Unikatowy
Dołączył/a: kwiecień 2020
Geograficzny środek Polski
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że wygramy bo na kuponie mam :D
0
@Songo91 pij kiedy ci się podoba, tylko nie przesadzaj z ilością
0
@Songo91 mi zawsze cola lub pepsi bardzo pomaga, gdy czuję, że coś się zaczyna dziać wjeżdża pepsiak
1
@mat32 piłem czarną, delikatna, ale wiesz jak to jest z wódka, pójdziesz kupisz butelkę będzie dobra. Kupisz drugą będzie nie dobra. Najlepszy to jest bimberek, mam jeszcze cytrynowy i przepalany jak kolega chce :p
1
@paweldunajecfcb ja to mam nadzieję, że to spadnie bo chciałbym w przyszłym roku zacząć budowę
0
@Nazio87 chory, klub wydał komunikat 2h przed meczem
0
@Bykunn mam go już trochę i wszystko jest. P30 Pro to ostatni model z Google, jest w pełni wspierany. Niby stary, ale za tą cenę to masz coś lepszego? Kupisz coś 1k drożej jak i tak p30 pro będzie śmigał tak samo.
Ja nie zamienię na żaden inny model xjest rewelacyjny
0
Luuk, to jakiś żart...
0
@xVENUMx dlaczego nie p30 pro?
0
@Adek02 jeździłem 6 lat, już Ci mogę powiedzieć że to nie robota dla Ciebię
0
@dasouzar11 kolega mojego szwagra pojechał z żoną i dzieckiem na sor bo mały miał jakieś problemy, na wejściu testy, 10h czekania w poczekalni, później kolejne testy aby małego zabrać z mamą na Oddział, mama dziecka pyta się pani pielęgniarki chyba, po co tyle testów skoro ona szczepiona jest, a pani na to "a kto pani kazał się szczepić i po co"
Miało to miejsce tydzień temu, więc po cholere to wszystko?
1
@Azi rozmawiałem kiedyś ze znajomym policjantem, nie ma żadnego obowiązku instalowania tej aplikacji!
0
@doc w Rumuni sprzedają do tej pory :)
1
@Janiama 1:3, kolejny trener zje naszego rudego taktycznie
0
@RomanHoffer hahaha rolnicy źle nie mają, haha. Wiesz jak zdrożał nawóz teraz? 1200zl kosztowała tona, teraz trzeba dać grubo ponad 3k. Nie wspomnę o innych podwyżkach, a ceny warzyw słabe. Moi rodzice sprzedają 1kg pora za 1.2 zł, a w markecie po ile są?
1
Przecież Haland i tak do nas nie przyjdzie, nawet jeśli mielibyśmy kasę.
On chce zdobywać puchar ligi mistrzów, a nie odpadać ciągle w nim z przytupem.
Wyląduje w Realu
0
@patrykzmc2000 a może Isco :D
0
@Ratamahatta #takdlamuru
0
@Corr jak zacząłem sobie robić "jaja" z tych co dzwonią to jakby tak trochę przestali dzwonić
0
@AmigoBlancos zobacz sobie ofertę Plush abo.
Tylko w Play jest słaby zasięg, więc pamiętaj o tym
1
@Pawelsky ja bez prezentu dałem 1k
0
@Janiama popatrz które miejsce ma Real w lidze a które Barcelona :)
2
@DLFCB ooo, widzę, że nie jestem sam o tej godzinie :d
0
@kaamil1910 wyobraź sobie, że jesteś Ferranem, chciałbyś trafić do Barcy bez projektu sportowego, trenera bez taktyki i ciągłym gadaniem, że wciąż walczymy o mistrzostwo?
Chyba lepiej w MC z wizją przyszłościową
5
@FC1899Barca wierzyć się nie chce co tam się dzieje...
1
@Herato co mi po 500+? Trochę na pampersy, kosmetyki dla małego i po kasie, dobrze, że mama karmi piersią bo na mleko by brakło.
Wszystko do góry poszło, a rząd twierdzi jak on super pomaga
3
https://zapodaj.net/76d273721d1ec.jpg.html
Wchodzę na naszą stronę a tu takie coś, to już nie pierwszy raz :(
1
@Encore pamiętam cię jak robiłeś kiedyś Rosół i pytałeś co jeszcze dodać :d
0
@karci0 robię w sosie sojowym, ale musisz w tym zostawić na noc
0
@Gosciuu tak jest kolego