1

@taris wstaje o 4:30 bo na 6 do pracy a dojazdu mam 37 km :)
I tak codziennie

0

@Muszynianka hehe, nie. Serio myślisz, że czym chleb droższy to rolnik dostaje więcej? XD

0

@Kusco15 będziemy dostawać kolejne bony od rządu niedługo

2

@msmsms dla mnie obiad bez mięsa to nie obiad, więc nie. Nie dałbym rady. Mięso lofciam

0

@BeziteX miałem to samo kiedyś, trzy rurki z brzucha są wypuszczone w których ropa do woreczków spływa?

0

@Tuc powodzenia kolego. Dużo nawyków jest kiedy sięga się po fajki

0

@ranger3120 ja od jakiegoś czasu mówię, że mam jedną panele ale chciałbym założyć następne. I moje pytanie do Pani czy jedną na drugą mogę założyć, większość odpowiedzi jest "tak, da się"
...

0

@Walker mój 6 miesięczny tak samo śpi, a budzi się co 2-4h w nocy

0

@Kgorecki2500 tfuuuuuuuuuu

0

@PIWOSZ89 whisky, trochę coli i szisza

0

@koksik2700 nie jesteś sam kolego, u mnie to samo od kilkunastu dni

0

@tomek8756 u "śwagra".
Będzie szczylane i pite :D

1

Haha, zachowania piloarzy
https://fb.watch/adyx3QIT3U/

0

@TylkoBarca7273 przeredliło Cię??

0

@SuperGamon ciągle jej tylko jej podłączony, mój był tylko na chwilę do sprawdzenia

0

@Kinginiesta słuchawki tylko

0

Dzień Dobry, o pomoc proszę.
Kupiłem partnerce słuchawki bezprzewodowe philips. Na jej telefonie zacina się muzyka jak choinka :-
Na moim śmiga aż miło, jaka to może być przyczyna?
Xiaomi 10, aktualizacje zrobione

0

@antymadrista1 nie powiedział tego, że chce iść do realu. Skąd niby to wiesz, media to mówią?
Media mówią co chcą.
Zobaczymy gdzie pójdzie

0

@Rekin_bialy już tyle szczepień a ja nadal zero

1

Lubię placki.

0

@Sulimo ciesz się, że picolo, mi kubek Kaczyńskiego wyskakuje :(
Już wcześniej to wrzucałem na LR

0

@bartekvisca jak potrafisz i lubisz majsterkować przy drewnie to zapraszam na stolarnie. Po kilku latach będzie z ciebie dobry stolarz, a pieniądze są w tym zawodzie są dobre. Sam zmieniłem branże na stolarza z kierowcy międzynarodowego

1

@Alvarinho całe święta się szczepiłem, a dziś już nie mogę patrzeć na szczepionkę. W Sylwestra kolejny booster wjeżdża

0

@Walker widzę fronty są matowe, tym lepiej bo nie będzie zabawy w malowanie. Cokoły musisz zamontować :)
Jakbyś mieszkał w centrum to mógłbym to ogarnąć za niewielkie pieniądze :d

1

@Tomo_95 mój syn też obchodzi pierwsze święta z nami, lecz nie wstawiamy tego na portale społecznościowe tylko mamy dla siebie i rodziny :)

6

@svensonFCB lub świąteczne zaręczyny, jest tego trochę

0

@Kengo zależy od głowy, kiedyś byłem dużo słabszy niż dziś, z wiekiem przyjdzie i z wiekiem odejdzie :(

2

@Transu96 wykorzystaj to jako pojemnik na kocią kupę

0

@stary_wyga @Hosh @dawidor9 ,czyli świat nie obchodźcie i traktujecie (nasze święta) jak zwykły dzień i nie widzcie się z rodziną, tak?

0

@Antimadridista_WR mam JBL 510, 200ZL, są świetne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?