Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 zawsze może skończyć na 3 miejscu i spać do LE :)
1
@SenseiFCB rzuć mu jakąś kurę, a szybko się polubicie
0
@barcelonaLM ale sprzęt wojskowy to od nas będą pewnie wpuszczać
13
@Janas11224 cola zero jest obrzydliwa
0
@takisobiektos dlaczego?
1
@bartas97 jak ogolić poprawnie d**e
0
@Jarema2000 miałem ochotę go obejrzeć, znajomy powiedział mi, że serial słaby, ty piszesz coś innego, i weź tu się zdecyduj :)
0
@Ktos11111 ja kość śródstopia złamałem w Holandii, jeszcze ciężarówka do domu wróciłem :d ale nie polecam nikomu hamować lewą nogą
1
@AFA90 zdrówka. Miałem to samo kilka lat temu, przy zmianie pogody czuję do dziś, i nóżka czasem spuchnie jak się dużo pochodzi. A zastrzyki nie bolą :)
0
@Pawlak1992 Pep do Milanu, spełnienie marzeń :)
1
@RomanHoffer 6.54,łódzkie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi: to wszystko wina godziny. O 21 ale w soboty gramy lepiej.
0
@Deathwing112 weź sobie probiotyk
2
@Kidd wcześniej nosiłem, teraz Smartwatch
0
@Majkel34 chyba sebixy z bloków
0
@Albatros powiedz, że lagów nie ma, bo też oglądam :d
1
@arda on woli grać w LM :)
0
@Deathwing112 mam 29 lat, syna prawie dwa lata, a za dwa tygodnie nasz ślub i później postaramy się o drugie:)
1
@DonCarletto zgadzam się z tobą, trafiłeś w punkt!
2
@Cule1234 jak my go sprzedamy i weźmiemy tego dziada z Bilbao, to będziemy większymi dzbanami niż jesteśmy do tej pory
0
@Pewex wiesz, kiedy na Disney będzie dostępny?
2
@PatrykBarca gdyby strzeliła Polska to by prowadziła :)
0
@Matheu12 ładna miska jeść nie daje :)
0
@Domas01 nie ma czegoś takiego. Dajesz wypowiedzenie i po pewnym czasie się żegnacie
1
@domin682 dziękuję bardzo za odpowiedź. Udało mi się załatwić na miejscu.
Pozdrawiam :)
0
@-barca4ever- tak nie w temacie. Ile ty masz km w jedną stronę? Ja mam 38km i nic nie dostaje :(
0
@domin682 a ma znaczek citroena? :d
0
Kochani.
Czy ma ktoś na wydanie kluczyki nie działające, ale musi być znaczek citroena. Ten starszy znaczek, nie ten najnowszy. Syn ma obsesję na punkcie kluczyków i tylko od citroena...
Szukałem już wszędzie, i nic.
Może tu coś się znajdzie...
0
@Sawik_10 no i Barcelona