0

@Slazzy ja dałem jako świadek 1k też u kumpla

0

@Kessie ten z dużego mógł się bardziej wyciągnąć, widząc blisko osobówkę. Wina ciężarówki, ale po co ten pan się tam pchał

1

@bartekvisca stary, bierzesz wypowiedzenie, kładziesz na stół i tyle. Ja kiedyś miałem tak, że w rok 3 razy robotę zmieniłem :d
Niczym się nie stresuj, luźne majty :)

0

@messi564 spokojnie, będzie dobrze. Gratulacje dla rodziców i przespanych nocy :)

0

@matirix20 nie działa

0

@Gitarkafcb eehhh, myślałem, że tylko mi padło. A miało być tak pięknie, a serwery szlak trafił

1

@messicocacola mam insygnie 5 lat i bardzo sobie chwalę. Jeśli miałbyś kupić to tylko po 2010r,jesli diesel to tylko 160km i dbaj o uszczelkę smoka, co dwie, trzy wymiany oleju wymieniać.
Automat spisuje się wyśmienicie, posiadam wersję cosmo

1

Okienko jest już zamknięte to jak oni mają przyjść czy opuścić klub, chyba w styczniu Auba i reszta odejdzie?

0

Isak i 2:0
Hehehehe

7

@CrazyHorseLakota serio golisz ręce? XD

0

@LionelM95 ja miałem ten plus, że mieszkałem na wsi i człowiek się nauczył, egzamin to był pikuś, no i prawko odebrałem w piątek, a w sobotę na imprezę. Było to 10 lat temu :D

1

@FCB_dimiC siuśke teraz ma, dziurę po siusiaku

0

@Barca1992 lubią wchodzić w du*e Ukrainie

1

@Deviler w kwalifikacjach nie ma, Raków dziś poszkodowany z braku varu

1

@Jakub1513 jak my jedna strzelimy to będzie sukces

0

@Hubert102 ja szukam, miałem tutaj z kimś dzielić to już nie odpisuje

4

@Antimadridista_WR ten kto w życiu nie jeździł, czy nie miał z tym kontaktu to tego nie zrozumie, daj spokój :)

1

@Commandement pamiętaj, że osobówki na autostradzie mogą poruszać się z prędkością maksymalną 140km/h

0

@VegetaPolska byłem tam kilka lat temu, stypa jak chust :D
Tam jest jedna impreza, pięć osób na parkiecie.
Dzis mojego szwagra córka tam pojechała, spora grupa dzieci, to możesz przypilnować :)

0

@ElementarzOre ja byłbym chętny, można polsat sport też wykupić

1

@Hubsao mnie to samo

0

@Janas11224 zapraszam, mój bimber rabarbarowy już gotowy :)

1

@tomek8756 ja mam wykupiony na wppilot, to zależy, raz jest ok, a potrafi ścinać, że przez jakiś czas jest problem z odróżnieniem zawodników
Mam 100 MB na kablu

2

@Marris sprawdź canal+online

0

@Ojciec5tkidzieci to ja chyba zacofany jestem :D
Mało siedzę w tych internetach i może dla mnie to nie jest popularne :)

0

@Ojciec5tkidzieci o stary xD dzień przed ślubem miałeś kawalerski, szacun :)
Jak mam kawalerski kolegów to takie dwa tygodnie przed ślubem :D

0

@katalonczyk987 canal+, eleven i polsat sport, 240zl chyba na 6 msc z możliwością dzielenia na dwa odbiorniki, na drugi profil byłbym chętny gdybyś chciał

0

@Quarhodron ja w tym roku jeszcze nie widziałem

0

@Kgorecki2500 piękna, 31 stopni, a ja grzeje się na słońcu nad jeziorkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?