Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 to się pojedzie krajówka 92 :d
0
@domin682 człowiek wszystko przeżre , musi im pasować
0
@SeWo77 gościu, nie masz pojęcia o rolnictwie a mówisz , że rolnik bierze dotacje na nowy traktor
Od kiedy unia daje ci kasę na zakup nowego traktora lub innej maszyny. Rolnik bierze na to kredyt i to spłaca.
Wiesz jakie są teraz normy wyśrubowane na te ich śmieszne dotacje z unii? Oni mówią ci co i gdzie masz siać / sadzić abyś spełnił ich normy. Uwierz mi , że dużo osób nie korzysta z tych ich dotacji.
Poza tym, zazdrosny jesteś tak bardzo , że chłop kupił sobie nową maszynę ? Bo ciebie na nią nie stać ? To pracuj więcej , a nie 8h.
Jest tu pewna grupa ludzi którzy pracują na magazynach i jeżdżą wózkiem widłowym , po co szef kupił nowy wózek skoro mogliby jeździć starym wózkiem czy paleciakiem…
1
@Rifek a skąd wiesz , że się zgadza ^^
0
A co on może bez zgody João Felixa? Nic
1
@shahman toyota na naszych blachach ;>
1
@xvcWinterSoldier co znaczy z zamówieniem ? Chcesz zrobić sobie wizualizacje i zobaczyć jak to wygląda cY zamówić na wymiar z montażem ?
Jeśli tak to nie lepiej ci samemu sobie wymierzyć i zamówić płytę w hurtowni ? Sam sobie skręcisz , będziesz miał satysfakcję chociaż ;)
0
@Kuba_1 już widzę jak wygrywamy z psg a tym bardziej z realem
1
@Deviler dobrze mówi , wiesz co Ukraińcy zrobili z Gruzinami w moich terenach ? Pojechali do jednego rolnika który odkrył import zboża i zagrozili że ma tydzień na wyprowadzkę z Polski.
Kolejny przykład ,Polak jest kierownikiem w jednymi z największych firm produkujących wędliny , widział jak Gruzini i Ukraińcy zamiast pracować to siedzą na telefonach i zatrzymują linie więc ci mu powiedzieli żeby się zamknął bo wyląduje w maszynie na od parówek. Won z tym jak najdalej , Ukraińcy do siebie
0
@bartekvisca za kilka lat wchodzi opłata za ogrzewanie domu. Już trzeba płacić będzie za grzanie, w zależności czym grzejesz
2
@BORO_12 Alonso nie jest dla nas. To biały
2
Dobrze , że cię już nie będzie i zabieraj go ze soba
0
@Hubert102 też szukałem solarna ale nie ma nic konkretnego. Musisz poczekać na prąd ;p
7
@Karzel przecież Tusk nie pozwoli aby działało to na szkodę Niemiec , jego kraju
0
@icon3520 wahacz/przegub
1
Ale gollllazzzzooooo
4
A za 90 minut Barcelona dołączy do Girony
0
@Faro no i masz xd
0
@zodiak_10 spokojnie ,Zaraz i my odpadniemy
0
@damian16161212 ja kupowałem, masz dookoła domy jednorodzinne ? Czy to na wsi gdzieś ?
Gaz , kanalizację czy wodę to i tak kupujący musi podłączyć a tobie pewnie przy granicy działki idzie nitka.
Kupiłem 10 arów , 3 lata temu w osiedlu domków po 100zl m2.
Wszystko zależy od lokalizacji gdzie jest położona.
0
@MESSIah16 3-1 dla realu. Niestety , ale są w lepszej formie
0
@szymonekk jeżeli malujesz farbą lateksową to kup wałek do lateksowej
0
@hefaj6 ile masz sztuk ?
5
@Cukson jakby to był wyrostek to byś się z bólu zesr*ł
0
@mrboom mi chodzi bardzo dobrze
0
@Criss18Barca bimber ;) kupujesz czysty i sobie dorabiasz co chcesz , aktualnie klaruje się pigwowiec japoński , cytryna , śliwka z żurawiną i wiśnią. Nie ma nic lepszego. Powyżej 50% to ty kupisz musisz sporo wydać za alkohol ze sklepu
0
@DonCarletto kiedyś śnił mi się kolega który zmarł w wypadku samochodowym. W tym śnie był przed moim domem i opowiadał mi jak jest w niebie, jak miałbym to kontrolować?
1
@AduŚ07 chłopie nie Apart , płacisz za markę
1
@FcPortoFan1999 bardzo piękne nazwisko
0
@Tuc taktyczny ,mam to samo