2

A nie możesz kliknąć ignoruj posty i mieć spokój ?

4

Ronaldo chyba was posłuchał, bo przestał się napinać.

12

Jak banować za przynależność klubową, to tobie też się należy ban, bo jak sam nick wskazuje jesteś antyreal, a nie kibicem Barcelony

0

Była cieszynka ?

1

W końcu to mecz Realu, Tutaj narzekacie na Labogę, a na rm nie narzekają jak mecz Barcy komentuje Orłowski, a tutaj na Labogę taka jazda jakby to grała Barca, a nie Real.

0

Święta dopiero za 1,5 tyg :)

1

Jesteś kibicem Barcy, czy antyfanem Ronaldo ?

0

Już pobili jakiś czas temu ten rekord

0

Lepiej odłóż "komÓrkę" i weź się za ortografię.

2

Akurat oni są zdolni do wszystkiego i są zawsze nieprzewidywalni. To nie są kibice tylko taka mafia wymieszana z hołotą.

0

Messi w sezonie 11/12 gdy strzelił 50 bramek, aż 17 padło z karnego. Kiedyś Barca miała dużo karnych, bo graliśmy w okolicach 16 metra i szybko tak jak teraz Real. Przeciwnicy nie potrafili nas zatrzymać więc nas faulowali, dziś gramy wolno i przez 90% czasu w okolicach linii środkowej boiska stąd wynika ta różnica w karnych.

0

7 karnych miał, więc idealnie 30%

2

Pique myśli, żę Ibra nadal gra w Barcy

0

I po Neymarze :(

0

41

0

http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Champions_League Tu masz dokładnie rozpisane bramki, Nie ma to jak znać kilka słów po Angielsku nic nie rozumieć, a się pruć i uważać za najmądrzejszego na świecie.

0

Bramki w Europie to co innego niż bramki tylko w LM :(
Po 2 ten artykuł mogą edytować tylko redaktorzy Wikipedii

0

Juve - Atletico bez zmian, bez goli :)

0

To ja jestem najlepszy, strzeliłem Hat-tricka w każdym meczu w sezonie ....
w fifie :)

3

Źródło; Sport.es "D

0

Lepsza 2 opcja ( Borussia)

2

Jakieś godzinne opóźnienie masz. Skonsultuj się ze swoim dostawcą multimediów.

1

Szkoda, że to fake, jego oficjalny profil nie jest przez 2 'LL" w nazwisku

0

Złota piłka mówi ? :)

2

Karny prawidłowy, Marcelinio sam sobie jest winny mógł przepuścić piłkę było by 1-0 a tak jest 1-0 i gra w 10

1

"Skoro ustaliliśmy zasadę, że piłkarz może pojawić się w zestawieniu tylko raz, wypadało Portugalczyka umieścić wysoko. " Czytanie ze zrozumieniem takie trudne ?

0

Trzeba było nie oglądać powtórki tylko na żywo, wtedy by się zgadzało

0

Te twoje "super źródło" pokazuj, żę Ronaldo ma 11 asyst w samej lidze

0

Zubi jest szczęśliwy, już myślał, że będzie musiał wracać z wakacji i kogoś szukać, a tu dzięki uprzejmości samej FIFY ma nadal wakacje. Żyć nie umierać.

Pozdrowienia od Zubiego z gorących Hawajów.

0

Zginął kibic Deportivo nie Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?