Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded wydaje mi się, że w 3 sezonie go powiesili na dziwigu
4
Lewy , w niedziele zrób ta samą akcję z kiblem co w środę !
0
@Criss18Barca na euro RTV brałem dwa razy na raty , elegancko , wszystko przejrzyście i prosto
0
@karolszymek nie „ lubił „ Niemców
1
@KmN heh , nie . Dawno dawno temu pisałeś co robisz , i jakoś tak cię zapamiętałem , może dlatego , że robimy to samo ;D
0
@KmN kup mu wkrętarkę i niech uczy się fuchy od brata ;D
0
@Safrani a skąd kolega ?
1
@Safrani mieszkam tu od 3 lat , w sumie zgadza się , zrobili tu taką betonoze , że nawet w tv Kutno bylo ;D ale przy dużym nacisku społecznym nagle ich oświeciło , że trzeba sadzić drzewa i siać trawkę .
1
@Wasacz_ nawet z mojego miasta pochodzi ;d
0
@adi7adi8 40 tonowy jakby co
13
A w ogóle to my go zarejestrujemy ?
0
Olmo nie mogą zarejestrować a chcą kupić chłopa za ok 90mln , hahah
0
@Kubsoleon również się dołączam
0
@cchesterr43 ja bym zareagował , nie będzie mi to byle szon pchał się
0
@MesQueUnClub96 nie no chłopie jak to gej , fuuuj
1
@Rewolucja123 dwa tygodnie urlopu , siedzę na budowie i sprzątam bałagan po hydraulikach
0
@BlauBlau przecież Donald już im wchodzi głęboko to starczy
0
@Aragorn33 czym ty chcesz się cieszyć ? Tu trzeba płakać
0
@michaleu poczekaj jak od lipca zaczniesz płacić więcej
0
Oni chociaż potrafią grać do końca
1
@Wossi61FCB ale chodziło o euro, a ty pewnie wpłaciłeś w PLN ;d
0
@Enerio nie działa ;(
Dobra, już działa
1
@Popitek12 moja po alko rośnie jak na dopalaczach
0
@Roobo istnieje , z końcówką in
1
@KrychaFCB o, dzięki. Lecę liva obstawić
2
@Borneo ty tak rudemu wierzysz ?
0
@Adx555 można , mi zostało jakieś 3 tygodnie i mogłem wykupić
0
@Adx555 kilka razy na rok mają promocje po 280 zł za pół roku
Czasem lepiej wcześniej wykupić
0
@Michael24 zobaczysz, że trafimy na Real ;D
0
@Tasde o jakim kraniku mówisz ? Bo moi rodzice są rolnikami ale od uni nic nie dostają , tylko aby coś kupić biorą kredyt geniuszu