VEB2014VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głosowanie już dawno jest zakończone!!!
0
Serio musisz spamować tym dziadostwem ? Tak jakby ktoś nie umiał z google korzystać
1
Mecz Barcy, Barca wygrała na stronie zachwyt nad Messim 5min teraz znów 90% pisze o Ronaldo. Serio macie jakiegoś bzika na jego punkcje.
1
Admini proszę zróbcie coś z osobami wklejającymi wypowiedzi z rm,
Jakby chciał je poczytać to mogę iść tam, a nie tutaj czytać te wypociny. Podobają się wam to je tam czytajcie, nie wiem po co chodzicie tam kopiujecie i dajecie to tutaj, aż tak wam zależy na tych plusach ?
1
Wczoraj mega ból zadka był tutaj, dziś jest tam taki ten świat już jest.
0
8
0
Messi ile ma ? ble blo bla
1
Podobno Ronaldo pobił rekord hat-trików w La Lidze. Prawda czy nie ?
0
Czasem to nie w Socjalizmie człowiek jest zerem? Kapitalizm jest najlepszym możliwym światem. Tutaj ty jesteś kimś, nie musisz robić wiele by zarobić na dobre mieszkanie w centrum Warszawy. Co to jest 500tyś zł ? Kiedyś nic nie było, teraz możesz mieć co tylko chcesz. Jeżeli ten świat Ci się nie podoba to zapraszam do Korei lub na Kubę.
0
Szkoda, że ten łatwy rywal z nami wygrał 1-0
0
Lepsze to niż czerwona zaraza. W jak to określasz koercyjnym świecie, to na ulicy lądują tylko ludzie którzy nie mają żadnych ambicji lub stan umysłu im nie pozwala na normalne życie.
3
Jeżeli korea północna jest dla ciebie normalnym światem to współczuję :D
3
DajeszRonaldo jeszcze 2 karne dziś wbijesz
0
Do rekordu karnych brakuje mu jeszcze 9 karnych.
0
rekord to 15,,,,,,,,,,,,,
7
Ronaldo pobić rekord Messiego z 50golami może pobije, a może nie, ale rekord strzelonych karnych w 1 sezonie pobije na milion procent
0
7 bla bla bla bla bla
1
7 karny na 13 meczów. Bóg futbolu
1
Jaki był kurs na karnego Ronaldo ?
2
hahahahahahahaah !
5
Nie, będziesz miał składy co najwyżej po zimowym okienku styczeń 2014
0
Już nie jest. bla bla bla
1
MD dopisało mu 28 goli z turniejów towarzyskich i meczów towarzyskich. Oficjalnie się one nie liczą, ale MD brakuje już rekordów dla Messiego to piszą jak połamani :)
0
Khedira mistrz świata, który zagrał prawie każdym meczu na MŚ i to zaraz po długiej kontuzji.
2
U nich jest jeszcze Isco, Groszek i Jese, a u nas takich typków nie ma na ławce.
0
Usuń jedno lub drugie zdanie, bo oba i dosłowienie pod sobą śmieszą.
"No ale kuźwa przecież za 4 mc gry nie daje się zp czy o czyms nie wiem?
Mundial gdzie jest ronaldo? Nie ma. piach, depresja.
Gdzie Messi? ciągnie Argentyne do finału. co było potem lepiej przemilczeć."
0
Czyli nie mogąc mi podać argumentów sam potwierdzasz, że mój pierwszy komentarz oddaje w pełni twoją mentalność.
Dzięki za miłą rozmowę Przypomnę Ci ją, jeżeli Messi jednak wygra ZP. (Teraz mam 2 powody by mocno trzymać kciuki za Messiego)
0
Widzisz nie masz argumentu, sam rzuciłeś sobie kłodę pod nogi, a potem boisz się przyznać do błędu.
1
Sprawdź najpierw za co jest Złoty But i przestań się ośmieszać.
0
Nie wezmą, bo nie mają jak. Głosowanie 21 listopada, rekordy po tym terminie padły.