0

Głosowanie już dawno jest zakończone!!!

0

Serio musisz spamować tym dziadostwem ? Tak jakby ktoś nie umiał z google korzystać

1

Mecz Barcy, Barca wygrała na stronie zachwyt nad Messim 5min teraz znów 90% pisze o Ronaldo. Serio macie jakiegoś bzika na jego punkcje.

1

Admini proszę zróbcie coś z osobami wklejającymi wypowiedzi z rm,

Jakby chciał je poczytać to mogę iść tam, a nie tutaj czytać te wypociny. Podobają się wam to je tam czytajcie, nie wiem po co chodzicie tam kopiujecie i dajecie to tutaj, aż tak wam zależy na tych plusach ?

1

Wczoraj mega ból zadka był tutaj, dziś jest tam taki ten świat już jest.

0

8

0

Messi ile ma ? ble blo bla

1

Podobno Ronaldo pobił rekord hat-trików w La Lidze. Prawda czy nie ?

0

Czasem to nie w Socjalizmie człowiek jest zerem? Kapitalizm jest najlepszym możliwym światem. Tutaj ty jesteś kimś, nie musisz robić wiele by zarobić na dobre mieszkanie w centrum Warszawy. Co to jest 500tyś zł ? Kiedyś nic nie było, teraz możesz mieć co tylko chcesz. Jeżeli ten świat Ci się nie podoba to zapraszam do Korei lub na Kubę.

0

Szkoda, że ten łatwy rywal z nami wygrał 1-0

0

Lepsze to niż czerwona zaraza. W jak to określasz koercyjnym świecie, to na ulicy lądują tylko ludzie którzy nie mają żadnych ambicji lub stan umysłu im nie pozwala na normalne życie.

3

Jeżeli korea północna jest dla ciebie normalnym światem to współczuję :D

3

DajeszRonaldo jeszcze 2 karne dziś wbijesz

0

Do rekordu karnych brakuje mu jeszcze 9 karnych.

0

rekord to 15,,,,,,,,,,,,,

7

Ronaldo pobić rekord Messiego z 50golami może pobije, a może nie, ale rekord strzelonych karnych w 1 sezonie pobije na milion procent

0

7 bla bla bla bla bla

1

7 karny na 13 meczów. Bóg futbolu

1

Jaki był kurs na karnego Ronaldo ?

2

hahahahahahahaah !

5

Nie, będziesz miał składy co najwyżej po zimowym okienku styczeń 2014

0

Już nie jest. bla bla bla

1

MD dopisało mu 28 goli z turniejów towarzyskich i meczów towarzyskich. Oficjalnie się one nie liczą, ale MD brakuje już rekordów dla Messiego to piszą jak połamani :)

0

Khedira mistrz świata, który zagrał prawie każdym meczu na MŚ i to zaraz po długiej kontuzji.

2

U nich jest jeszcze Isco, Groszek i Jese, a u nas takich typków nie ma na ławce.

0

Usuń jedno lub drugie zdanie, bo oba i dosłowienie pod sobą śmieszą.

"No ale kuźwa przecież za 4 mc gry nie daje się zp czy o czyms nie wiem?
Mundial gdzie jest ronaldo? Nie ma. piach, depresja.
Gdzie Messi? ciągnie Argentyne do finału. co było potem lepiej przemilczeć."

0

Czyli nie mogąc mi podać argumentów sam potwierdzasz, że mój pierwszy komentarz oddaje w pełni twoją mentalność.
Dzięki za miłą rozmowę Przypomnę Ci ją, jeżeli Messi jednak wygra ZP. (Teraz mam 2 powody by mocno trzymać kciuki za Messiego)

0

Widzisz nie masz argumentu, sam rzuciłeś sobie kłodę pod nogi, a potem boisz się przyznać do błędu.

1

Sprawdź najpierw za co jest Złoty But i przestań się ośmieszać.

0

Nie wezmą, bo nie mają jak. Głosowanie 21 listopada, rekordy po tym terminie padły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?