1

Gdzie Ci co mówili, że Messi strzeli 5 bramek i wyjdzie na prowadzenie w wyścigu po Złoty balon ?

0

dawno, dawno temu

1

Raczej Juanito

0

W Realu 50% ma tylko Ronaldo, inny mają mniej, z tego co kiedyś czytałem to Real zgarnia prawie cały majątek z praw wizerunkowych, no po za największymi gwiazdami.

2

Nowy kontrakt = nie tylko wyższa pensja, ale też kasa za podpis. Widać, że bardzo chcą przed końcem rządów w klubie wyprowadzić jak najwięcej kasy. Te nowe kontrakty Leo co pół roku też muszą mieć w tym jakiś interes.

0

Wawrzyniak na jego miejsce !!!

0

On strzelił 2013, a teraz wybieramy bramki za 2014

1

Mecz ten był 14 listopada 2012 roku. ed. A, Już wiesz :D

0

Marca coś tam pisze o tym, że prezydencji są w wyśmienitych relacjach, dzięki transferowi Sahina czy jakoś tak.

0

Ty, ale on ją strzelił w 2012 roku jak dobrze pamiętam, a nie w tym. Chyba, że o innym golu myślę

1

Ten to nawet na treningu karnych odwala te "Gooooool"

4

Ja bym raczej obstawił kontuzję na rozgrzewce przed meczem.

1

Tutaj naprawdę ośmieszasz siebie. Jeżeli nigdy nie słyszałeś o Pichichi, to śmiech na sali.

0

Tylko po tej bramce dla nas, mieliśmy chmurę szczęści, oni ruszyli na nas jak opętani, piłki w pole karne leciały jedna za drugą, a nasi wybijali je prostą pod nogi przeciwników na 30 metrze.

1

Do ich wyjazdu na KMŚ może być ciężko by coś stracili. U nas Messi grał dobrze, wyniki były, słabsza forma i jest kłopot. U nich to prawie tyle asyst co Messi ma 5-6 zawodników. w Meczu z Malagą mieliśmy trudno, bo Malaga się broniła, a nasi w klepali raz w lewą raz w prawa. u Białych jak im nie idzie, to się cofną wyciągając rywala z pola karnego, a potem długa piłka do kogoś i tak wyniki zdobywają. Grają szybko, tak jak kiedyś my, teraz gramy tak wolno, że nawet zawodnik z naszej Ekstraklasy zdążył by się ustawić. U nas idzie kontra to co robią zawodnicy, okolice środka boiska kółeczko i piłka do obrońcy bądź bramkarza.

1

Nie tyle szczęście tylko Ronaldo strzela jak mu piłka na nodze siądzie, a Messi zamiast tak samo, to próbuję zdobyć te bramki w jakiś piękny sposób zamiast walić na siłę ze wszystkich stron. Wiadomo, że łatwiej Ronaldo coś strzeli oddając 15 strzałów w meczu niż Messi z 1 strzałem.

1

No to teraz jeszcze z przez 5 meczy obmyśli zmiany i gdzieś za 10meczy zacznie je wprowadzać.

0

http://goo.gl/DYx0Ky Transmisja w HD, za chwilę powtórka walki w HD bez zacięć bez opłat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?