VEB2014VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A nie możesz kliknąć ignoruj posty i mieć spokój ?
4
Ronaldo chyba was posłuchał, bo przestał się napinać.
12
Jak banować za przynależność klubową, to tobie też się należy ban, bo jak sam nick wskazuje jesteś antyreal, a nie kibicem Barcelony
0
Była cieszynka ?
1
W końcu to mecz Realu, Tutaj narzekacie na Labogę, a na rm nie narzekają jak mecz Barcy komentuje Orłowski, a tutaj na Labogę taka jazda jakby to grała Barca, a nie Real.
0
Święta dopiero za 1,5 tyg :)
1
Jesteś kibicem Barcy, czy antyfanem Ronaldo ?
0
Już pobili jakiś czas temu ten rekord
0
Lepiej odłóż "komÓrkę" i weź się za ortografię.
2
Akurat oni są zdolni do wszystkiego i są zawsze nieprzewidywalni. To nie są kibice tylko taka mafia wymieszana z hołotą.
0
Messi w sezonie 11/12 gdy strzelił 50 bramek, aż 17 padło z karnego. Kiedyś Barca miała dużo karnych, bo graliśmy w okolicach 16 metra i szybko tak jak teraz Real. Przeciwnicy nie potrafili nas zatrzymać więc nas faulowali, dziś gramy wolno i przez 90% czasu w okolicach linii środkowej boiska stąd wynika ta różnica w karnych.
0
7 karnych miał, więc idealnie 30%
2
Pique myśli, żę Ibra nadal gra w Barcy
0
I po Neymarze :(
0
41
0
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Champions_League Tu masz dokładnie rozpisane bramki, Nie ma to jak znać kilka słów po Angielsku nic nie rozumieć, a się pruć i uważać za najmądrzejszego na świecie.
0
Bramki w Europie to co innego niż bramki tylko w LM :(
Po 2 ten artykuł mogą edytować tylko redaktorzy Wikipedii
0
Juve - Atletico bez zmian, bez goli :)
0
To ja jestem najlepszy, strzeliłem Hat-tricka w każdym meczu w sezonie ....
w fifie :)
3
Źródło; Sport.es "D
0
Lepsza 2 opcja ( Borussia)
2
Jakieś godzinne opóźnienie masz. Skonsultuj się ze swoim dostawcą multimediów.
1
Szkoda, że to fake, jego oficjalny profil nie jest przez 2 'LL" w nazwisku
0
Złota piłka mówi ? :)
2
Karny prawidłowy, Marcelinio sam sobie jest winny mógł przepuścić piłkę było by 1-0 a tak jest 1-0 i gra w 10
1
"Skoro ustaliliśmy zasadę, że piłkarz może pojawić się w zestawieniu tylko raz, wypadało Portugalczyka umieścić wysoko. " Czytanie ze zrozumieniem takie trudne ?
0
Trzeba było nie oglądać powtórki tylko na żywo, wtedy by się zgadzało
0
Te twoje "super źródło" pokazuj, żę Ronaldo ma 11 asyst w samej lidze
0
Zubi jest szczęśliwy, już myślał, że będzie musiał wracać z wakacji i kogoś szukać, a tu dzięki uprzejmości samej FIFY ma nadal wakacje. Żyć nie umierać.
Pozdrowienia od Zubiego z gorących Hawajów.
0
Zginął kibic Deportivo nie Atletico