1

@ranger3120 potrzebujesz jakąś szafkę do mieszkania ? Szafeczkę z półką , czy coś innego ? Spróbuj sam mebel skręcić. Pomogę ci policzyć wymiary płyty . A ty sobie skręcisz ,wystarczy wkrętarka , zacznij od prostych rzeczy

1

@KamQiX używam codziennie w pracy JBL i jestem zadowolony , trochę są w wykorzystywane w kurzu i działają bez zarzutu ;)

2

@Kitek1640 tak, niektórym przydałby się bo wyglądają jak ci**y

0

@BordowyPtak otworzysz ,w niedziele nie zabierają paczek

0

@CZAJUN_119 od ponad dwóch lat wstaje o 4;30 i jest git, do roboty na 6 i o 14 po pracy . Nie zmieniłbym tego

2

@Kgorecki2500 rudy sprzedawczyk ,najlepiej to wszystko Niemcom oddać

1

@BordowyPtak coś jednak wisi w powietrzu i chyba niezapowiedziany transfer się szykuje ;p

6

@Ramaj77 wysyłała zdjęcia gołego tyłka do obcego faceta , musisz dobrze pomyśleć co z tym zrobić. Kolejna sprawa ,dom stoi na jej działce , a małżeństwem nie jesteście. To już ciężki temat.

0

@Popitek12 RKS, tylko i wyłącznie

0

@Azacca pracuje uczciwie w firmie ale czasem lubię sobie dorobić na boku i jakieś meble zrobić ,wiec mam otwierać firmę na jedno zlecenie aby później zbankrutować ?

2

@Vampir707 nie można wycofać gotówki ,osoby które robią sobie fuchę po robocie zawsze płatne w gotówce ,a co ja powiem później w skarbówce ,dlaczego ten Pan mi zapłacił przelewem ? Gotówka musi zostać !

0

@ForcaMilosz Kutno ;)

0

@Technik bardziej do Ozorkowa, tam większy syf

0

@El Madridista. Dziś jest ta promka?

0

@damian16161212 miałem to samo w zmywarce ,jakieś kanaliki zapchały się przez kamień ,przyjechał serwisant wyczyścił chemią i gotowe

0

Gdzie oglądacie Barce ?

1

@bartas97 a ja dziś ostatni dzień urlopu 2-tygodniowego i w poniedziałek do roboty :(

0

@ranger3120 mam 40km w jedną jechać rowerem ? Chyba bym pół dnia na stole leżał ,a gdzie jeszcze w druga stronę xd

0

@Saviola88 jak wjeżdżasz na a2 to nawet są znaki ,że jest darmowa :)

0

@Saviola88 jedziesz normalnie

6

Chłopie z tą liga mistrzów to ty się tak nie rozpędzaj

0

@pacior95 VPN ,zmieniasz lokalizacje i mógłbyś oglądać

2

@Comentateiro moi rodzice to rolnicy, i też zawsze mówię osobom spod sklepu, że zabiorę ich do pracy w polu, coś tam zarobią, a teraz jest sezon na wycinkę warzyw to kasy wpadnie, słynna odpowiedź "on na słońcu to robił nie będzie, lub nie ma siły na pracę"

0

@VegetaPolska wcierka, znajomemu pomogło

2

A nasz metal to mniej niż zero

0

@Allbi tak jest od zawsze Litwini na wszystko sobie pozwalają, nie wiem czy wiesz ale coraz więcej firm transportowych przenosi firmę do Polski i jeżdżą na naszych blachach Litwini a Polacy myślą, że to nasi i nagonka jest na duże auta...

2

@kuz tydzień temu na weselu piłem wszystko, był drink bar. No i szło wszystko, drinki, kamikadze, wściekły pies, wszystkie smaki bimbru no i następnego dnia głową ruszyć nie mogłem z bólu, ale były i poprawiny :D

0

@MesQueUnClub_87 do majsterkowania może być makita, ale do grubszych prac to festool, z makity to tylko lamelarka

0

@JordiAlbion a co tam się dzieje? Mam kurde rzut kamieniem do Łowicza

1

@Kubox Paliłem z 10 lat, ok paczki dziennie, rzucałem kilka razy i nic, kilka miesięcy przed swoim ślubem powiedziałem, że rzucę, no i rzuciłem, niedługo będzie rok bez palenia, silna wola kolego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?