VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wiesz, to jest półfinał Majora... Szacun w ogóle że doszli tak daleko. I nie wiem która drużyna obecnie dałaby radę wygrać z SK "normalnie i bez żadnych komplikacji" :D
1
"Ładuj wszystko w stamine, bo zręczność do gówno."
0
Byłem na 1-3 z United w prezesonie 15-16 w Santa Clara.
0
Eeee tam, nie jest tak źle ;D
2
Nie mógł nagrać, a potem zrzucić screena? :D
0
Bardziej już to 2 (ale i tak dla mnie za mało zagęszczony środek). W 1 ustawieniu w pomocy widziałbym Rakiticia zamiast Denisa, żeby miał kto też pracować w obronie.
0
Trochę nie na miejscu porównanie. Tenis nie jest sportem drużynowym. Moim ulubionym tenisistą jest Nadal, który nie dość, że ma świetną technikę, to jest prawdziwym walczakiem i nigdy nie odpuszcza. Jakby grał w piłkę nożną zapieprzałby po całym boisku i pracował dla drużyny. Tego chyba nie można powiedzieć o Ronaldo.
0
Myślę, że po prostu sędzia pamięta takie sytuacje zeby przy następnym przewinieniu danego zawodnika ukarać go zasłużenie... Chociaż to są hiszpańscy sędziowie, z nimi to niewiadomo.
0
Nie jestem niczego pewny. Po prostu z perspektywy sedziego jak i widza Neymar zaczął przepychankę, a to się kwalifikowało na żółtą. To co zrobił Vela było gorsze, ale nie na czerwoną kartkę. Więc można powiedzieć, że Neymar dostał słabą, a Vela mocną żółtą kartkę
0
Neymar zaczął tą sprzeczkę, ale o tym już nie wspomniałeś :)
0
Szukaj z GTXem 950. W tej cenie to chyba najlepsza z możliwych kart, o ile w ogóle gdzieś znajdziesz.
0
Obejrzałem, ale to miało być śmieszne? ;D Po prostu przedstawił własną opinię na ten temat, nie wiem co w tym było śmiesznego.
1
A Puyol zrobił jakiś kurs na trenera czy coś mnie ominęło?
1
34-0. Zniszczyłeś gościa. Weź przynajmniej przeproś, bo jeszcze coś sobie zrobi :D
2
Tylko jakby ktoś nie wiedział by sami jeszcze nie awansowaliśmy do półfinału :D
0
Nie można wejść na notatnik bo serwery nie wytrzymują XDD
2
Wiem, że mecz się jeszcze nie skończył, ale ci, co pisali, że Real miał farta przy losowaniu, pomyślcie następnym razem, zanim coś napiszecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mam z 10 odcinków do nadrobienia, ale można powiedzieć, że jestem takim małym fanem :D
5
Mickiewicz La Rambli :D redakcjo pozwólcie mu pisać artykuły.
7
Nie wierzę...
0
Ja miałem zostać, ale chyba zrezygnuję...
0
Mi ten trójkąt nie pasuje :/
3
Coś ze Skandynawii :P Norwegia byłaby w sam raz.
0
Komentarz
0
No to przecież piszę... Piłkarzom zdarza się pudłować bo bramkarz ich wyczuje/piłka im zejdzie czy przestrzelą, a nie dlatego, że "pajacują". Messiemu też często się zdarzało. W 2 ważnych meczach Neymar pewnie strzelił 2 karne, więc z czym człowieku masz problem? I jeszcze to "gdyby nie strzelił byłby remis" xDD no ale przecież strzelił. Serio?...
1
Ok, jak już takie trudne tematy poruszamy, co sądzicie o Andre Gomesu?
9
Co tu się odp****ala? :D
0
Ja pier**lę... Już mam dosyć... A pomyślałeś może, że to nie przez pajacowanie, tylko po prostu strzał mu nie wyszedł? A no tak bo przecież gdyby nie "pajacował" strzelałby każdego karnego XD
3
Haha xD Boże co za idiota...