1

@reloaded wydaje mi się, że w 3 sezonie go powiesili na dziwigu

4

Lewy , w niedziele zrób ta samą akcję z kiblem co w środę !

0

@Criss18Barca na euro RTV brałem dwa razy na raty , elegancko , wszystko przejrzyście i prosto

0

@karolszymek nie „ lubił „ Niemców

1

@KmN heh , nie . Dawno dawno temu pisałeś co robisz , i jakoś tak cię zapamiętałem , może dlatego , że robimy to samo ;D

0

@KmN kup mu wkrętarkę i niech uczy się fuchy od brata ;D

0

@Safrani a skąd kolega ?

1

@Safrani mieszkam tu od 3 lat , w sumie zgadza się , zrobili tu taką betonoze , że nawet w tv Kutno bylo ;D ale przy dużym nacisku społecznym nagle ich oświeciło , że trzeba sadzić drzewa i siać trawkę .

1

@Wasacz_ nawet z mojego miasta pochodzi ;d

0

@adi7adi8 40 tonowy jakby co

13

A w ogóle to my go zarejestrujemy ?

0

Olmo nie mogą zarejestrować a chcą kupić chłopa za ok 90mln , hahah

0

@Kubsoleon również się dołączam

0

@cchesterr43 ja bym zareagował , nie będzie mi to byle szon pchał się

0

@MesQueUnClub96 nie no chłopie jak to gej , fuuuj

1

@Rewolucja123 dwa tygodnie urlopu , siedzę na budowie i sprzątam bałagan po hydraulikach

0

@BlauBlau przecież Donald już im wchodzi głęboko to starczy

0

@Aragorn33 czym ty chcesz się cieszyć ? Tu trzeba płakać

0

@michaleu poczekaj jak od lipca zaczniesz płacić więcej

0

Oni chociaż potrafią grać do końca

1

@Wossi61FCB ale chodziło o euro, a ty pewnie wpłaciłeś w PLN ;d

0

@Enerio nie działa ;(

Dobra, już działa

1

@Popitek12 moja po alko rośnie jak na dopalaczach

0

@Roobo istnieje , z końcówką in

1

@KrychaFCB o, dzięki. Lecę liva obstawić

2

@Borneo ty tak rudemu wierzysz ?

0

@Adx555 można , mi zostało jakieś 3 tygodnie i mogłem wykupić

0

@Adx555 kilka razy na rok mają promocje po 280 zł za pół roku
Czasem lepiej wcześniej wykupić

0

@Michael24 zobaczysz, że trafimy na Real ;D

0

@Tasde o jakim kraniku mówisz ? Bo moi rodzice są rolnikami ale od uni nic nie dostają , tylko aby coś kupić biorą kredyt geniuszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?