :)

1

@ViscaBarca123 Kounde jeszcze nie mamy :)
Nie jest to potwierdzone przez kluby przecież

1

@ElKamil ja mogę polecić. Używam tego szamponu, też mam problem z wypadaniem włosów, ale to działa, u mnie efekt był po 3 tygodniach.
Używałem różnych szamponów, lecz tylko ten dział, jest drogi ale starcza na długo i jeśli go kupisz, tylko odrobinę na głowę, mega się pieni
https://wszystkodowlosow.pl/product-pol-24245-Kevin-Murphy-Plumping-Wash-Szampon-Do-Wlosow-Cienkich-i-Wypadajacych-250ml.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

1

@koksik2700 możesz. Moj bimber z rabarbaru stoi już miesiąc i jest lux :)

2

@Kwiat71 stolarz. Pracuje w firmie produkującej kampery, firma Polsko szwedzka

0

@q1 miałem pisać to samo, no kurła, a specjalnie wykupiłem eleven

0

Sevilla trzyma się swojej wyceny za Kounde - 60mln euro. Hiszpanie wolą transakcję w gotówce i mają nadzieję na licytacje, która potencjalnie przyniesie kwotę bliższą 65 mln euro. Chelsea liczy na osiągnięcie porozumienia w tym tygodniu. Barcelona nie złożyła jeszcze oficjalnej oferty, na razie czeka na rozwój sytuacji.

Źródła mówią, że Kounde jest podekscytowany przybyciem do Chelsea Kalidou Koulibaly'ego, od którego mógłby się uczyć. Xavi z kolei dał jasno do zrozumienia Laporcie, że uważa Francuza za priorytet. To może sprawić, że Barcelona przestanie czekać i zacznie działać. Sprawa jest wciąż otwarta.

[Ben Jacobs, CBS Sports]

Dopiero było, że jest podekscytowany dołączeniem do Barcelony.
:D

5

@TSWKRK nie przejmuj się, sam nie mam pojęcia na kogo głosować. Nie iść na wybory? To tak jakby zagłosować na PiS.

6

@kamyk_23 a na idiotów z PO?

0

@Hubsao . Polak rodak oczywiście

1

@mrboom ja też mało śpię, trochę mi się organizm przyzwyczaił do spania po ok. 5h
Od dwóch dni śpię więcej po 7 i czuję się gorzej, jak spałem 2h to czułem się lepiej niż teraz :d

0

@Medium codziennie pijesz?

0

@kris81 palę smak jagodowe i malinowe, to najczęściej, czasem ananas, mental, i owocowego
Zwykłych nie pale bo mi śmierdzą.
Czyszczę co paczkę
Szczerze nie wiem ile mi się ładuje bo podłączam w robocie i się ładuje, a nie patrzę na czas.

0

@kris81 ja używam, nawet w tej chwili :)
Polecam.
Paliłem chyba z 10 lat zwykle, używam GLO od pół roku i nie zapale zwykłego, strasznie mi śmierdzą, nawet do alkoholu przy imprezie nie tknę, moi znajomi to samo.
Pamiętaj, że masz dwa tryby palenia, zwykły i booster :)

0

@maniak33333 nie mamy słabych osób do imprezowania bo wczoraj było świetnie, ale dziś, ja nie miałem takiej mocy jak wczoraj :)

0

Co myślicie o poprawinach po weselu? kurna dla mnie to już męczące, wczoraj dobra impreza dziś już bez sił i tylko piwko ratuje

0

@LS silikon i po dobie lej do pełna

0

@xVENUMx serdecznie polecam, bierz

0

Ma ktoś z was wolne miejsce na Disney plus?

3

@Sulimo jaka moc bimberku? :)
Czysty czy smak? :d

1

@BorzyKrzys jak będą startować w najbliższych wyborach to mają mój głos. Adam mechanik na ministra zdrowia!

0

@przemo1402 ja się zastanawiam nad gazowym lub elektrycznym, za cholere nie wiem, a muszę podać niedługo do projektu domu :(

3

@koksik2700 jeszcze nigdy do medycyny pracy nie oddawałem krwi ani moczu, wchodzę, place i wychodzę :p

0

https://fb.watch/duEX7HSiCa/

Kozacka przeróbka

1

@Martwy przyjacielu, miałem to samo w play, po zmianie sieci wszystko wróciło do normy

0

@PoGGi masz ty chłopie fantazje

0

@MeMyselfAndI jednak nie

0

@marcin62 zmiana anteny ponoć pomaga, no i wyszukałeś na nowo kanały?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?