0

@MesQueUnClub96 zawsze może skończyć na 3 miejscu i spać do LE :)

1

@SenseiFCB rzuć mu jakąś kurę, a szybko się polubicie

0

@barcelonaLM ale sprzęt wojskowy to od nas będą pewnie wpuszczać

13

@Janas11224 cola zero jest obrzydliwa

0

@takisobiektos dlaczego?

1

@bartas97 jak ogolić poprawnie d**e

0

@Jarema2000 miałem ochotę go obejrzeć, znajomy powiedział mi, że serial słaby, ty piszesz coś innego, i weź tu się zdecyduj :)

0

@Ktos11111 ja kość śródstopia złamałem w Holandii, jeszcze ciężarówka do domu wróciłem :d ale nie polecam nikomu hamować lewą nogą

1

@AFA90 zdrówka. Miałem to samo kilka lat temu, przy zmianie pogody czuję do dziś, i nóżka czasem spuchnie jak się dużo pochodzi. A zastrzyki nie bolą :)

0

@Pawlak1992 Pep do Milanu, spełnienie marzeń :)

1

@RomanHoffer 6.54,łódzkie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi: to wszystko wina godziny. O 21 ale w soboty gramy lepiej.

0

@Deathwing112 weź sobie probiotyk

2

@Kidd wcześniej nosiłem, teraz Smartwatch

0

@Majkel34 chyba sebixy z bloków

0

@Albatros powiedz, że lagów nie ma, bo też oglądam :d

1

@arda on woli grać w LM :)

0

@Deathwing112 mam 29 lat, syna prawie dwa lata, a za dwa tygodnie nasz ślub i później postaramy się o drugie:)

1

@DonCarletto zgadzam się z tobą, trafiłeś w punkt!

2

@Cule1234 jak my go sprzedamy i weźmiemy tego dziada z Bilbao, to będziemy większymi dzbanami niż jesteśmy do tej pory

0

@Pewex wiesz, kiedy na Disney będzie dostępny?

2

@PatrykBarca gdyby strzeliła Polska to by prowadziła :)

0

@Matheu12 ładna miska jeść nie daje :)

0

@Domas01 nie ma czegoś takiego. Dajesz wypowiedzenie i po pewnym czasie się żegnacie

1

@domin682 dziękuję bardzo za odpowiedź. Udało mi się załatwić na miejscu.
Pozdrawiam :)

0

@-barca4ever- tak nie w temacie. Ile ty masz km w jedną stronę? Ja mam 38km i nic nie dostaje :(

0

@domin682 a ma znaczek citroena? :d

0

Kochani.
Czy ma ktoś na wydanie kluczyki nie działające, ale musi być znaczek citroena. Ten starszy znaczek, nie ten najnowszy. Syn ma obsesję na punkcie kluczyków i tylko od citroena...
Szukałem już wszędzie, i nic.
Może tu coś się znajdzie...

0

@Sawik_10 no i Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?