1

@Kamilos84 to się pojedzie krajówka 92 :d

0

@domin682 człowiek wszystko przeżre , musi im pasować

0

@SeWo77 gościu, nie masz pojęcia o rolnictwie a mówisz , że rolnik bierze dotacje na nowy traktor
Od kiedy unia daje ci kasę na zakup nowego traktora lub innej maszyny. Rolnik bierze na to kredyt i to spłaca.
Wiesz jakie są teraz normy wyśrubowane na te ich śmieszne dotacje z unii? Oni mówią ci co i gdzie masz siać / sadzić abyś spełnił ich normy. Uwierz mi , że dużo osób nie korzysta z tych ich dotacji.
Poza tym, zazdrosny jesteś tak bardzo , że chłop kupił sobie nową maszynę ? Bo ciebie na nią nie stać ? To pracuj więcej , a nie 8h.
Jest tu pewna grupa ludzi którzy pracują na magazynach i jeżdżą wózkiem widłowym , po co szef kupił nowy wózek skoro mogliby jeździć starym wózkiem czy paleciakiem…

1

@Rifek a skąd wiesz , że się zgadza ^^

0

A co on może bez zgody João Felixa? Nic

1

@shahman toyota na naszych blachach ;>

1

@xvcWinterSoldier co znaczy z zamówieniem ? Chcesz zrobić sobie wizualizacje i zobaczyć jak to wygląda cY zamówić na wymiar z montażem ?
Jeśli tak to nie lepiej ci samemu sobie wymierzyć i zamówić płytę w hurtowni ? Sam sobie skręcisz , będziesz miał satysfakcję chociaż ;)

0

@Kuba_1 już widzę jak wygrywamy z psg a tym bardziej z realem

1

@Deviler dobrze mówi , wiesz co Ukraińcy zrobili z Gruzinami w moich terenach ? Pojechali do jednego rolnika który odkrył import zboża i zagrozili że ma tydzień na wyprowadzkę z Polski.
Kolejny przykład ,Polak jest kierownikiem w jednymi z największych firm produkujących wędliny , widział jak Gruzini i Ukraińcy zamiast pracować to siedzą na telefonach i zatrzymują linie więc ci mu powiedzieli żeby się zamknął bo wyląduje w maszynie na od parówek. Won z tym jak najdalej , Ukraińcy do siebie

0

@bartekvisca za kilka lat wchodzi opłata za ogrzewanie domu. Już trzeba płacić będzie za grzanie, w zależności czym grzejesz

2

@BORO_12 Alonso nie jest dla nas. To biały

2

Dobrze , że cię już nie będzie i zabieraj go ze soba

0

@Hubert102 też szukałem solarna ale nie ma nic konkretnego. Musisz poczekać na prąd ;p

7

@Karzel przecież Tusk nie pozwoli aby działało to na szkodę Niemiec , jego kraju

0

@icon3520 wahacz/przegub

1

Ale gollllazzzzooooo

4

A za 90 minut Barcelona dołączy do Girony

0

@Faro no i masz xd

0

@zodiak_10 spokojnie ,Zaraz i my odpadniemy

0

@damian16161212 ja kupowałem, masz dookoła domy jednorodzinne ? Czy to na wsi gdzieś ?
Gaz , kanalizację czy wodę to i tak kupujący musi podłączyć a tobie pewnie przy granicy działki idzie nitka.
Kupiłem 10 arów , 3 lata temu w osiedlu domków po 100zl m2.
Wszystko zależy od lokalizacji gdzie jest położona.

0

@MESSIah16 3-1 dla realu. Niestety , ale są w lepszej formie

0

@szymonekk jeżeli malujesz farbą lateksową to kup wałek do lateksowej

0

@hefaj6 ile masz sztuk ?

5

@Cukson jakby to był wyrostek to byś się z bólu zesr*ł

0

@mrboom mi chodzi bardzo dobrze

0

@Criss18Barca bimber ;) kupujesz czysty i sobie dorabiasz co chcesz , aktualnie klaruje się pigwowiec japoński , cytryna , śliwka z żurawiną i wiśnią. Nie ma nic lepszego. Powyżej 50% to ty kupisz musisz sporo wydać za alkohol ze sklepu

0

@DonCarletto kiedyś śnił mi się kolega który zmarł w wypadku samochodowym. W tym śnie był przed moim domem i opowiadał mi jak jest w niebie, jak miałbym to kontrolować?

1

@AduŚ07 chłopie nie Apart , płacisz za markę

1

@FcPortoFan1999 bardzo piękne nazwisko

0

@Tuc taktyczny ,mam to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?