VEB2014VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie Ci co mówili, że Messi strzeli 5 bramek i wyjdzie na prowadzenie w wyścigu po Złoty balon ?
0
dawno, dawno temu
1
Raczej Juanito
0
W Realu 50% ma tylko Ronaldo, inny mają mniej, z tego co kiedyś czytałem to Real zgarnia prawie cały majątek z praw wizerunkowych, no po za największymi gwiazdami.
2
Nowy kontrakt = nie tylko wyższa pensja, ale też kasa za podpis. Widać, że bardzo chcą przed końcem rządów w klubie wyprowadzić jak najwięcej kasy. Te nowe kontrakty Leo co pół roku też muszą mieć w tym jakiś interes.
0
Wawrzyniak na jego miejsce !!!
0
On strzelił 2013, a teraz wybieramy bramki za 2014
1
Mecz ten był 14 listopada 2012 roku. ed. A, Już wiesz :D
0
Marca coś tam pisze o tym, że prezydencji są w wyśmienitych relacjach, dzięki transferowi Sahina czy jakoś tak.
0
Ty, ale on ją strzelił w 2012 roku jak dobrze pamiętam, a nie w tym. Chyba, że o innym golu myślę
1
Ten to nawet na treningu karnych odwala te "Gooooool"
4
Ja bym raczej obstawił kontuzję na rozgrzewce przed meczem.
1
Tutaj naprawdę ośmieszasz siebie. Jeżeli nigdy nie słyszałeś o Pichichi, to śmiech na sali.
0
Tylko po tej bramce dla nas, mieliśmy chmurę szczęści, oni ruszyli na nas jak opętani, piłki w pole karne leciały jedna za drugą, a nasi wybijali je prostą pod nogi przeciwników na 30 metrze.
1
Do ich wyjazdu na KMŚ może być ciężko by coś stracili. U nas Messi grał dobrze, wyniki były, słabsza forma i jest kłopot. U nich to prawie tyle asyst co Messi ma 5-6 zawodników. w Meczu z Malagą mieliśmy trudno, bo Malaga się broniła, a nasi w klepali raz w lewą raz w prawa. u Białych jak im nie idzie, to się cofną wyciągając rywala z pola karnego, a potem długa piłka do kogoś i tak wyniki zdobywają. Grają szybko, tak jak kiedyś my, teraz gramy tak wolno, że nawet zawodnik z naszej Ekstraklasy zdążył by się ustawić. U nas idzie kontra to co robią zawodnicy, okolice środka boiska kółeczko i piłka do obrońcy bądź bramkarza.
1
Nie tyle szczęście tylko Ronaldo strzela jak mu piłka na nodze siądzie, a Messi zamiast tak samo, to próbuję zdobyć te bramki w jakiś piękny sposób zamiast walić na siłę ze wszystkich stron. Wiadomo, że łatwiej Ronaldo coś strzeli oddając 15 strzałów w meczu niż Messi z 1 strzałem.
1
No to teraz jeszcze z przez 5 meczy obmyśli zmiany i gdzieś za 10meczy zacznie je wprowadzać.
0
http://goo.gl/DYx0Ky Transmisja w HD, za chwilę powtórka walki w HD bez zacięć bez opłat