5

@kamyk_23 dobrze, że Ty emigrowałeś

1

@Recha_0684 żeby Ci ***** nie wprowadzili zakazów bo ja 29 kwietnia mam swój ślub...

1

@wawrzyn1 o Lechu mówi

4

@PietrasCoelho tym, w którym przeszedł do realu

2

@bolinho89 polecam tak jak kolega wyżej, posiadam go i jestem mega zadowolny

2

@Medium sto z mięta i przejdzie do rana

1

@tomek8756 zostawił rodzinę, a kluby go popierają? A rodzina?

0

@KmN ja też w tym zawodzie, masz tam więcej zleceń niż w Polsce? Oczywiście firmy nie mam tylko wale fuchy po robocie :d

1

@Sulimo dałem skopiować tygrysią +9 XD
Byłem młody i głupi

0

@karci0 nie, na następny już wraca

0

Co oni widzą w tym drewnie

0

@RomanHoffer a może czas nauczyć się nowych rzeczy, przebranżowić się, mi się udało, to i tobie się uda. Może stolarz? Jak się trochę nauczysz to później możesz robić sobie prywatki, za głupia szafę 2/3 tysiące na czysto do rączki masz.

0

@Mads pomijając temat główny, w tym roku ruszam z budową, na jakim etapie jesteś? I jakie wybrałeś ogrzewanie? Bo cholerka, to ciężka dezycja, teraz bliżej mi do gazu niż elektrycznego czy pompy ciepła...
Oraz jaki Metraż jeśli można wiedzieć

1

@Mads pozdrawiam z kibla z pracy!

1

@FcBarcelonaFanMSN robota kolego

1

@KrychaFCB moja babcia zmarła w czwartek :(
Nie doczekała świat, właśnie w szpitalu

0

@Bruttal a można po Polsku? :d

1

Tak jest jak się nie robi zmian

0

Dybala to w ogóle powąchał murawę?

1

@Janas11224 gratuluję zakupu :)
To kiedy i gdzie mogę usiąść za fotelem pasażera, a ty pokażesz co ona potrafi? :)

0

@Nano22 włoszka mi się podobała, "Bla bla bla"
A ten Francuz to totalne dno

1

@Krystian1588 zmień chłopie hydraulika, zrywanie podłogi to ostatnia rzecz.
Pompę to zmień na nową, a nie czyść jej bo to szkoda czasu i pieniędzy.
Masz układ za powietrzny skoro ci ciśnienie siada, a pompka nie podaje odpowiedniego ciśnienia, przez co grzejniki w salonie nie oddają ciepła. Zadzwoń po innego hydraulika, który zna się na swojej robocie.

0

Komentarz usunięty

0

@BigDaglas na eko groszek pozwolenia nie dostaniesz, zostaje ci prąd lub gaz. Ja wybrałem prąd i w to będę szedł :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danger204 Al Thumama Stadium (Doha)

0

Goooool

Brawo Maroko

1

@Michu94 a ja się z tobą zgadzam

0

@FcPortoFan1999 Team USA!

0

@Uukasz_93 gdyby wybuchł traktor, to nie byłoby go na zdjęciu, w dodatku taka dziura?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?