Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Slazzy ja dałem jako świadek 1k też u kumpla
0
@Kessie ten z dużego mógł się bardziej wyciągnąć, widząc blisko osobówkę. Wina ciężarówki, ale po co ten pan się tam pchał
1
@bartekvisca stary, bierzesz wypowiedzenie, kładziesz na stół i tyle. Ja kiedyś miałem tak, że w rok 3 razy robotę zmieniłem :d
Niczym się nie stresuj, luźne majty :)
0
@messi564 spokojnie, będzie dobrze. Gratulacje dla rodziców i przespanych nocy :)
0
@matirix20 nie działa
0
@Gitarkafcb eehhh, myślałem, że tylko mi padło. A miało być tak pięknie, a serwery szlak trafił
1
@messicocacola mam insygnie 5 lat i bardzo sobie chwalę. Jeśli miałbyś kupić to tylko po 2010r,jesli diesel to tylko 160km i dbaj o uszczelkę smoka, co dwie, trzy wymiany oleju wymieniać.
Automat spisuje się wyśmienicie, posiadam wersję cosmo
1
Okienko jest już zamknięte to jak oni mają przyjść czy opuścić klub, chyba w styczniu Auba i reszta odejdzie?
0
Isak i 2:0
Hehehehe
7
@CrazyHorseLakota serio golisz ręce? XD
0
@LionelM95 ja miałem ten plus, że mieszkałem na wsi i człowiek się nauczył, egzamin to był pikuś, no i prawko odebrałem w piątek, a w sobotę na imprezę. Było to 10 lat temu :D
1
@FCB_dimiC siuśke teraz ma, dziurę po siusiaku
0
@Barca1992 lubią wchodzić w du*e Ukrainie
1
@Deviler w kwalifikacjach nie ma, Raków dziś poszkodowany z braku varu
1
@Jakub1513 jak my jedna strzelimy to będzie sukces
0
@Hubert102 ja szukam, miałem tutaj z kimś dzielić to już nie odpisuje
4
@Antimadridista_WR ten kto w życiu nie jeździł, czy nie miał z tym kontaktu to tego nie zrozumie, daj spokój :)
1
@Commandement pamiętaj, że osobówki na autostradzie mogą poruszać się z prędkością maksymalną 140km/h
0
@VegetaPolska byłem tam kilka lat temu, stypa jak chust :D
Tam jest jedna impreza, pięć osób na parkiecie.
Dzis mojego szwagra córka tam pojechała, spora grupa dzieci, to możesz przypilnować :)
0
@Matheo23 mam ten tylko model starszy, używam grubo ponad rok, mogę śmiało polecić
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-pionowe/odkurzacz-electrolux-ergorapido-eer7allergy?gclid=CjwKCAjwi8iXBhBeEiwAKbUoffmY8G7GX29SUWhHMkvlNXZ0HIT5-ph40qlgW05u9hrmFYerwbCQ3xoCcEwQAvD_BwE
0
@ElementarzOre ja byłbym chętny, można polsat sport też wykupić
1
@Hubsao mnie to samo
0
@Janas11224 zapraszam, mój bimber rabarbarowy już gotowy :)
1
@tomek8756 ja mam wykupiony na wppilot, to zależy, raz jest ok, a potrafi ścinać, że przez jakiś czas jest problem z odróżnieniem zawodników
Mam 100 MB na kablu
2
@Marris sprawdź canal+online
0
@Ojciec5tkidzieci to ja chyba zacofany jestem :D
Mało siedzę w tych internetach i może dla mnie to nie jest popularne :)
0
@Ojciec5tkidzieci o stary xD dzień przed ślubem miałeś kawalerski, szacun :)
Jak mam kawalerski kolegów to takie dwa tygodnie przed ślubem :D
0
@katalonczyk987 canal+, eleven i polsat sport, 240zl chyba na 6 msc z możliwością dzielenia na dwa odbiorniki, na drugi profil byłbym chętny gdybyś chciał
0
@Quarhodron ja w tym roku jeszcze nie widziałem
0
@Kgorecki2500 piękna, 31 stopni, a ja grzeje się na słońcu nad jeziorkiem