0

No wiesz, to jest półfinał Majora... Szacun w ogóle że doszli tak daleko. I nie wiem która drużyna obecnie dałaby radę wygrać z SK "normalnie i bez żadnych komplikacji" :D

1

"Ładuj wszystko w stamine, bo zręczność do gówno."

0

Byłem na 1-3 z United w prezesonie 15-16 w Santa Clara.

0

Eeee tam, nie jest tak źle ;D

2

Nie mógł nagrać, a potem zrzucić screena? :D

0

Bardziej już to 2 (ale i tak dla mnie za mało zagęszczony środek). W 1 ustawieniu w pomocy widziałbym Rakiticia zamiast Denisa, żeby miał kto też pracować w obronie.

0

Trochę nie na miejscu porównanie. Tenis nie jest sportem drużynowym. Moim ulubionym tenisistą jest Nadal, który nie dość, że ma świetną technikę, to jest prawdziwym walczakiem i nigdy nie odpuszcza. Jakby grał w piłkę nożną zapieprzałby po całym boisku i pracował dla drużyny. Tego chyba nie można powiedzieć o Ronaldo.

0

Myślę, że po prostu sędzia pamięta takie sytuacje zeby przy następnym przewinieniu danego zawodnika ukarać go zasłużenie... Chociaż to są hiszpańscy sędziowie, z nimi to niewiadomo.

0

Nie jestem niczego pewny. Po prostu z perspektywy sedziego jak i widza Neymar zaczął przepychankę, a to się kwalifikowało na żółtą. To co zrobił Vela było gorsze, ale nie na czerwoną kartkę. Więc można powiedzieć, że Neymar dostał słabą, a Vela mocną żółtą kartkę

0

Neymar zaczął tą sprzeczkę, ale o tym już nie wspomniałeś :)

0

Szukaj z GTXem 950. W tej cenie to chyba najlepsza z możliwych kart, o ile w ogóle gdzieś znajdziesz.

0

Obejrzałem, ale to miało być śmieszne? ;D Po prostu przedstawił własną opinię na ten temat, nie wiem co w tym było śmiesznego.

1

A Puyol zrobił jakiś kurs na trenera czy coś mnie ominęło?

1

34-0. Zniszczyłeś gościa. Weź przynajmniej przeproś, bo jeszcze coś sobie zrobi :D

2

Tylko jakby ktoś nie wiedział by sami jeszcze nie awansowaliśmy do półfinału :D

0

Nie można wejść na notatnik bo serwery nie wytrzymują XDD

2

Wiem, że mecz się jeszcze nie skończył, ale ci, co pisali, że Real miał farta przy losowaniu, pomyślcie następnym razem, zanim coś napiszecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam z 10 odcinków do nadrobienia, ale można powiedzieć, że jestem takim małym fanem :D

5

Mickiewicz La Rambli :D redakcjo pozwólcie mu pisać artykuły.

7

Nie wierzę...

0

Ja miałem zostać, ale chyba zrezygnuję...

0

Mi ten trójkąt nie pasuje :/

3

Coś ze Skandynawii :P Norwegia byłaby w sam raz.

0

Komentarz

0

No to przecież piszę... Piłkarzom zdarza się pudłować bo bramkarz ich wyczuje/piłka im zejdzie czy przestrzelą, a nie dlatego, że "pajacują". Messiemu też często się zdarzało. W 2 ważnych meczach Neymar pewnie strzelił 2 karne, więc z czym człowieku masz problem? I jeszcze to "gdyby nie strzelił byłby remis" xDD no ale przecież strzelił. Serio?...

1

Ok, jak już takie trudne tematy poruszamy, co sądzicie o Andre Gomesu?

9

Co tu się odp****ala? :D

0

Ja pier**lę... Już mam dosyć... A pomyślałeś może, że to nie przez pajacowanie, tylko po prostu strzał mu nie wyszedł? A no tak bo przecież gdyby nie "pajacował" strzelałby każdego karnego XD

3

Haha xD Boże co za idiota...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?