Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@taris wstaje o 4:30 bo na 6 do pracy a dojazdu mam 37 km :)
I tak codziennie
0
@Muszynianka hehe, nie. Serio myślisz, że czym chleb droższy to rolnik dostaje więcej? XD
0
@Kusco15 będziemy dostawać kolejne bony od rządu niedługo
2
@msmsms dla mnie obiad bez mięsa to nie obiad, więc nie. Nie dałbym rady. Mięso lofciam
0
@BeziteX miałem to samo kiedyś, trzy rurki z brzucha są wypuszczone w których ropa do woreczków spływa?
0
@Tuc powodzenia kolego. Dużo nawyków jest kiedy sięga się po fajki
0
@ranger3120 ja od jakiegoś czasu mówię, że mam jedną panele ale chciałbym założyć następne. I moje pytanie do Pani czy jedną na drugą mogę założyć, większość odpowiedzi jest "tak, da się"
...
0
@Walker mój 6 miesięczny tak samo śpi, a budzi się co 2-4h w nocy
0
@Kgorecki2500 tfuuuuuuuuuu
0
@PIWOSZ89 whisky, trochę coli i szisza
0
@koksik2700 nie jesteś sam kolego, u mnie to samo od kilkunastu dni
0
@tomek8756 u "śwagra".
Będzie szczylane i pite :D
1
Haha, zachowania piloarzy
https://fb.watch/adyx3QIT3U/
0
@TylkoBarca7273 przeredliło Cię??
0
@SuperGamon ciągle jej tylko jej podłączony, mój był tylko na chwilę do sprawdzenia
0
@Kinginiesta słuchawki tylko
0
Dzień Dobry, o pomoc proszę.
Kupiłem partnerce słuchawki bezprzewodowe philips. Na jej telefonie zacina się muzyka jak choinka :-
Na moim śmiga aż miło, jaka to może być przyczyna?
Xiaomi 10, aktualizacje zrobione
0
@antymadrista1 nie powiedział tego, że chce iść do realu. Skąd niby to wiesz, media to mówią?
Media mówią co chcą.
Zobaczymy gdzie pójdzie
0
@Rekin_bialy już tyle szczepień a ja nadal zero
1
Lubię placki.
0
@Sulimo ciesz się, że picolo, mi kubek Kaczyńskiego wyskakuje :(
Już wcześniej to wrzucałem na LR
0
@bartekvisca jak potrafisz i lubisz majsterkować przy drewnie to zapraszam na stolarnie. Po kilku latach będzie z ciebie dobry stolarz, a pieniądze są w tym zawodzie są dobre. Sam zmieniłem branże na stolarza z kierowcy międzynarodowego
1
@Alvarinho całe święta się szczepiłem, a dziś już nie mogę patrzeć na szczepionkę. W Sylwestra kolejny booster wjeżdża
0
@Walker widzę fronty są matowe, tym lepiej bo nie będzie zabawy w malowanie. Cokoły musisz zamontować :)
Jakbyś mieszkał w centrum to mógłbym to ogarnąć za niewielkie pieniądze :d
1
@Tomo_95 mój syn też obchodzi pierwsze święta z nami, lecz nie wstawiamy tego na portale społecznościowe tylko mamy dla siebie i rodziny :)
6
@svensonFCB lub świąteczne zaręczyny, jest tego trochę
0
@Kengo zależy od głowy, kiedyś byłem dużo słabszy niż dziś, z wiekiem przyjdzie i z wiekiem odejdzie :(
2
@Transu96 wykorzystaj to jako pojemnik na kocią kupę
0
@stary_wyga @Hosh @dawidor9 ,czyli świat nie obchodźcie i traktujecie (nasze święta) jak zwykły dzień i nie widzcie się z rodziną, tak?
0
@Antimadridista_WR mam JBL 510, 200ZL, są świetne