1

@Faro Paliłem 10 lat, kilka razy rzucałem, zwykłych nie pale od pół roku, a teraz od miesiąca przestałem palić e fajki. Nie mówię, że jest łatwo, ale wytrzymam. Szkoda kasy i zdrowia było na to

0

@masq nie mówię abyś wymienił ukośnice, tylko tarczę.
Jest już stępiona i wydaje głośny dziwiek, zobacz jakie ma wymiary i jedź kup nową, jeśli używasz jej rzadko to kupisz w markecie.
W pracy używam tarczy z firmy Freud

0

@masq podczas cięcia ukośnica jest głośnia? Wymień piłę :)

0

@wojtekwojtkowski999 można, ja też coś podobnego udostępniałem i bana nie dostałem

0

@reloaded chyba ćwierćfinał, samobój Bellerina i jak co roku, czyli puchary nie dla nas

0

Komentarz usunięty

0

Dziadek, weź ty przeczytaj co ty powiedziałeś.
La liga dotrzymuje kroku Premier League?
Hehe

1

the walking dead
Godny obejrzenia?

0

@AmigoBlancos kazał ci wypie****** na notatnik ty ku***
Coś takiego

0

@Jaski1899 chłopie ogarni trochę, kolega Amigo jest z nami od dawna, kultury trochę

1

@Pawlak1992 mi się to nie podoba. Gdy mój syn dorośnie to nie chciałbym aby chodził po domach i przebierał się za zombie czy inne pierdoły

1

Ciekawe czy dalibyśmy radę w Lidze konferencji

0

@MESSIah16 mam syna i świata poza nim nie widzę. Poświęcamy mu dużo czasu, trzeba było zrezygnować ze swoich nawyków ale warto. Twoja decyzję rozumiem i szanuje

1

@Tuc jutro z chęcią wysłucham resztę twoich piosenek :)

0

@Xwowrak musieli brać hybrydę? Nie można było wziąć diesla? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle jak codzień właśnie wstałem, śniadanie i do roboty

2

@Kgorecki2500 mi się gra dobrze, dla mnie to już ostatnia fifa bo później czasu nie będzie, chociaż teraz już czasem brakuje i też gram kariery :)
Polecam Elche, jest ciężko :p

0

@Essos ja pracuje 6-14, dla mnie to najlepszy system

0

Mamy wolny wieczór z kobietą, bo młody u babci. A więc, macie jakąś dobrą komedie?
Edit. Dodam, że na netflixie :)

0

@gaucho104 najlepszego :)
Jakie ogrzewanie będziesz miał? Ja jestem na etapie projektu i rozmyślam o kilku.

0

@Matheo23 ja na ps4 mam to samo

0

@ranger3120 moje produkty - karty - kliknij w kartę - szczegóły i masz zmianę transakcji :)
Na apce IKO oczywiście

0

@VegetaPolska tego kwiatu to pół światu, jak ci laska nie odpisuje, czy twierdzi, że nie ma czasu to cię olewa.
Chce kulturalnie cię olać, odpuść bo ci to na dobre nie wyjdzie, stary, dziewczyny z tindera takie są, ja tam nie znalazłem nikogo bo nic konkretnego nie ma.
Jesteś jeszcze młody, znajdziesz sobie.
Kolejna sprawa, jedź sobie na imprezę, ale nie do miasta, gdzieś, gdzie jest wieś, tam są imprezy, dobrze się pobawisz :)

1

@Freudysta skoro masz świetną pracę, a nie chcesz jej stracić to idź na ten mecz, wypij drinka bezalkoholowego i wracaj do domu, do swojego domu

0

@Freudysta nie brnąć w to, bo będziesz żałował, ale zrobisz jak uważasz, nie musisz słuchać nas, ludzi z internetu. Nie myśl kuta*em tylko rozumem, wyobrażasz sobie dalsze życie?

0

@Freudysta a może to dla niej jednorazowy skok? Ona jest rozwódka?
To na bank skończy się w łóżku, z jednej strony ci zazdroszczę bo ze starszą zawsze chciałem spróbować (ale już nie mogę) :D
Ale wracając do tematu, jak ty sobie to później wyobrażasz? Jesteś młodszy, myślisz, że w pracy nie będą ci dokuczać? Będziesz wytykany palcami. Ale zrób jak uważasz, nie chciałbyś mieć kiedyś dzieci? Znajdziesz sobie laske w podobnym wieku i życie ci się ułoży.
Ale jeśli masz myśli jak się z tego wycofać to idź na ten mecz, wypij tego drinka, wypadałoby odprowadzić ją do domu, tam podziękuj i uciekaj :)
Ale jeśli wejdziesz do jej mieszkania to koniecznie daj znać jak było :p

1

@Freudysta a po meczu winko u niej, a później śniadanie :)
Jak to się rozwinie w coś głębszego, a ty później zrezygnujesz to po tobie.
No ale puknąć szefową to miła rzecz.


1

@Przemek2323 weź ty nie wstawiaj nic z tvp bo ja to się gotuję jak czym takie głupoty, a ludzie przed tv wszystko łykają :(

0

@FC1899Barca Ehh, skończą się moje fuchy :(
A starsi powiedzą, że PiS robi wszystko dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?