VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
A wiesz, że rola pomocnika to nie jest tylko kiwanie się i kluczowe podania? Ciekawe, czy Messi byłby w stanie zapieprzać w obronie i w ataku 3 razy pełne 120 minut w przeciągu 10 dni jednocześnie będąc liderem zespołu i z przodu, i z tyłu odbierając mnóstwo piłek.
0
Nie to, że się czepiam, ale skoro po tylu pytaniach z twojej strony o ten konfig TV na PS4 nadal coś ci nie działa, to chyba pora wymienić sprzęt.
6
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Albo będzie standardowe "We're sorry, we have some issues, stay tuned" i wystartują jutro xD
3
No to jest właśnie Lozano :D
0
??? xD cały ten kom nie ma sensu. Nieważne co by Neymar nie zrobił i tak zawsze najważniejszy był Messi i nie wiem jak można to kwestionować. Messi miał lepsze statystyki, był lepszym zawodnikiem, miał duużo większy autorytet, był 2 kapitanem drużyny, nie pajacował, więc ludzie traktowali go dużo lepiej i był uważany w Barcelonie (i nie tylko) za najlepszego zawodnika na świecie. Po remontadzie z PSG na 1 plan wyszedł Leo i jego pamiętna fotografia, pomimo tego, co zrobił Neymar. Ney na 2 planie w PSG? Oświeć mnie bo nie rozumiem. Że niby tam bardziej zachwycają się Cavanim albo Mbappe? xD
1
Ale Messi by już raczej nie chciał.
0
To już lepiej pisz bez przecinków.
1
W Barcelonie byłby na 2 planie, a w PSG jest liderem, ale ma gorszą drużynę od Messiego. Mimo wszystko pozostanie w Barcelonie pewnie wyszłoby mu na lepsze.
0
Nie było spalonego, a ci, że wyraźny xD
5
Ja bym się nie przyznawał xD trzeba być niezłym dzbanem, żeby wypisywać takie rzeczy
0
Nie są może wybitne, ale mimo wszystko są hitami i mają swoich fanów. Destiny 2 zresztą jest uważana za niezłą grę, gorzej z Mafią. Można je pobrać za darmo jedynie będąc subskrybentem PS Plus, więc nie będą to gry dekady, wiadomo...
1
God of War, Mafia 3, Destiny 2, Until Dawn, Heavy Rain... Właściwie dzięki samej subskrypcji można czerpać przyjemność z grania w świetne tytuły.
0
Uncharted (4 gry), God of War (2 gry), The Last of Us (2 część ma premierę w przyszłym roku), Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Days Gone (premiera za 4 miesiące)... jeśli kogoś stać to moim zdaniem nie pożałowałby zakupu konsoli dla tych gier, a poza tym zresztą jest jeszcze wiele innych.
1
Piszesz coś o buncie w postaci nie płaceniu Polsatowi przez rok jednocześnie nazywając ludzi ze streamów złodziejami... to co, jak ktoś chce się zbuntować, to ma przez rok w ogóle nie oglądać piłki nożnej?
Polsat ma prawo, by żądać płacenia sobie, bo wykupił prawa, ale nie wiem czy wiesz, istnieje coś takiego jak granica rozsądku. Jak ktoś ją w tym przypadku przekroczy, to nie widzę przeszkód, by komuś takiemu nie płacić.
0
Tak dobrze jak Rafinha grał w presezonie Denis chyba nigdy nie zagrał w barwach Barcy. Ogólnie dla mnie Brazylijczyk jest lepszy od Denisa bez dwóch zdań, wniosek na podstawie przygody obu panów w tym klubie.
4
A masz czasem odpalone 4 karty La Ramblii?... kolega pyta
1
Ja też, bo tak na serio to nie wiem czy by się i w 3 utrzymali xD
0
Nie to, że by mieli problem, po prostu by spadli. Trzecioligowiec z Hiszpanii jest w Polsce gwiazdą ligi...
0
Nie ma czekania spamimyyyy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Porównywanie małych, codziennych problemów w naturalnych warunkach do ludzi w Afryce albo do TAJFUNA, to jest to xD dzięki, nigdy już w życiu na nic nie będę narzekał, chyba że walnie we mnie tajfun
9
Jest w tym trochę prawdy, ale moim zdaniem to, że do grania w piłkę nie trzeba wiele, nie jest powodem tego, że tak dużo ludzi w nią gra. W piłce nożnej można bardziej wykazać się umiejętnościami, niekonwencjonalnymi zagraniami. Wystarczy, że masz piłkę przy nodze i jeśli jesteś Messim możesz z nią zrobić co ci się podoba, wręcz zdefiniować ją na swój sposób. W siatkówce bycie dobrym ogranicza się do dokładnego odbicia piłki, refleksu, dlatego dla mnie właśnie futbol jest najciekawszy. Nie ma drugiego takiego sportu, w którym można zrobić tyle porąbanych i genialnych rzeczy, jak z piłką do nogi.
0
No tak dlatego w Fifę grane są mistrzostwa świata z pulą nagród 200 tysięcy €, a w PESa największy turniej w historii to odbył się chyba lata temu w domu mojego kolegi w podstawówce, rzeczywiście fifa dla dzieci.
1
Tylko nie powtarzaj po tych Youtuberach, że "memy będą zakazene i nie będzie można powiedzieć "zostaw lajka"" xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jest jeszcze nadzieja xD
0
A ja myślę, że się przejmuje, bo raz Gonciarz chciał go wziąć na zastępstwo do Zapytaj Beczkę, to odmówił, bo niby ten rzekomo kopiował jego content, gdzie przecież ZB i "recenzje" Niekrytego to są dwie różne rzeczy xD
0
MAtS, Kimmich - Umtiti - Varane - Alba, Modric - Rakitic - Coutinho, Messi - Salah - Mbappe